64 תשובות
מתאהב בו
אנונימי
לא חבר שלו יותר
הייתי עפה משם
הייתי שואלת אותו מה הקטע
כנראה שלא חברה שלו יותר
הייתי שואלת אותו למה ואז עפה משם
אני מניחה שהייתי צוחקת.
שואלת אותו למה יש לו פוסטר של היטלר בחדר
נותן לו כיף (?)
סתם מה אכפת לי
הייתי שואלת אותו על זה ואם ההסבר נוראי היתי נפרדת ממנו
הייתי שואלת אותו מה זה לעזאזל o_O
מעיפה אותו לקיבינימט
שהיטלר יהיה חבר שלו. בושה.
מניחה ששואלת אותה מאיזו סיבה, נשמע כמו משהו עם סיפור רקע מצחיק או מעניין. לחבר מאוד טוב שלי יש תמונה ממוסגרת של היטלר ומדים נאצים בבית כחלק מתפאורה ותלבושות של מחזה שהוא כתב למשל... אם זה היה סיפור הרקע של הבת זוג התיאורטית אני חושבת שהייתי נמשכת אליה אפילו יותר, אז למה ישר לשפוט?
משפץ לו את השפם כי הוא נראה זוועה.
'0'
מטביעה את הבן זוג במקלחת.
אנונימית
זה לא בן אדם להיות חבר שלו
per
הייתי שואלת אותו למה ואם היה אומר לי משהו חיובי על היטלר שהוא אוהב אותו או משהו אז הייתי נרתעת
יש איזשהי סיבה מוצדקת להחזיק פוסטר של היטלר בחדר?
per
שואלת אותו למה יש לו את הפוסטר שם ומה הקטע
*אקס
אנונימית
בורחת מי שם וממנו
הייתי שובר עליו את הפוסטר חח
קורעת את הפוסטר ומביאה לחבר כאפה
נפרדת ממנו.
פשוט מנתקת קשר הולכת מהחדר שלו כאילו כולם
לא עונה להודעות או משהו
מנתק קשר ושורף לה את הפוסטר
אנונימי
קודם שואלת למה
ואז פשוט מורידה את זה וקורעת
תלוי למה יש לו פוסטר
אולי זה לוח חצים או משהו.. יש דברים כאלה
אם זה בגלל שהוא מעריץ את היטלר או משהו אני כנראה אנתק קשר
מעביר ביקורת בונה על הפוסטר וממשיך להיות חבר שלו כרגיל
הייתי מניח שזה בצחוק ואם לא אז הייתי הולך משם. אני אוהב הומור שחור.
אני לא חושב שיש שאלה. זו כנראה בדיחה.
אז, הייתי צוחק...?
נפרדת ממנו
אם לחבר/ידיד/חברה שלי היה פוסטר של היטלר בחדר הייתי שואלת למה ואם לא היה לה תירוץ ממש טוב כמו התערבתי עם מישהו לשבוע או מאחורי יש מישהי ערומה או מישהו ערום והם מפחדים שההורים שלהם יראו
הייתי עפה משם ומנתקת קשר
כיאלו באיזה קטע?
שואלת למה לעזאזל יש לו פוסטר של היטלר בחדר
אם זה חבר שלי אז רוב הסיכויים שהוא בנאדם עם חוש הומור ציני אז הייתי צוחקת או מתעלמת
בן זוג-נפרדת
חבר-עפה משם
שואלת אותו למה יש לו פוסטר של היטלר.
עכשיו זה תלוי בתשובה שלו.
הייתי קונה לו עוד אחד כזה
גם אם הוא יגיד שזה מסתיר תמונה של בחורה ערומה מאחורה היה אפשר לבחור פוסטר טוב יותר להסתיר אותה וההורים גם נתנו לו לתלות פוסטר? קשה לי לחשוב על איזשהי תשובה שבה לתלות פוסטר של היטלר תיהיה הגיונית...
per
^תכלס. זה גם מושך יותר תשומת לב.
אז סביר להניח שההורים היו ניגשים לפוסטר וכבר מגלים בעצמם.
כן
"מותק, למה ליוסי יש פוסטר של היטלר בחדר?"

"לא יודע מותק ילדים והשטויות שלהם"

לא נראה לי זה קורה ככה
per
אממ אני חושבת שהייתי צוחקת
כנראה יש לו הומור שחור וזה סבבה לגמרי
Per, ה"תירוץ" שלי לגבי המחזה לא מספיק טוב לך? כי זה אמיתי לחלוטין.. הוא כתב מחזמר על הנאצים וזו אולי אחת הדרכים היותר טובות לחנך לדיון בריא בסוגיית הנאצים והיטלר והשואה בכלל שאני מניחה שאתה מסכים שזה דבר שחשוב לדון בו.. ובשביל זה חייבים להראות את הנאצים עם מדים והכל ותיפאורה שבין היתר כוללת תמונה של היטלר במקרה שלנו וזה נמצא אצלו חלק במרתף וחלק בחדר למקרה שנעלה את המחזה שוב. לא מספיק טוב לך?
מישהי פה חושבת היטלר זה מצחיק.. מעניין


צ'יזס הוא עשה מחזה על היטלר ומה בדיוק? יש לו תונה שלו ליד תמונה של היטלר? גם בידיעה מה זה בדיוק הנושא הזה וכמה הוא רגיש אפשר גם להבין כמה חשיבות יש לו ואז להימנע מלשים תמונות כאלה כמו גם למשל ידיד שלך עם מדים של נאצים גם אם זה במסגרת מחזה. עדיף המחשבה אולי של אנשים שהוא משום מה נמשך לנושא הניאו נאצי מאשר לשים את התמונה במקום אחר ואז להציג אותה בצורה מסודרת כשזה ברור יותר (כן, אני יודע שאם אנשים ישאלו הם יכלו לקבל את התשובה שזה מתוך הצגה אבל יש כזה דבר מראית עין ולהתעקש לתלות תמונה עם כזאת רגישות זה קצת יותר עקשנות מאשר אדם שפשוט רואה את זה נרתע ומרגיש לא בנוח ושוכח או לא שואל מה זה בגלל אי נעימות)
per
הייתי הולכת לאט... לאט... אחורה... ולא שואלת כלום..
._.
לחבר שלי יש פורטרייט של היטלר במשרד שלו, ודגלים של גרמניה הנאצית בחדר. הוא סוציאליסט לאומי. לא ממש אכפת לי.
^אחות. זה חריג ממש.
^כן, אם את חושבת שאכפת לו מיהודים- ממש לא אכפת לו. הוא בעד שתהיה לנו מדינה אתנית משלנו (שיש לנו); וגם אני וגם הוא שונאים מוסלמים.

הוא לא ניאו-נאצי, הוא סוציאליסט לאומי. הוא מאמין באידיאולוגיה הכוללת- ולנאציזם יש הרבה יותר אספקטים מרק ''בואו נרסס יהודים''. כשהכרנו הוא כן האמין שהוא ירצה לשמר את הגזע הארי אבל אנחנו כבר כמעט שנה יחד והוא אמר לי, ''lets start our own master race.''
מן הסתם כשאתה יוצא עם יהודיה, משהו משתנה.
אבל נאציזם בשבילו זה כמו הדת השניה שלו- ואני מכבדת את זה.
מה יש לכבד את זה תורה שמדברת על רצח יהודים ונחיתות שלנו? מה את חושבת שהבדל בין לצאת עם נאצי ולבין לצאת עם מוסלמי שגם אצלהם מדברים על פגיעה ביהודים?
per
הייתי צוחקת
אחות, אי אפשר להתכחש לעובדה שהיטלר רצח באכזריות שישה מליון יהודים והתאכזר לכ 13 מליון יהודים ברחבי אירופה. מי שתומך בו זה בטוח לא אחד ש"לא אכפת לו מיהודים". שנאת יהודים זה בין הדברים העיקריים באג'נדה הנאצית.
ואנשים כמוהו בעד מדינה אתנית ליהודים היא כדי שאנחנו לא נתערבב עימם "ונחלל" אותם. כי אין לנו זכות לחיות בקרבם. לא מתוך תמיכה, אהבה וצדק לעם היהודי.
נאציזם זה פאשיזם קיצוני שהבסיס שלו הוא שנאת האחר, עודדת אלימות והסתה נגד מי ששונה ממך בין היתר לצד הסוציאליזם.
תורת הגזע היא תורה שהתבססה הכי אצל הנאצים.

מי שתומך בנאציזם- הוא אדיוט.

אגב, לא כל המוסלמים הם רעים עם כוונות להשתלט על העולם ולעשות פיגועים. סתם שתדעי.
PER - נאציזם התבסס רק על רצח יהודים והנחיתות שלהם? ורק לידיעתך, היטלר לא ריסס אותנו כי אנחנו נחותים. לפי תורת הגזע- אנחנו והמוסלמים נחשבים הגזע השמי. ובכל זאת, מוסלמים שירתו ב-waffen SS.

ושוב, זה כמו להגיד על כל אידיאולוגיה פוליטית שהיא מתבססת על דבר אחד בלבד. זה ממש לא נכון. היטלר ריסס יהודים, כן. יופי. מה עם האספקט החברתי? לאומי? כלכלי? שיטת ממשל?
מה עם האידיאולוגיה הכוללת?

--
ו-k שם מסובך; לא. גם אני בעד שכל עם ישאר במדינה שלו- אני מאמינה שרב-תרבותיות היא מתכון להרס. (גרמניה, שוודיה.)
ואם הייתה לו בעיה עם התערבבות הוא לא היה יוצא עם יהודיה.

עריכה: כשבן-אדם אומר שהוא מאמין באיסלם- זה מה שהוא תומך בו. אוטומטית. אם הוא אידיוט שלא יודע במה הוא מאמין- זאת כבר בעיה שלו. אבל זה האיסלאם כסט אמונות בניגוד לנצרות או יהדות
כי בשביל הנאצים אנחנו היינו בתחתית של התחתית הגזע השמי שאפילו עם המוסלמים הם העדיפו לשת"פ מאשר עם היהודים מרוב שהם שנאו יהודים.
את כל האידאולוגיה שלו הוא השתית על שנאת יהודים - בגלל היהודים הכלכלה נוראית, בגלל היהודים, החברה מדרדרת, בגלל היהודים אנחנו מזוהמים. אחות. כל ה"אספקט החברתי, לאומי, כלכלי, שיטת ממשל" הוא ביסס על שנאת יהודים ואנטישמיות ובכללי על שנאת אחר ( שחורים, צוענים, סלאבים ) מי שתומך באידאולוגיה גזענית - הוא אדיוט. מי שלא אכפת לו מקיומם של אנשים שמהללים את היטלר- הוא לא פחות.
"היטלר לא ריסס אותנו כי אנחנו נחותים" - לא למדת היסטוריה נכון?


והשם שלי זה קוממיות- עצמאות בעברית פשוטה ( משתמשים במילה כדי לתאר זיקה לארץ ציון. נחזור קוממיות לארצנו וכדומה ). אם הייתה לך זיקה אתנית ולאומנית ליהדות היית מבינה את השם וקוראת לי ככה כפי שכל בן אדם באתר קרא לי.
קוממיות, באיסלאם מדובר להשתלט על העולם, להרוג עובדי אלילים ולהתייחס בצורה גרועה ליהודים ונוצרים.. אם את יוצאת נגד נאציזם אין לך מה להגן על מוסלמים אני יודע שזה טרנד היום אבל אין בזה היגיון.. איסלאם מדבר על דברים בדיוק כמו נאציזם (כולל גזענות). את המשפט שאת נתת עכשיו כביכול בשביל להגן על מוסלמים היא יכולה להגיד גם על נאצים אז מה ההבדל?

