8 תשובות
אני ממש אוהבת את סגנון החדרים בצבע אדום ולבן. תצבעי את החדר כולו ללבן. תקני כיסא אדום (אם את מכירה את הכסאות המסתובבים האלה - אני ישים לך תמונה של זה) תקני וילון אדום, תקני פוח אדום. כונניות אדומות. ופשוט תקני אביזרים ותשלבי אותם באדום ולבן זה ממש יפה :)
הבאתי לך קישור לכיסא האדום ושני קישורים לחדרים בצבע אדום ולבן :)
אני מאד בעד אביזרים: כריות, מצעים מדליקים, תמונות (לא בהכרח פוסטרים). סיבוב באיקאה יכול לתת רעיונות או מגזינים של עיצוב. בסופו של דבר בחנות את יכולה לקבל השראה. זה כל כך עניין של טעם אישי.
ד״ר ענת פלדמן מומחית סטיפס
שטיח עושה הבסדל גדול וכך גם וילונות, זה משנה את כל הצבע של החדר. בנוסף את יכולה לקנות מצעים למיטה שיתאימו לך לחדר, ואם את יכולה לקנות אביזרים, אז את יכולה לקנות פופים לישיבה וכריות מדליקות כאלה.
אנונימית
את יכולה לצבוע את כל החדר בלבן או אפילו כתום מאוד בהיר וזה "יגדיל" לך את החדר..
את יכולה לשלב צבע סגול עם לבן למשל כיסא לבן וכריות סגולות! אני אישית מאוד אוהבת את השילוב..
בר בלפר
הנה כמה חדרי נערות שכדי להראות.
משה
אם את רוצה את מוזמנת לפנות אליי בפרטי (:
מבטיחה לעזור!
לא מזמן גם שיניתי את החדר שלי, אז אני די מבינה. קודם כל תבחרי שני צבעים לחדר, לדוגמא שלי בשמנת וירוק. אם את לא אוהבת את השילוב את יכולה לעשות את זה כמעט עם כל הצבעים. אני אישית אוהבת הרבה כריות בדוגמאות (יש לי הרבה כריות בדוגמאות בצבע ירוק על המיטה). אחד הדברים שתופסים זה קיר מיוחד, לצבוע בצבע שונה או לשים טפט או כל רעיון יצירתי אחר זה ממש משדרג את החדר. שמחתי לעזור (:
אנונימי ביותרר
את יכולה להוסיף פופים גמישים או מעוצבים לחדר זה ישפר את המראה שלו

יש לגרין בננה פופים שנראים טוב ונוחים ממליץ לקנות משם אני קניתי פוף משם שנקרא "קובי" בדמוי עור אפור ושמתי בחדר אני ממש אוהב אות כבר שנתיים יש לי אותו
באותו הנושא: