17 תשובות
תאמרי להם שאת תהיי על חשבון פרטי ותאשרי רג חברים
עם הם לא מרשים כנראה יש סיבה מצדיקה יש שם פרופילים וחרא
תאשרי אנשים שאת מכירה ותראי להם
את לא מפסידה שומדבר, מבטיח לך
מחלה הדבר הזה
שואל השאלה:
זה לא עוזר אני ממש רוצה אבל הבעיה שאמא שלי מרשה אבל אבא שלי לא מרשה, הם אומרים לי שאני צריכה להיות יותר טובה בלימודים ועזור יותר בבית אבל כל מה שאני עושה לא טוב מספיק בשבילם
אני חושבת שהחשש שלהם מוצדק. את מאוד צעירה והם פשוט דואגים לך. הם רואים באינסטגרם מקום שבו מסתובבים אנשים זרים, שמטרותיהם לא ברורות, והם רק רוצים לשמור עלייך.
לדעתי, עדיף לך להקשיב להם ותחזרי אליהם עם השאלה עוד שנה אולי, ויכול להיות שיסכימו.
אנונימית
שואל השאלה:
שאלתי את סבתא שלי מה לעשות והיא אמרה לא לדבר איתם על זה שהם חשבו על זה ולקחת אותם לשיחה ולהסביר להם למה אני רוצה את זה את חושבים שזה רעיון טוב?
שואל השאלה:
אני ממש רוצה את זה אבל אני לא מצליחה לשכנע אותם
למישהו יש רעיון?
למה את כל כך רוצה חשבון?
אנונימית
למה את צריכה אינסטגרם? בשביל כל החרמנים שמעלים תמונות של הז*ן שלהם? עדיף שלא, באמת שלטובתך. ההורים שלך יודעים מה קורה שם. חכי עוד שנה שנתיים, אין לך מה לעשות שם בגיל 11
שואל השאלה:
אני כל כך רוצה חשבון כי כמעט לכל החברות שלי יש אני לא רוצה להיות כמעט היחידה שאין לה חשבון
אני לא רוצה להישמע שוויצרית אבל אני אחת מהמקובלות וכאילו אני ממש לא רוצה לאבד את זה אני חושבת שזה יעזור לי לשמור על זה (בבקשה לא לשפוט אותי על זה)***
לא שופטת, גם אני הייתי ככה לפני כמה שנים, אבל תאמיני לי שאת לא מפסידה כלום. אין מה לעשות שם חוץ מלייקים ולסנן פדופילים שמנסים להזרים אותך בפרטי.
עדיף שתשארי ככה; לדעתי דווקא יעריכו אותך יותר אם לא יהיה לך אינסטגרם כמו לכל השאר- ז אומר שאת לא נכנעת ללחץ החברתי, ואפילו החברות בעלות החשבון שלך יעריכו אל זה וירצו להיות כמוך עמוק בפנים, גם אם הן לא יראו את זה.
שואל השאלה:
זה נראה ממש כיף לעשות סטורים ולהעלות תמונות ואני גם יהיה חסומה
זה לא כזה כיף, תכלס זה לא מעניין אך אחד לשעת מה את עושה בזמנך הפנוי. נצלי את הזמן שלך לחוגים, יציאות עם חברות (עם אלו שלא באינסטגרם חוח) ומיצוי הילדות שלך.
שואל השאלה:
רוב החברות שלי באינסטגרם אבל גם אני רוצה מאוד!! הן אמרו לי שזה ממש כיף
הן סתם מגזימות. כולה ללחוץ פעמיים על תמונה ללייק (ורוב הפעמים זו תמונה שאת בכלל לא אוהבת כך שה'לייק' מאבד את כל הפואנטה) ולהעביר שם את הזמן. באמת שאין לך למה לרצות את זה.
באותו הנושא: