7 תשובות
תנסו מקסימום תיפרדו שוב
לא הבנתי כלום
רק שנפרדת מחבר שלך ואת מתגעגעת

לא סיפרת לנו למה נפרדתם...
ומה טיב הקשר בינכם... איך אוכל לעזור לך אם לא אדע פרטים...
למה להיפרד אם אתם אוהבים אחד את השני. הבעיה היא הריבים לא אהבה. זה יותר קל לפתור, פשוט תגיעו ביחד לעומק הבעיה, מה העניין שאתם רבים עליו כול הזמן. תעשו השתדלות כול אחד מהצד שלו. לא חבל.
תנסו לחזור ולגרום לריבים לא לחזור על עצמם ולחזק את הקשר :)
שואל השאלה:
נפרדנו בגלל חוסר התאמה והמון ריבים. אנחנו ביחד חצי שנה והיה לנו המון עליות ומורדות וקצת היה לי כבד בזמן האחרון כל הריבים כי זה ממש פגע בי כל פעם מחדש אז החלטתי לחתוך ועכשיו נאי לא בטוחה שזה היה הדבר הנכון לעשות
אנונימית
אני לא חושבת שכדאי לכם לחזור.. אם נפרדת ממנו, נפרדת ממנו בגלל סיבה כלשהי, נכון? אם אתם כל הזמן רבים וזה פוגע בך זה שתחזרו לא אומר שזה יסתדר ויהיה יותר טוב.
היה לי חבר שנפרדתי ממנו בגלל אותה הסיבה, בגלל הריבים וזה שהוא כל הזמן היה פוגע בי. אחרי שנפרדנו רציתי לחזור אליו כי ידעתי שאני לא אמצא מישהו שיהיה באמת רציני, כי תכלס, קשה למצוא בנים רציניים בגיל שלי (15-16) וגם היינו המון זמן, כמעט שנתיים.
כל פעם שהיה לי קשה ושהתחרטתי על הפרידה חשבתי על מה שהוא עשה לי וממש לא רציתי לעבור את זה שוב. (היו עוד דברים מעבר לריבים)
אם נפרדתם, כנראה שהייתה סיבה מוצדקת לזה. אני מאמינה שעכשיו את מתגעגעת וקשה לראות ולהבין, אבל אם את באמת יודעת שבמידה ותחזרו זה יהיה כמו קודם, עדיף ככה.