פרינסס -


נאציזם התבסס הרבה גם על שנאת יהודים ושחורים וצוענים ועוד זה לא מספיק בכלל בעיניך בשביל להגיד שזה דבר גרוע שצריך להתרחק ממנו?
per
בסדר ועדיין גם יש נאצים שלא רוצים להרוג יהודים אלא רק רוצים שלא יגורו במדינות שלהם כמו החבר של פרינסס אז מה? נאציזם זה עדיין נאציזם ואיסלאם זה עדיין איסלאם למה את יודעת להגיד שנאציזם זה רע על מה שהם מלמדים אבל איסלאם זה לא דבר רע על מה שהוא מלמד?
per
פאתטי ועלוב להתייחס שאת בסדר עם לגנות נאציזם אבל את בסדר עם איסלאם שמדבר על אותו הדבר? את קוראת לזה בקטנה וזה פאתטי ועלוב את רצינית?
per
^ אין דבר כזה נאצי שלא רוצה להרוג יהודים. אחרת הוא לא נאצי אלא סתם לאומני גזען.

זה נראה כאילו ולא קראת בכלל מה שכתבתי. בכלל. בכלל. אז כן, זה פאתטי ועלוב.
^כן יש כזה נאצי שלא בהכרח רוצים להרוג את היהודים (לפחות לא כרגע) הם התראיינו בעובדה בטלוויזיה ואפשר לראות מלא כאלה באינטרנט

אז אך את קוראת למוסלמי שלא בעד לשעבד נוצרים ויהודים ולהרוג עובדי אלילים (4 מיליארד איש)?
per
^ ראיתי את הכתבה. גם הנאציזם בהתחלה רק רצה לגרש יהודים מגרמניה. תסתכל לאן זה הגיע.

אני לא פופוליסטית זולה. זה שאתה מכלילן זאת לא בעיה של מוסלמים שדווקא אוהבים יהודים וציונים ובעד שלום עולמי עם האחר.
בואי תגידי לי מה ההבדל בין נאציזם לאיסלאם ובין נאצי שלא רוצה לפגוע ביהודי פשוט לא רוצה שיחיה במדינה שלו למוסלמי שלא בעד השתלטות עולמית אבל בעד כל שאר הדברים שאיסלאם מלמד יכולה לספר לי את ההבדל?
per
כן וגם מוחמד (הנביא של האיסלאם) בהתחלה רצה להיות חבר לש יהודים ונוצרים עד שהם לא קיבלו אותו כנביא ואז הוא החליט לכעוס עליהם

אני לא אמרתי שאין מוסלמים שלא סובלים חלקים מהאיסלאם... אני אמרתי שאיסלאם מלמד אותו הדבר בדיוק כמו שנאציזם מלמד אז למה את בסדר עם מוסלמים שאפילו בעד המדינה עדיין מאמינים אבל פה נגד נאצי שלא רוצה להרוג יהודים אבל מאמין בכל שאר תורת הגזע ונאציזם?
per
תגידי את יודעת בכלל מה האיסלאם מלמד למדת קצת איסלאם?
per
אני לא יודע אך מחפשים משתמש היית כבר יכולה לשלוח הודעה או פשוט להבין מה שכתבתי את יכולה לשלוח הודעה רגע נאמנת?
per
טוב - אז אחר שיחה עם per בפרטי הבנתי יותר על האיסלם ממה שבאמת ידעתי. מודה הייתי בורה בקטע הזה.
בכל מקרה, מי שתומך באדם שהתאכזר ליהודים ( ובכלל לאחרים ) ומאמין בו ( זאת אומרת מוחמד ) לא טוב יותר או שונה מאדם שתומך בהיטלר.
אז אין הבדל בין נאצי למוסלמי כעיקרון כי הבסיס ומהותם שלהם זו אלימות, שנאה ואי קבלת האחר.
אולי יש מוסלמים שהם לא אנשים רעים ואינם תומכים באלימות וכ'ו אבל בת'כלס הם אינם מכירים את הדת שלהם ובמה שהם טוענים למאמינים ב... כי בניגוד לשאר הדתות, באיסלם זה כתוב וזו מצווה.