12 תשובות
לא, כי אני ממתין, זה התחיל טוב.
שואל השאלה:
אבל הרגשתי כבר וראו את זה שהיא מתביישת להיות חברה שלי.
אפילו דיברנו על זה ביחד ישבנו ודיברנו על הכל.
אני בכיתי והיא לא.
היא חיבקה אותי.
קבענו להפגש כבר כמה פעמים והיא הבריזה לכל המפגשים.
אני רוצה שנחזור להיות חברות כמו שהיינו פעם, אני אומרת לה.
והיא אומרת לי שעכשיו כל אחת והחברות שלה.
אני מרגישה אשמה.
איך להתמודד עם זה?

סליחה על החפירה.
אנונימית
איכס איזה חברה חרא היא אל תדברי איתה בכלל אל תתקרבי אלייה
שואל השאלה:
זה די באשמתי, אני גרמתי לזה לקרות אני שברתי לה את הלב לפני כמה שנים.
אנונימית
יש מצב שאת גרמת לזה,
אבל יש הרגשה מסויימת כאילו אתן לא באותו ראש היום.
לא כל מי שאנחנו גדלים איתו, מתאים לנו למשך החיים.
פעם הייתם ילדים. היום אתם פחות.
תקשיבי תעזבי את החברה הזאת כי היא לא חברת אמת תנסי להתחבר עם ילדות אחרות ואולי להחזיר את הקשר עם החברה הקודמת שלך (שהיתה איתך מגיל 3) אם היא לא רוצה להמשיך להיות חברות אל תלחיצי ותשחררי מימנה. בהצלחה :)
אנונימית
שואל השאלה:
החברה שרבתי איתה זו החברה מגיל 3. ניתקתי קשר לתמיד עם השנייה.
וקשה לי. אבל תודה בכל מקרה.
אנונימית
מה המצב שקוראים לך תמר?
מה?
לא קוראים לי תמר.-.
תעיפי אותה מי היא ביכלל.
ככה זה רוב הבנות. גם לי זה קרה עם איזה ילדה אחת שתיעבנו אחת את השנייה ובעיקר אני אותה בגלל שמועות ספציפיות (סיפור ארוך) ואז אחרי הרבה זמן יחסית נהיינו חברות וזה ובסוף יצא מצב שהיא סתם חיפשה את הזמן המתאים לדפוק אותי, והיא הצליחה. מאז אנחנו כבר לא בקשר.
מה עם השנייה? החדשה? את לא מתגעגעת אליה?
אנונימית
תקשיבי באמת שאין הרבה מה לעשות. העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה לעזוב אותה. היא לא טובה בשבילך וזה גם לא משנה מי גרם לכך, לפי התיאור זה ברור שהיא לא כל כך מעוניינת בחברות או לפחות לא באותה מידה כמוך ובכללי היא נשמעת כמו ילדה שלא טוב לשמור איתה על קשר. הייתה לי חברה הכי טובה מהיסודי ששמרנו קשר עד איזה כיתה ח בערך והיא לא הייתה רעה אלי או משהו אבל בסוף נפרדו דרכנו כי היא עברה בית ספר כשעלינו לחטיבה והיה קשה לשמור על קשר מאז גם שתינו מאוד השתנינו. הייתה עוד חברה שהייתה הכי טובה שלי בכיתה בכיתות ז וח ואמנם התחברתי אליה רק מצורך-שתהיה לי חברה בכיתה עדיין די התרגלתי אליה ועשינו הכל ביחד וכל זה ואמנם רבנו הרבה אבל גם היו לנו זמנים טובים וסיפרתי לה כמה דברים שאני אפילו לא מספרת לחברות שלי היום, לא להרבה בנות אני באמת קוראת החברות הכי טובות שלי. רק לשתיים בכל החיים שלי ואלו השתיים שעליהן סיפרתי. בכל אופן עם זאת רבתי די הרבה כמעט על בסיס יום יומי ובכיתה ט היא עברה כיתה והבטיחה שנשמור על קשר ונהיה בהפסקות ביחד כשבפועל נטשה אותי אחרי פחות משבוע בשביל חברות חדשות. לא סיימנו את הקשר בריב או משהו רע פשוט כל פעם שבאתי אליה היה לה תירוץ אחר והיא הייתה עם החברים החדשים אז לא נלחמתי על זה. ויתרתי ומצאתי חברות חדשות. אין מה לעשות, במקרה שלי הבנתי שגם היא כנראה הייתה חברה שלי רק בגלל צורך-לא היו לנו ממש חברות אחרות בכיתה וכנראה לא באמת מעבר וכנראה שנהנתה יותר עם בנות אחרות שגם ככה היו יותר הסגנון שלה, היינו בכללי טיפוסים מאוד שונים אני מתפלאת שבכלל היינו חברות רק העובדה שהיא ביישנית ואהבה אותה סדרה כמוני חיברה בנינו. בכל אופן בחיים חשוב לדעת גם מתי לוותר, מתי לצאת ממצבים שלא עושים לנו טוב וזה המצב בשבילך. תשתחררי ממנה, לטובתך ותמצאי חברות טובות יותר.
אנונימית
אחותי נתקי קשר, גם לי הייתה bff עד לפני שנתיים והיא תמיד רצתה להיות פופולרית אז היא התחילה להסתובב עם בנות אחרות והם נהיו חברות וכן היא נהייתה קצת פופולרית ואני מעדיפה ככה כי היא פשוט לא מתאימה לי ואכפת לה מפופולריות ודברים כאלה זה כל כך מטומטם בעיניי, עכשיו אף אחת לא מדברת איתה בכל מקרה כי היא ריכלה עליהן.
תנתקי איתה קשר נשמע שאתן לא מתאימות תאמיני לי זה ייעשה לך טוב.
אנונימית
באותו הנושא: