11 תשובות
תגידי לה שמשקפיים לא נוחות לך
לדעתח את צריכה לבחור לך משקפיים יפות ולהתרגל גם לי זה היה בהתחלה ועכשיו זה ממש יפה לי ואני אוהבת אותם ואני לא מצטלמת בלי משקפיים ואני איתם כל הזמן חוץ מבלילה תבחרי זוג שאת אוהבת
זה רק אחרי זוג 4 התחלתי לאהוב
שואל השאלה:
כן אבל... מדתתי כל כך הרבה זוגות משקפיים וכלום לא התאים לי
אנונימית
חחח וואיי פשוט כל יום תדברי איתה על זה ותסבירי לה כמה את אוהבת את המראב שלך בלי משקפיים ופשוט המשקפיים מסתירות לך את הפנים.. וזה לא דבר שלוקח מהר לשכנע עליו חח לי לקח כמעט שנה עד ששכנעתי את ההורים שלי
אני עברתי 4 חנויות משקפיים עד שמצאתי את הזוג שמתאים לי
שואל השאלה:
נו גם אני.. אני ואמא שלי עברנו במלא
אנונימית
יש כאלה שבאמת לא מתאים להם.. ואם את לא מצליחה לשכמע את אמא שלך תגידי לאבא שלך
את חייבת ללבוש תמיד?
אם זה רק לקריאה, אז פשוט מיד תשימי אותן בפנים כשאת מסיימת.
ורק שתדעי, שמשקפיים זה מהמם, זה בסדר מאוד להיות בררנית בנוגע לזה כי זה יהיה חלק מהלבוש שלך מעכשיו.
אל תשכחי שעדשות לא מתאימות לכולם, ואצל חלק מהאנשים אי אפשר בכלל ללבוש עדשות, זה גם יקר ובתכלס מפחיד.

בהצלחה, ומקווה שהכל יסתדר!
אם זה מספר נמוך יחסית אז רצוי לא להרכיב עדשות, זה כמו משקפיים כל הזמן, רק מחליש את הראייה עוד יותר.
לוקח זמן להתרגל למשקפיים ולמצוא את המשקפיים שמתאימים לך.
כאחת שמרכיבה שנים משקפיים ואני הייתי יוצאת שנים עם עדשות, אני יכולה לומר לך מניסיון שלי, אני יותר מ10 שנים עם עדשות מגע ומגיל צעיר מאוד מרכיבה משקפיים.. עדשות מגע, דופקות את הראיה, זה גם לא בריא, אל תתחילי עם זה. את יכולה לשים לאירועים חשובים.. אבל זה מיותר.
את צריכה למצוא את המשקפיים שיתאימו לך ותתחברי אליהם... אני החלפתי הרבה משקפיים בחיים וראיתי את השינוי מאחד לשני... בשנים האחרונות החלפתי אחרי הרבה זמן שהייתי עם משקפיים במסגרת קטנה.. החלפתי למסגרת גדולה ועוד מפלסטיק ולא האמנתי שאתרגל ובסוף אחרי קצת זמן גיליתי שזה כל כך יפה ולא הבנתי איך כל הזמן חיפשתי כמה שיותר קטן... לוקח זמן להתרגל, אבל כשמתרגלים מתאהבים בזה.. אומנם משקפיים נועדו לתיקון ראיה וזה לא משהו שאמורים להתגאות בזה, אבל עם השנים זה הפך למין סוג של תכשיט.. פעם זה היה רק לתיקון ולא התייחסו ליופי וזה באמת היה לרוב מכוער, היום מבינים שזה פריט חשוב ומעצבים מסגרות מיוחדות... וכמו שלא כל תכשיט מתאים לכל אחד גם משקפיים.. אז אל תתבאסי, תמדדי עוד דגמים עד שתמצאי את האחד שתרגישי הכי בנוח ובסוף את תתרגלי למראה ואפילו תאהבי.
תנסי לרמוז לה שהמשקפיים לא נוחות, או שתעמידי פנים שאת שוכחת אותם הרבה בבית (נראלי עדשות קשה יותר לשכוח, ואפשר לשים רזרביות בתיק (זה לא רק 2 עדשות נכון? מחליפים כל יום או משהו).

וכל עוד המספר שלך לא גבוהה (נראלי 2 ומעלה) אז את לא חייבת ללכת איתם כל הזמן, רק כשאת צריכה לראות פרטים קטנים (להעתיק מהלוח, לזהות מישהו מרחוק וכו'), ופשוט שימי אותם במקום קרוב ונוח (כמו בקופסא שלהם ובתיק צד או משהו).

ואולי את פשוט לא רגילה שיש לך על הפרצוף משקפיים... לקח לי איזה חודש או יותר להתרגל לשלי, ואז השנה קנו לי חדשות ולקחת לי עוד איזה חודש להתרגל אליהן. אבל עכשיו אני לא יכולה בלי משקפיים, לדעתי הן מחמיאות לי (: תתפלאי, אולי המשקפיים שלך יראו עליך יפה ברגע שתתרגלי אליהם?