7 תשובות
לגיטימי שתרגישי ככה. פשוט תנסי להיות את, מבלי לחשוב על אחרים. תנסי להדחיק את כל המחשבות האלה. פשןט תראי את מי שאת. אף אחד לא באמת חייב לאהוב אותך ככה. ומי שכן זכה!
זה לא דבר רע כל עוד שאת רוצה ומעוניינת לשנות את זה, ואת יכולה.
תגדירי לעצמך מה צריך להשתנות, תתני לעצמך צ'אנס להכיר ולהתקרב לאנשים, בהדרגתיות תהיי יותר פתוחה עם ביטחון, אל תחשבי על מה אחרים אומרים או חושבים עליך.
אני ממש מזדהה.. תנסי להכיר אנשים חדשים שיהיה לך יותר קל להיפתח אליהם ותהיי מי שאת ואולי הם יכירו אותך באמת וככה יהיה לך יותר קל להתחבר גם לילדים שאת מכירה
את יכולה גם לנסות להתחבר יותר עם ילדים שאת כבר מכירה, זה יקח זמן אבל אולי בהמשך באמת תתקרבי ותיפתחי
שואל השאלה:
כן אבל אני לא באמת יודעת מה להגיד כשי להיות מעניינת ומצחיקה
כאילו עם החברות הקרובות שלי זה פשוט יוצא אבל אין לי ממש לדבר עם כאלה שאני לא כל כך קרובה אליהם ואיכשהו זה יוצא כאילו אני ביישנית כזאת
אנונימית
נסי למצוא נושאי שיחה מעניין, ללמוד איך לרתק אנשים
שואל השאלה:
איך עושים את זה? עזרה מישהו?
אנונימית
יש כמה דברים שאפשר לדבר עם אנשים, יש ספרים ועצות איך לרתק אנשים, חלק מזה פשוט לדבר על נושאי שיחה שאת ואחרים אוהבים, אם את אוהבת למשל מארוול שזה גיבורי על של מארוול ויש אנשים שגם אוהבים את זה, או דברים אחרים, גם צריך להראות ביטחון עצמי ולהיות מי שאת, ללכת בגב זקוף, ולנסות להתחבר למי שרוצה אותך, ומי שלא, אין צורך, זה בקצרה. יש המון נושאי שיחה שאפשר לדבר אתם, ביניהם זה סדרות או סרטים, תחביבים, צבעים, אוכל אהוב, אמונות או חלומות, ועוד.
באותו הנושא: