5 תשובות
בשביל להיות צלמת צבאית או מפיקת סרטי וידיאו את צריכה להיות בעצם חלק מיחידת ההסרטה של צהל, בשביל להתקבל את נרשמת למיונים ועוברת מיון שאליו את מגיעה עם תיק עבודות שאת צריכה לתת,את בוחרת איזה תפקיד את מעוניינת להתמיין אליו או צלמת צבאית או מפיקה וכו.. ואז את עושה 2 מבחנים (אחד אמריקאי ואחד פתוח) ולאחר מכן את עושה ראיון אישי. בזמן המיון את עלולה לא לעבור את השלב הראשון של המבחנים ואם את לא עוברת לא עושים לך ראיון אישי ואז את גם לא יכולה להתקבל אבל מי שלא מתקבל זה רק כאלה שבאמת לא מבינים כלום בנושא שאליו הם נבחנים או אנשים שבאים בגישה מגעילה ולא באמת רוצים את התפקיד. מאוד חשוב להם שם שמי שבא באמת ירצה להתקבל כי זה באמת קשה. בתוך יחידית ההסרטה יש כמה מקומות שאליהם את יכולה להתקבל כמו דובר צה"ל, חיל הים, זרוע יבשה, חיל האוויר ועוד.. לאחר המיון את צריכה לחכות לתשובות שזה החלק הכי מעצבן בתכלס. בכל תפקיד את עושה משהו אחר ולכן אני לא כלכך מבינה בכל התפקידים אבל אני יודעת על צילום סטילס ומה שאת עושה שם בעצם זה לצלם אירועים מסוימים שמבקשים ממך, מצלמת את הרמטכ"ל ועוד דברים כאלה :)
סליחה על החפירה אם תרצי לדעת עוד דברים אני אשמח לעזור לך :)
שואל השאלה:
תודה רבה ❤ איזה תיק עבודות צריך להגיש? ואני אמורה להגיד להם בצו ראשון שאני מעוניינת להיות בתחום הצילום שם?
אנונימית
בצו הראשון בראיון האישי ישאלו אותך באיזה תפקיד את מעוניינת לשרת בצבא אני למשל ישר אמרתי להם שאני מעוניינת להיות צלמת סטילס ביחידת ההסרטה, אני לא חושבת שזה כזה עוזר ומשנה אבל נחמד שהצבא יודע את זה. ובקשר לתיק עבודות השאלה היא איזה תפקיד בחרת כי כל תפקיד התיק קצת שונה למשל אם זה צלמת וידיאו אז צריך לשים דיסיק כנראה עם כל הדברים שצילמת (נראה לי אני לא בדיוק יודעת כי לא התמיינתי לזה) את מוסיפה פרטים על עצמך ומה שצריך.. ואם נגיד את עושה תיק עבודות של צלמת סטילס את שמה בערך 20 תמונות שצילמת, פרטים עלייך ואת יכולה להוסיף המלצות (של מורים למשל) בכל תיק עבודות שאת מגישה.
היה אמור להיות לי זימון לפני שבוע ליחידות האלה וזה זימון חד שנתי לצערי אז פספסתי אותו כי אני הייתי באילת וזה היה בעייתי להגיע לשם. צריכים להכניס דברים שיצרת לתיק עבודות וכו'..