6 תשובות
תשמעי את לא סגורה על עצמך ואת מפחדת מהבחירה. על מה שאמרת מראה שהיא כן מעוניינת במגע ולהתנשק איתך ונראה לי שהיא יודעת שאת לא בטוחה והיא נותנת לך את האפשרות לבחור.

אני לא חושב שצריך להתחיל להילחם על זה שהיא תראה שהיא "רוצה אותי" כמו שתיארת במיוחד כשנשמע שהיא מאוד נותנת לך מרחב להחליט
זה נשמע כאילו את יודעת מה יקרה אחרי שתעלו שלב במערכת היחסים בזמן שאת בקושי יודעת מה את רוצה.

נשיקה ראשונה זה דבר מיוחד זה ללא ספק... אבל זה לא שווה להיכנס לכאלה סרטים רק מנשיקה.

אם את אוהבת אותה ואת חושבת שהיא שווה את זה תלכי על זה.
אם לא אז תפרדי כי אני לא חושב שזה פייר כלפי החברה שלך שמעוניינת בקשר רציני.
שואל השאלה:
אני פשוט מרגישה שהיא כזה "תעשי מה שבאלך ולי אין שום דעה בעניין" שזה משהו שגם היא רוצה אבל פשוט לא מקדמת. כאילו את לא טובה בלהיות בסייף זון יותר מדי זמן ומעצבן אותך שאין התקדמות, ואת יודעת שבשבילי זה קצת קשה וסיטואציה חדשה מאוד אז למה במקום לעזור לי קצת ולקדם בעצמך, כל האחריות היא עלי?
אנונימית
את בטוחה שזה מבחינה של אין לי דעה בעניין ולא מתוך התחשבות בכך שאת לא בטוחה מה את רוצה?
כי אם עד הסוף זה מה שאת מרגישה אז כנראה שלך היא לא מתאימה
שואל השאלה:
תשמע, אני אוהבת אותה.. אנחנו אוהבות אחת את השנייה אחרת לא היינו יחד. אני פשוט חושבת בנוסף למה שאתה אומר (התחשבות והכל) שהיא לא יוזמת בעצמה כזה כי היא לא בנאדם של מגע ואני מפחדת לדפוק לעצמי הכל. אני יודעת מה אני רוצה, אני רוצה לנשק אותה אני פשוט לא יודעת איך כי זה פירסט וכי אני לא רוצה שזו תהיה חוויה לא נעימה לשתינו וכל זה או שהיא תרגיש לא בנוח
סתם מבאס שהיא לא יוזמת כלום מאז שאנחנו ביחד חוץ מאולי הישענות קלה על הכתף בזמן שלי בא הרבה יותר מזה, והיא יודעת
אנונימית
אני מסכימה עם GalKarter, זה נראה שהיא באמת רוצה לתת לך מרחב לבחור מה לעשות, אם לגעת או לא אם להתנשק או לא. אני מאמינה שיש לה דעה ואולי היא רוצה להתנשק איתך או לגעת בך ולא מראה את זה כמו שאת עושה כי היא אולי לא רוצה לגרום לך לאי נוחות. לפי מה שהיא אומרת אם את רוצה פשוט תחבקי איתה ותגעי בה אם את רוצה. אבל לפי מה שאת אומרת זה נשמע כאילו את לא בטוחה מה את רוצה. לפני שאת מחליטה החלטות שיכולות לשנות הרבה, כמו להיפרד, תנסי לחשוב מה את רוצה שיקרה.
פעם ראשונה כמעט תמיד מוזרה וזה לא נורא. יש אנשים שעוברים את זה יותר טוב וכאלה שפחות. תדעי שאם אף אחת ממכן בסופו של דבר לא תקדם שלב בקשר אני בספק אם הוא ימשיך. אני חושב שאת צריכה לדבר איתה ולהגיע להסכמה בנושא.
תהיי אמיתית ופתוחה בזוגיות וזה המפתח להצלחה.