6 תשובות
לא ממש אבל תעשה את זה
אנונימית
הפלאפון שלי באנגלית אבל רק בגלל שאני מסתדרת בצד הזה.. ולאט לאט מתרגלים ומבינים יותר ויותר, אבל עדיף לדעת בסיס לפחות כי אחר כך לא תבין כלום וזה סתם יתסכל אותך
420
לא, יהיה לך קשה להשתמש בו.
תלמד מסדרות וסרטים
אנונימית
לי באופן אישי זה עוזר
גם אם תשנה לאנגלית זה לא ישנה את הרמה בצורה מטאורית, שיפור אנגלית זה תהליך שלוקח זמן. צריך לקרוא ספרים, אפשר לצפות בסדרות ללא תרגום, שיפור אוצר מילים וגם לשקול ללכת לעזרה מקצועית ולעשות קורס כמו של וול סטריט. אחרי מבחן רמה בונים לך תוכנית עבודה שבהם אתה צריך גם לתרגל בבית ולבוא מוכן לשיעורים, מתקיימים גם מפגשי סושיאל חברתיים שבהם מדברים אנגלית שוטפת עם תלמידים נוספים ועוד. דבר אחד שאתה צריך לזכור לדעתי ששפה גם עם אנגלית וגם עם סינית צריך לתרגל כל הזמן ולשמר אותה כי אם לא זה נשכח..
לא ממש יעזור, אבל תעשה את זה.
לדעתי כדאי לכולם לשנות את הטלפון והמחשב לאנגלית. אבא שלי הכל היה לו על עברית, עד שפגש מישהו (ישראלי לגמרי) שהכל אצלו על אנגלית - הוא אמר לו תשנה תשנה, אתה תתרגל והילדים שלך כבר יתרגלו.
גדלתי עם הכל באנגלית ובהתחלה לא ידעתי כלום, אבל אחר כך מבינים הכל.
לדעתי הכי טוב לשנות לעצמך ובהמשך גם לילדים באנגלית, ככה עם כל המשחקי מחשב וזה הם כבר מתרגלים כמו שאני ואח שלי התרגלנו (הקטע עם הילדים לא רלוונטי לך, אני יודעת, אבל הנקודה זה שתשנה לעצמך).
באותו הנושא: