5 תשובות
אני גם ככה, תיהי מי שאת ואל תשימי על אף אחד, מי שאוהב אותך צריך לאהוב את מי שאת באמת
תשארי מי שאת ומה שהם חושבים שלא יגרום לך לשנות את זה, שיאהבו אותך כמו שאת ומי שלא אוהב כנראה לא חבר באמת
הייתה לי "חברה" שכל הזמן הייתה מחקה אחרים. היא אף פעם לא הייתה מי שהיא. הרגשתי מאוד לא נוח לידה כי זה כאילו דיברתי עם בן אדם צבוע. דיברתי איתה ואמרתי לה שהיא צריכה להיות היא ולא להעמיד פנים שהיא אנשים אחרים. (אם מישהו היה אומר דעה היא הייתה ישר מסכימה איתו לא משנה מה הדעה שלו הייתה ועוד מלא דברים כאלה שרואים שהיא רק נגררת ולא נותנת לעצמה להיות היא) היא אמרה לי טוב ולא עשתה עם זה כלום. המשיכה לחקות אנשים שהיא לא. בשלב מסוים הרגשתי שהיא לא באמת חברה. לא הרגשתי שהיא אמיתית איתי, הרגשתי שיש לי שפוטה לא חברה וניתקתי איתה קשה אחרי כמה זמן. זה לא רע להיות עצמך. זה הדבר הכי טוב שיש. כשאת עצמך, וכשאת באמת אוהבת את עצמך כמו שאת. אנשים יראו את היחודיות והיופי שבך. היית רוצה כל החיים שלך להעמיד פנים שאת אדם אחר? להיות עם אנשים רק כי הם חושבים שאת אדם אחר? או אפילו להתחתן או להיות בזוגיות עם אדם שחושב שאת מישהי אחרת? אני בטוחה שלא. באמת שלהיות את זה הכי טוב. כל אחד שונה. זה מה שמיוחד. אם כולנו היינו נראים אותו דבר העולם הזה היה משעמם מידי... לכל אחד יש את הקסם האישי שלו. גם לך. תתני לו לצאת. ואז גם אחרים יראו אותו. ואז תהי עם אנשים שאוהבים אותך כי את מי שאת! בהצלחה (:
אני גם כמוך
עדיף להיות מי שאת ולבד מאשר מי שאת לא ועם אנשים.
אנונימית
תיארת אותי אין לי פייסבוק/אינסטגרם אני לא עושה סלפי בכל מקום שאליו אני הולכת הדעות שלי שונות וסוטות "מהנורמה", אני מוזרה וחברות שלי בדיוק ההפך אבל אני מתסדרת איתן הן יודעות מי אני והן עדיין איתי כמובן שאנשים שלא מכירים אותי באמת ושומעים מי אני הם מרימים גבה אבל אם להגיד לך ת'אמת זה כבר לא מעניין אותי, הייתה תקופה שבה הייתי פוחדת מכל דבר שיגידו עלי אז השתניתי לטובת החברה והבנתי שאני מזיקה לעצמי רק בשביל לרצות אחרים בזמן שאני בעצם צריכה לרצות את עצמי ואז הבנתי שאני פשוט מיוחדת, אני שונה וכך גם את וזה כל היופי, השוני הוא מה שעושה אותך א-ת.
את לא צריכה לשנות את עצמך למען אחרים את צריכה להיות את עצמך ולא לפחד ממה שאומרים ובינינו... תמיד יהיה לאנשים מה להגיד...
אבל את צריכה לעשות מה שטוב לך ולהיות מי שטוב לך להיות אנשים שיראו אותך כמוזרה תיקחי את כמחמאה! אנשים צריכים ללמוד להכיר אותך באמת והאנשים הבאמת טובים יתחברו איתך ואלייך למרות השוני כי לדעתי זה מה שהכי מחבר בין אנשים.