10 תשובות
תיארת אותי בדיוק עד לפני כמה זמן.. זה לא פשוט אבל אם את כמוני לא יכולה לעבור בית ספר כיתה או לעשות שינוי מסויים גם אחרי שנלחמת ועשית הכל כדי שיתמכו ויקשיבו אז מה שנותר לי להגיד לך מהנסיון שלי זה לא להתייאש לחפש חברים אמיתיים שיעשו לךאת הכמה הרגעים הטובים האלה ביום ואם זה בבית ספר מה טוב.. תהיי אופטימית ואל תוותרי לעצמך, תסחפי עם השיגרה עם החיים יום יום תכף חופש גדול עוד חודשיים בלי חופשים ותורידי שבתות ממש נשאר טיפה
אל תדאגי הזמן עובר מהר
אנונימית
שואל השאלה:
אני בשלב בדיכאון שאני לא יותאת מהמיטה אמי לא יכולה לחזור שלם אני לא יכולה ללכת לסופר אני בקושי קמה לשטוף פנים ולהתקלח. אני לא מסוגלת ואני לא יכולה.
יש למי לפנות? פסיכולוג זה תהליך שלוקח זמן אז בלי לפסיכולוגים. יש מישהו מעכשיו לעכשיו שיכול לעזור לי? במצב הנפשי שלי בסכנה
אנונימית
היי, מה קרה? ספרי..
שואל השאלה:
זה לא קשור למה קרה זנ קשור צריך ממשיכים מכאן
אנונימית
את רוצה שמישהו יעזור לך לא?:)
שואל השאלה:
התכוונתי מוסמך..
אנונימית
אני לא יודעת בדיוק להגיד לך אבל אני יודעת שיש כל מיני עמותות שעובדות 24 שעות שאפשר להתקשר, עמותות שעוזרות לבני נוער במצוקה שאין להם טעם לחיים וכל מיני כאלכ.
אנונימית
יקרה, אל תתני לזה להרוס אותך, את חייבת למצוא כוח ללכת לבית ספר או לפחות לפנות למישהו שיעזור לך למצוא כלים לעבור את זה, אל תישארי עם זה יותר מדי, זה לא בריא לך ואת יודעת את זה.
את יודעת ממה זה נובע? איך זה קרה?
אנונימית