10 תשובות
שאתה נחמד (?)
אנונימית
כאילו.. לא בגלל התמונות או המראה שלי אלא על מה שאני אומר
שואל השאלה:
כן... אבל מה זה אומר שהן רוצות אותי או שהן רואות בי סיג של ידיד ולא יותר? כאילו.. מה זה אומר על המשך הקשר?
אנונימי
אי אפשר לדעת ככה, אנחנו לא מדברים איתן אלא אתה. חוץ מחמוד, מה עוד קורה. כול כמה זמן אתם מדברים, על מה הדיבור, כמה פתוח הקשר, ראיתם אחד את השני (תמונות)?
.M.
שואל השאלה:
מדברים הרבה מאוד בווטסאפ ובשיחות טלפוניות של שעות על גבי שעות (שיחה אחת יכולה להיות 4-5 ואפילו 6 שעות בטלפון ואני מדבר על שיחות יום יומיות... אבל בפועל לא נפגשתי עם אף אחת מהן.. ובדרך כלל אחרי שבוע שבועיים מתנתק הקשר (ותאמת שזה בגלל שבשיחות שלנו אני מגלה דברים שגורמים לי לא לרצות אותן) בדרך כלל אחי יום או יומיים הן אמרות לי שאני חמוד.. ואחרי כשבוע הן אומרות לי שאני הבן אדם היחיד שהן סיפרו לי סודות אפלים שחשבו שבחיים לא יספרו. לפעמים אני חותך אחרי שבוע כשאני מחרטט אותן בכל מיני דברים שיגרמו להן לנתק את הקשר ולפעמים אני אומר להן שזה לא יילך..
אנונימי
רואות בך ידיד
קודם כל למה אתה מתכתב איתן במשך יומיים? אתה אמור לעבור איתן לוואצפ אחרי כמה דקות ולקבוע דייט, אלא אם כן אתה רוצה להישאר הידיד הוירטואלי שלהן.
אנונימית
למה אתה צריך לחרטט דברים כדי לסיים את זה. אפשר פשוט לא לדבר לא לענות לטלפון לא כזה קשה בהתחשב לעובדה שלא נפגשתם.
בקיצור לדעתי אתה רק "חבר טלפוני" כמו שאומרים. מישהו לפרוק איתו את הכול ולספר לו דברים שהן לא מספרות לאף אחד בשביל להשתחרר מזה. לא נפגשתם ואפילו לא יודעים איך השני נראה.
אין לזה טווח ארוך ופואנטה.
.M.
מעיין.. אהבתי את התגובה שלך.. אבל חשוב לי להגיד.. זה אני שמחפש לא להיפגש... אני מעדיף להבין מי הבחורה עוד לפני שנפגשים (ואולי בגלל שאין לי זמן ואולי גם בגלגל מרחק) עם כולן כבר סיכמתי להיפגש והייתי דוחה את המפגש כל פעם.. מה שניסיתי להבין בשאלה המקורית.. מה עובר לבחורה בראש כשהיא אומרת לגבר שהוא. חמוד / אתה בן אדם טוב / יש לך נשמה טובה או כל מיני יציאות בסגנון.
תשמע בעיקרון, אם הייתי אומרת את זה לבחור, הייתי רוצה לחשוב שהקשר יכול להתפתח ושיצא מזה משהו טוב. זה סביר שאתה רוצה לדעת מי הבחורה קודם לפני שניפגשים. אבל זה רק פגישה אין לך מה להתכונן, זה לא שאתה יוצא למלחמה. וגם פנים מול פנים יודעים יותר טוב למדוד את הקשר. זה לא כמו בפאלפון או בהודעות.
.M.