33 תשובות
בחברה של היום כבר אי אפשר כבר לחיות ככה (לפחות אני), אני אגיד לך מה שאומרים לי, תאהבי את עצמך כמו שאת
שואל השאלה:
אבל איך?! רק מכתיבים לי כל היום כמה שאני לא בסדר!
תאהבי את עצמך פשוט, אחרת אף אחד לא יאהב..
J1
שואל השאלה:
זה לא פשוט. לא פשוט בכלל. ניסיתי לשקר לעצמי, לא עובד
מה אכפת לך מה אומרים?? אין דבר כזה אם את לא כמוהן את מכוערת! ללכל אחת יש את היופי שלה ! אל תתיחסי לאף אחד ואחת שאומרים לך איך את צריכה להיראות
תעריכי את עצמך:)
לדעתי זה כן פשוט.
אל תתרכזי בדברים שאת לא אוהבת בעצמך, תתרכזי בדברים שאת אוהבת.
תלבשי דברים שאת אוהבת שעושים לך טוב, תעשי דברים שאת מרגישה בטוח לגבייהם. תחשבי לפני שאת עושה מעשים כדי שתרגישי שלמה עם עצמך.
J1
יש כמה פתרונות אפשריים:
א. להרזות
ב. לקבל את העובדה שאת לא מושלמת ולדעת שיש אנשים שנמשכים לבחורות מלאות ושאידיאל היופי לא משנה כל עוד אוהבים את האישיות של הבנאדם
ג. להסתובב בחברה שתקבל אותך כמו שאת ולא תעיר לך הערות פוגעניות.
את לא צריכה שיאבהו אותך, תאהבי את עצמך וזה ישודר החוצה ויאהבו אותך. זה תלוי במה שאת משדרת לסביבה.
אני גם היה לי קטע של חוסר ביטחון ולא אהבתי את עצמי. מה שעשיתי זה לקחת דף ועט ולכתוב מה *טוב בי* ומציעה לך גם, תתפרעי עם זה: "אני יפה אני חכמה אני מתחשבת"
מה שעולה לך לראש תכתבי ותיתלי את הדף הזה ליד המיטה או אפשהו שתמיד תוכלי לראות ולהזכיר לעצמך שזה מי שאת, לא מה שאומרים.
אני מבין אותך ממש בתור מישהו גם די מלא אני מבין אותך לגמרי אני לא שיא החטוב ולא שרירן ולא כלום, אבל אני אוהב את הגוף שלי ואוהב איך שאני נראה. ושמודל היופי יילך להזדייןאת יודעת מה? את לא אמורה לא להרגיש בנוח עם איך שאת נראית תאהבי את עצמך ותגידי לעצמך איזה יפה את ומי שלא רואה את סליחה אבל הוא פשוט מטומטם כי את פשוט מדהימה ומקסימה. יש לי אחות שגם היא לא רזה אבל היא אוהבת את עצמה ואת הגוף שלה וגם את צריכה לאהוב אותו כי אם לא תעשי את התהליך הזה עם עצמך הוא פשוט לא יקרה. ( את לא יודעת מה קורה מאחורי הקלעים בעולם הדוגמניות רובן אוכלות ומקיאות אחר כך כדי שלא יעיפו אותן וגם רובן מרעיבות את עצמן יש מלא סיפורים כאלה את רק צריכה לחפש, יש דוגמנית לפי מיטב זכרוני מישראל נועלת את המקרר שהיא לא תאכל שיש לה התקפי רעב את מבינה את האבסורד שהחברה שלנו מייצרת לנ ו? תבטיחי לי שזה לא יקרה לך אנימחושב שאת מהממת ויפה אל תתני לאף אחד להגיד לך אחרת ).
אני הולכת להישמע ממש תוקפנית (למרות שזאת לא הכוונה שלי)
אבל חשבת על לשנות את המצב? לא אוהבת את הגוף שלך? למה לא לשנות אותו?
שואל השאלה:
ניסיתי... אני בנאדם בלי כוחות ומוטיבציה לכלום. ברגע שאנשים הסתכלו עלי עושה הליכה חזרתי הבייתה בבכי ואני לא יוצאת יותר. (אל תגידו לי תתגברי כמו שלא תגידו למישהו עם חרדה חברתית תתגבר)
לא מאמין ב"תאהבי את עצמך כמו שאת" מההיבט של עודף משקל כי במקום לטפל בבעיה הוא בעצם מנציח אותה (למעט במקרים רפואיים (למשל: בעיה בבלוטות התריס)).

התשובה לשאלה שלך היא פשוטה: תרזי, וכשאני אומר תרזי אני לא מתכוון ללהיות גפרור חיוור כמו דוגמניות מסוימות אלא ללהיות במשקל תקין ובריא.

השאלה הבאה שלך כמובן תהיה: איך?!
התשובה היא: תזונה, שינה, כושר, כוח רצון, התמדה ומוטיבציה.
לכי לדיאטנית (או אדם אחר שמבין בזה) שתבנה לך תפריט לירידה במשקל ולחדר כושר בשביל שיבנו לך תוכנית אימונים (או סירטונים ביוטיוב) ופשוט לכי על זה בכל הכוח ואם תעשי את זה כמו שצריך התוצאות לא יאחרו מלהגיע ובנוסף על הירידה במשקל את תרגישי גם תחושת גאווה וסיפוק עצמי על ההישגים שלך וכברת הדרך שעברת.
בהצלחה :)
אני מבינה אותך באיזשהו מקום.
אני לא בחורה מלאה אבל יש לי חרדה חברתית לפעמיים ויש ימים שאני לא יוצאת מהבית כי אני פשוט לא מוכנה לקבל נעיצות של מבטים מאנשים.
מה דעתך על חדר כושר? ללכת להתאמן עם חברה? אפילו בבית
כל כך מזדהה איתך.. על מה אתם נותנים לי מינוסים ? אני אומרת את זה בתור שמנה שעברה חרמות בגלל זה...
יואו את אפילו לא מבינה כמה אני מסכימה ומבינה אותך
אני מלאה, וזה פשוט לא כיף להגיע לחנות ולראות שאין את הבגד שאת רוצה במידה שלך, בגלל שהם כנראה חושבים שכולן היום ממש רזות.
לפעמיים אני נהנת להיכנס סתם לאתר אסוס ולראות שיש שם בין כל הדוגומניות הרזות, יש כמה בנות מלאות ומדגמנות בדיוק כמוהן ואפילו יותר יפות.
אנונימית
שואל השאלה:
אין לי חברות... הייתי בחדר כושר כמה חודשים, קיבלתי רק מבטים משפילים
איך את אמורה לחיות? אולי להתחיל לעשות ספורט לעשות דיאטה בריאה וגם את עוד כמה זמן תהיי כמו הדוגמניות הרזות והיפות ותרגישי טוב עם עצמך כמוהן
שואל השאלה:
את קצת ביצ אחותי ^
אם להיות כנה איתך במקום להיות כמו היפי נפש פה שרק רוצים פרחים זה להיוצ ביצ' אז כן Im a bad bitch
^אני לא חושבת שכדי להיות יפה צריך גוף רזה
אנונימית
לדעתי אם את לא שלמה עם הגוף שלך אז כן תשני את זה
אבל (יש אבל) תעשי את זה ביחד עם מישי שמבינה בתחום/מאמן כושר. ככה גם המוטיבציה שלך תעלה כי יהיה מישהו שתיהיי חייבת להקשיב לו ולעשות ספורט. וגם הם ידריכו אותך בדרך הכי נכונה.
^מה הקשר?? למה אתם חושבים שזה כזה קל לרדת? אתם חושבים ששמנות לא מודעות למצב שלהם??? בואו תנסו שבוע אחד להיות כמונו!
מבטים משפילים בחדר כושר? כנראה שקראת אותם לא נכון בגלל החוסר ביטחון שלך בנוגע למראה החיצוני בחדר כושר שלי כשאנשים בעלי עודף משקל היו באים להתאמן הם ממש לא היו מקבלים מבטים משפילים אלא להפך - הם היו מקבלים מבטים מלאי הערכה על עצם העובדה שהם פועלים על מנת לשנות את המצב שלהם והיו עוזרים להם (גם ובעיקר אני בתור מדריך)
חמודה אני חיי את זה גם אני שמן אבל לפני שבועיים שלושה התחלתי לעשות ספורט ולאכול בריא והורדתי 3 ומשהו קילו וזה מדהים
זה רק כוח רצון והתמדה
אין לא יכול יש לא רוצה
Im totally crazy
מה שאת רושם כאן כרגע לא מועיל לה בשום צורה, אלא רק גורם לה להרגיש רע יותר. למה זה טוב? תחסוך. תתבטא בצורה יפה.
להפך זה מועיל לה כי אני כותב לה מה המציאות ואיך אפשר לשנות את זה, לא באתי להוריד לאף אחד את הביטחון אני לא מאלה שמורידים לאנשים תביטחון כדי להרגיש טוב עם עצמם ועוד שאני בעצמי שמן
"במקום להוציא תמירמור שלך על בחורות רזות שזה בעצם נובע מקנאה, ואף אחד לא אוהב להיות שמן מנסיון"

אחי... יש דרך להתבטא.
אוקיי זה באמת היה לא במקום וסליחה שואלת השאלה עם נפגעת, תקנתי... למשהו יותר טוב וגם נעים
שואל השאלה:
תודה לכל מי שעוזר
וזה בסדר, אני רגילה לתגובות כאלה. גם אם יהרגו אותי בגלל שאני שמנה זה יהיה סביר בעייני
אני לא רוצה להישמע סטוקרית אבל לפי התמונת פרופיל שלך את ממש לא שמנה. בלי קשר תאהבי את עצמך בין אם את רזה ובין אם את שמנה
אנונימית
את יכולה לעשות תרגילים בבית, וגם מה אכפת לך איך מסתכלים עליך את עושה את הספורט ולהרזות
וכמה את שוקלת?
אנונימית
את חייבת לעבוד על הדימוי העצמי. לא כדאי שתתחבאי בבית כי את חושבת שכולם לועגים לך, זה לא ייקדם אותך לשום מקום. תלכי עם חברה, ככה שתתמקדי בלדבר איתה ולא במה זרים אולי חושבים עליך.
תעבדי על המראה
חוץ מזה, תראי לאן הגיעה נטע ברזילי ;)