32 תשובות
אל תעשי את זה. גם ממתי יש אוטובוס עם רק ערבים? ואיך את יודעת שהנהג ערבי אבל בכל מקרה אל תקחי סיכונים המצב בארץ מאוד מתוח
אנונימית
לא כל ערבי יפגע בך
ההערות פה נורא גזעניות ומיותרות, אל תשכחו שיכול להיות שמישהו ערבי קורא את זה ולא מספיק שבורחים ממנו ברחוב או עוברים כיסא הוא גם צריך לספוג את העלבונות האלו כאן
בהחלט יכול להיות
אנונימי
הבטיחות שלה לפני התחושה המוזרה שלך על זה שהוא נעלב בגלל מה שהעם שלו עושה זה בסדר
אנונימי
תאמת אני לא הייתי עולה
אנונימי
אין כאן שום דבר גזעני. ראיתי בכתבה שהערבים בגבולות ובישובים ערביים אומרים בעצמם שיש להם כוונות לחטוף אנשים מישראל וזה ממש לא דימיון כי מקרים כאלו קרו ולא מעט.
אנונימית
ROMI שוכחות שאנחנו במצב מלחמה החמודה
אנונימי
בטח שמסוכן אל תעלי
לא אכפת לי אם זה גזעני או לא- אל תעלי. שזה לא יגמר ברע.
ROMI החמודה דואג לאיזה ערבי מסכן שיעלב פה ולא אם איזה מישהי תאנס או תחתטף ותרצח איזה חמודה
אנונימי
תעלי פשוט על אןטןבוס רגיל של נהג ישראלי או מונית או תלכי ברגל
ROMQUEEN מה אכפת לי אם הוא נעלב או לא? הוא מעניין לי את יודעת את מה
זו סכנה שהשואלת תעלה לאוטובוס שכולו ערבי ונוסע למקום ערבי מה את פסיכית? קרו לא מעט מקרים והיא לא צריכה להגיד "אה טוב אני כן אעלה כדי שהערבי מסטיפס לא ייפגע".

אל תעלי. אני לא רוצה לשמוע היום בערב בחדשות שנערה נחטפה לכפר ערבי.
גם אם יש ערבים נורמלים תיראי חדשות.. מי שנורמלי יושב בבית ולא יוצא לעשות שטויות עם מטען מתפוצץ או עם סכיון ובכלל איך אפשר להתחשב ברגשות הערבים כשהם לא חושבים על השם שלהם בעולם?
אנונימית
שואל השאלה:
לפני חצי שנה עליתי על האןטובוס הזה פעם אחת איזה מבטים הם דפקו לי ודיברו ביניהם בערבית כי רואים מין הסתם שאני לא ערביה אני מדברת עברית וגם אין לי מראה ערבי וגם הלבוש שלי לא ערבי. ועם המצב עכשיו עדיף לחכות לאוטובוס שלנו נכון?
אנונימית
תעלי על אוטובוס שלנו בבקשה ממך אל תעלי לאוטובוס הזה.
בחיים לא הייתי עולה לאוטובוס שכולם שם מעדה שונה משלי כי אז את שונה ולכי תדעי מה הם חושבים על ישראל. מיותר במיוחד ערבים שזה בכלל. הם רוצים את המדינה שלך לעצמם והם חושבים שצריך להעיף אותנו חח אז אכן זה מיותר
אנונימית
כן תעלי על אוטובוס עם נהג ישראלי
אנונימי
אנונימי זה שהוא ערבי לא אומר שהוא לא ישראלי חח איזו השכלה בתחת יש לרובכם פה
אנונימית
יודעת למה אני לא מחשיב אותו בתור ישראלי למרות שאני יודע שהוא נולד פה? כי הם נגד המדינה ורוצים לראות אותה נהרסת מבחינתי הוא לא ישראלי ובגלל זה זה גם מסוכן לסוע איתם לא חשבת על זה אה? שאני חושב שהם בוגדים כי זה מה שהם והם סכנה ולכן לא צריכים להיות עם תעודת זהות ישראלית בכלל
אנונימי
הגזענות נוטפת, אני יכולה להראות לך אלף ערבים שהם הרבה יותר טובים, אנושיים וחמים מחלק מהיהודים.
אנונימית
אנונימית את צודקת יש ערבים שכפרה עליהם אבל את לא מבינה מה קרה אתמול ולפני יומיים בגבולות? את לא יכולה לדעת מה עובר לאנשים בראש את לא יכולה לסמוך על כל אחד זה מפחיד עדיף לא להסתכן וזהו זה לא פוגע בה ולא פוגע בערבים
אנונימי
התמימות התמימות - אתם חושבת שבאלף שאני ספק שאת מכירה מספרים לך מה הם מדברים בבית אחד עם השני? את חושבת שזה רובם מצהירים שהם נגד המדינה שלנו כשלנו מה זה סתם אוויר? כמה תמימה את יכולה להיות כמה?!?!
אנונימי
אני גרה במקום שהכל מסביב כפרים ערביים ויש רק קו אחד ככה שאין ברירה, רוב הפעמים שאני באוטובוס זה רק ערבים (הנהג תמיד ערבי).
זה תלוי במיקום שלך, איפה שאני גרה זה כפרים ערביים שהם "בסדר" שהם בעצמם גרים במועצה יהודית ובחיים לא הרגשתי איום מאף אחד שם

אבל במקום שאני לא מכירה ככה סתם לא הייתי עולה בחיים
חכי תראי במצבים כאלה אך ה"בסדר" משתנה
אנונימי
כשהיה את הפיגועי מתאבדים עליתי לאוטובוס. ודווקא אז הרגשתי הכי בטוחה, תחשוב על זה שהם לא רוצים להרוג את עצמם, הם ירצו להתאבד ליד קבוצת יהודים.
אבל בלי קשר, אי אפשר להכליל כל ערבים בכל מקום כנוראיים, פשוט אצלנו זה באמת חברה משולבת, אפילו השומר של המושב הוא ערבי

בגלל זה ציינתי שלא הייתי עולה באוטובוס אחר שהוא של ערבים
לבוא ולנסות לשבח את אלה שאנחנו במלחמה איתם זה פשוט משהו שהראש לא יכול לתפוס
ועוד לתת לאחד כזה לשמור על הישוב? שהוא יחליט על הביטחון שלכם?
אנונימי
אני חלילה לא משבחת אותם, אבל אני גם לא אגיד דברים רעים כשאין סיבה. (שוב אציין למקרה שלא הבנת, ה"אין סיבה" זה אצלי בסביבת מגורים, לא מדברת על מלחמות)
ושומרים ערבים יש בכל מקום מה אתה מופתע? בבתי חולים בתי ספר גנים קניונים.
האנשים שאנחנו במלחמה איתם שומרים עלינו
אנונימי
את אומרת שלא תגידי דברים רעים כשאין סיבה מה דעתך שרובם אם לא כמעט כולם מצביעים הרשימה המשותף שהיא נוגדת את האינטרסים שלנו כמו שאת יודעת?
אנונימי
ובכל מצב השומר שלנו שמר עלינו. גם ביום כיפור כשהיו ערבים שניסו להכנס בכוונה לישובים להדליק מדורות ולעשות על האש הוא מנע מהם להכנס.
אני לא מחבבת ערבים, שלא תחשוב שאני שמאלנית בדעותיי, אבל אני גם לא אשנא בן אדם שאין לי סיבה לשנוא אותו. הוא לא עשה לי כלום, הוא לא זה שרצח קרובי משפחה שלי בצבא, הוא לא הבעיה.
ואם תרצה מעדיפה שנעביר את השיחה הזאת לפרטי כי לא כולם צריכים לסבול מהתקפת התראות על השאלה
מסתמכת על מזל שיש אחד מהם שמשתדל לדאוג למצב טוב למרות שאת לא יודעת בכלל מה האינטרס שלו למנוע אולי משיקול לטובתם ולא מתוך אינטרס לדאוג לכם זה העניין האנשים שאיתם אנחנו במלחמה את סומכת עליהם שישמרו עלינו זה נשמע לך הגיוני?
אנונימי