11 תשובות
בואי לפרטי חח:)
אל תדאגי יהיה בסדר ההורים יבינו אל תתדאגי את לא תעשי אתצ הבדיקה זה סתם הכל סטיגמות בהצלחה:) אל תדאגי!
קרום בתולין לא יכול להקרע כל כך מהר ומדבר כל כך דק. אם לא ירד לך דם את יכולה להרגע בוודאות
אני נורא מפחדת כי אמא שלי כועסת על כול דבר
זה אומר שקרעתי את קרום הבתולין?
המבינה תודה רבה אני מכווה שזה נכון
לא קרעת את הקרום כי עיפרון זה דק הקרום נקרע מדברים עבים כמו זין
קודם כל חבל שראית בגילך סרטים כאלה זה אני אומרת מניסיון כי כשהייתי בת 8 התחלתי לראות והייתי סוטה הרבה זמן עד שהבנתי שאסור היה לעשות אני מאוננת רק לפני השינה אבל אני הפסקתי לראות כי סרטים כאלה לא טובים לילדים קטנים גם עדיף לא לראות את זה גם כשגדולים כיום אני בת 12 מקווה שתפסיקי כי כל החברות היו אומרות לי די לדבר על דברים סוטים אבל כיום כולם מדברים ככה אבל בצחוק חח:) אבל באמת עדיף שתפסיקי
אנונימי
יש מצב שזה קרע את הקרום... זה תלוי.. אם ירד לך דם אז בוודעות כן... אבל מצד שני יש בנות שכשנקרא להן הקרום לא יורד דם בכלל... או שממש טיפה.. ולגבי הבדיקה... את לא צריכה לדאוג.. אם נקרא לך הקרום ואם תעשי בדיקה וישימו לב שאין לך אותו את לא צריכה להילחץ מההורים.. יש בנות שנולדות עם קרום דק מאוד שכמעט ולא רואים וישנן כאלו שנולדו ללא קרום בכלל! אין להם דרך לבדוק את זה כל כך... אלא אם כן עברת את הבדיקה בעבר.. מה שלא ניראה לי סביר.. בעתיד תנשי שלא לעשות את זה... את עוד צעירה ואת עלולה בטעות לפצוע את עצמך ולפגוע בתפקוד המיני בעתיד.. וזה גם עלול להפוך להרגל שקשה להיפטר ממנו.. ככל שאת מתחילה בגיל צעיר יותר ככה יותר קשה להיגמל.. (בנושא של הסרט... אל תצפי בסרטים כאלו! הם מעווטים את המציעות ושמים דגש על איברי המין ועל הביצועים ולא על אהבה בין בני זוג שעושים את זה.. כשעושים את זה אז זה אמור להיות מאהבה... בנוסף לכך.. הסרטים האלו משפילים נשים.)
אני יודעת לאהוב באמת אני לא מדברת אם אף אחד על זה אבל לפעמיים יש לי צורך עז לראות סרטי סקס
זה מה שרע בזה.. את בת 12 וכבר רואה את הסרטים האלו.. בכלל.. עדיף שלא לצפות בהם.. תשלחי הודעה אם יש לך עוד שאלות...
אתה לא מבין אותי! זה היה בלי כוונה פעם אחת שראיתי את זה בתוך סרט ומאז אני רק ב 12 אני יודעת הכול על סקס צעצועי מין קונדומים!