9 תשובות
כן את יכולה. בהצלחה שיהיה לך!
שואל השאלה:
תודה. לא יודעת אם זה חשוב לציין אבל אני בדרך כלל מצטיינת, אני אפילו מצטיינת שכבתית והרגשתי חרא שכמעט כולם אצלי קיבלו יותר ממני ועוד כאלו עם מגן נמוך יותר זה הכי לא מתאים לי.
אנונימית
לדעתי לא צריך לגשת למועד נוסף וזה די מיותר כי יש עוד מקצועות להשקיע בהם, הבגרות בלשון קשה וקיבלת ציון מעולה ואל תשכחי שהציון הסופי יעלה בגלל השלושים אחוז.
שואל השאלה:
הציון הסופי שלי יהיה 86- 30% זה 100
בגלל זה אני בדילמה אבל מצד שני לא בא לי להוריד מהתעודת בגרות ואני מרגישה חרא שכולם הצליחו יותר ממני כאילו משהו לא בסדר איתי
אנונימית
אם את רוצה ממש לשפר לכי על מועד ב
אם את מרגישה שלא צריך אל תעשי..
אבל אם את מתלבטת תעשי מועד ב כדי שתיהיה שלמה עם עצמך מה כבר תפסידי
רק כדי להבהיר נקודה ולא כדי לשכנע אותך לעשות או לא לעשות את הבגרות שוב-
אז מה אם יש כאלה שקיבלו ציון יותר גבוה ממך? זה לא אומר כלום
זה רק ציון במבחן ועוד כמה זמן את תביני שזה לא באמת משנה משהו או אומר עליך משהו בתור בן אדם
תשמחי ותתגאי בעצמך שהצלחת לעבור ולקבל ציון טוב, תתמקדי בעצמך ולא בכמה אחרים קיבלו במבחן וכמה אני כי זה לא יוביל אותך לשום מקום.
שואל השאלה:
אני יודעת שזה לא יוביל אותי לשום מקום אבל העובדה שבדרך כלל אני מקבלת הרבה יותר גבוה מאחרים בעברית ונחשבתי בין הטובים בכיתה וקיבלתי מגן בין הטובים ושאחרים שבדרך כלל יותר מתקשים הצליחו לקבל כמוני או יותר מראה שכנראה לא הצלחתי להביא את עצמי כראוי במבחן הזה. בין אם לא התכוננתי מספיק/ הייתי לחוצה מאוד. לדעתי כן חשוב להשוות לאחרים כדי לקבל פרספקטיבה על עצמך. אם הרבה לא הצליחו אז אולי היה מבחן באמת קשה שבגללו הציון הנמוך אבל אם הרבה הצליחו כנראה הבעיה היא בי ולא במבחן וכנראה אם אני אנסה בשנית אולי אוכל לשפר ולייצג את עצמי באופן ראוי יותר.
אני בן אדם שמאוד נוטה להלחץ. בדרך כלל הולך לי מעולה במבחנים ואני מצטיינת שכבתית כבר מכיתה ז רצוף, המחשבה שכל ההישגים וההשקעה שלי ילכו לטמיון רק בגלל מבחן אחד ברגע אחד הלחיצה אותי מאוד ואני חושבת שזה מה שגרם לנפילה ואולי בגלל זה כדאי שאעשה מועד ב
אנונימית
זה ציון מעולהה וגם זה בלי ה30% עם זה עוד יותר טוב.. אני לא הייתי עושה אבל תעשי מה שבאלך חח
אני חושבת שכדאי שתעשי מועד ב' אין לך כל כל מה להפסיד ואם את חושבת שאת יכולה יותר אז את יכולה יותר!