5 תשובות
תגידי לו שזה לא ילך ככה, מערכת יחסים לא אמורה להיות חד צדדית.
לא יכול להיות מצב שהוא לא נותן לך לדבר עם גברים אחרים בזמן שהוא נפגש עם האקסית.
הוא צריך להחליט אם ההסכם ביניכם הוא משותף (ששניכם לא מדברים עם גברים/נשים אחרים) או מבוטל, ואז הוא יכול להמשיך לדבר איתה וגם את תוכלי לדבר עם מי שאת רוצה.
בנוסף לזה, הוא אמור לסמוך עליך ואת אמורה לסמוך עליו, לא יכול להיות מצב שהוא נפגש איתה ולא מודיע לך ואת צריכה לשמוע על זה ממקור שני.
Aro
בני כמה אתם?
זה נראה שהוא בוגד בך
תגידי לו
אם זה הןלך להמשיך ככה מצטערת אבל אנחנו נפרדים
קודם כל בזוגיות בריאה לדעתי זה בריא שתהיה קינאה אבל לא בהגזמה, את יכולה להתחבק עם ידידים את לא אמורה לשמור נגיעה לגמרי, אותו דבר לגביו. אבל אני חושבת שיש גבולות מסויימים שאחד מהם זה להיות בקשר עם אקסים, מילא להיות איתם בקשר, לפחות לא להסתיר את מה שקורה בקשר שלהם, אם הם נפגשים להודיע לך (למרות שאני לא הייתי מוכנה שגם אם בן הזוג שלי יודיע הוא ייפגש איתה) או למה הוא מסתיר את השיחות שלהם? יש סיבה? תגידי לו את כל זה שזה לא מקובל עליך. אם זה היה הפך הוא היה מקבל את זה? שאת ככה נפגשת עם האקס בלי להודיע לו ולא מראה לו את השיחות שלכם?
אנונימית
שמעי.. לדעתי בתור אחת שעברה הרבה, גבר או אישה (לא משנה) לא אמורים לשמור על קשר במידה ומערכת היחסים נגמרה וכבר יש אחת חדשה. אני לא רוצה להבהיל. ושוב זאת רק חוות דעתי. אבל התנהגות כמו שלו זה מתכון מושלם לבגידה וחידוש הקשר איתה אחרת את היית היחידה שמעניינת אותו. אין צורך בהתעסקויות עם בחורות אחרות ועל אחת כמה וכמה אקסית (!) כנראה שהבחור לא התגבר על הפרידה מהאקסית, והוא מפתח ציפייה לחזור איתה לקשר. תיזהרי לא להיפגע ותפתחי את העיניים שלך אל תהיי עיוורת בגלל האהבה שלך כלפיו. אל תסכימי להיות ריבאונד או פקק לסתימת החור שיש לו בלב בגללה כי היא עשויה לחזור ולמלא את החור במקומך. עשי חושבים עם עצמך. ושוב- זאת דעתי מנסיונותיי האישיים. יש מקרים חריגים אבל מבחינה סטטיסטית 90 אחוז שזה מה שקורה בפועל.. דברי איתו ודרשי הסברים מה פשר הקשר שלו עם האקסית ושזה מהווה לך מטרד. אם הוא אוהב אותך הוא ינתק קשר ממנה (מה שהיה אמור לעשות כבר מזמן עוד לפני שהכרתם). במידה ואין עם מי לדבר והוא לא מוכן לנתק איתה את הקשר במקומך הייתי קמה והולכת. כך או כך זה ייגמר ויכול להיות שזה ייגמר יותר מכוער.. לא חסרים גברים שיעריצו אותך ויכבדו אותך ויעשו ממך המלכה שלהם והאישה היחידה בחייהם ובמרכז היקום שלהם. את שווה את זה.. החיים עוד לפנייך. בהצלחה.