22 תשובות
הוא יודע רק לדאוג שהתח* שלו ישאר בכיסא ראש הממשלה...
ביבי יודע טוב מאוד לנהל את המדינה! אם לא הוא היינו קורסים כרגע אנחנו מחזיקים מעמד כבר כמה שנים טובות כנראה שהוא עושה עבודה טובה!
בניגוד לדעתם של רבים, לדעתי לא.
אני תומכת בביבי, וגאה בכל צעד שלו.
אנונימית
ביבי? חשבתי שזו שרה מנהלת.
ביבי הוא ראש הממשלה הכי טוב שהיה עד עכשיו לישראל. ומי שחושב אחרת שיסתכל אחרה ויבדוק לא סתם הוא חא מעט זמן בתפקיד..
הוא לא מעט זמן בתפקיד בגלל סיבה מסוימת, השמאל זה מיעוט, יאיר לפיד משנה את הדעה שלו כל שני וחמישי וכל מפלגות הימין האחרות של חרדים. זה לא שיש ראש ממשלה ימיני עם ביצים כדי להחליף אותו.
אנונימי
הוא דווקא בסדר
אנונימית
לא מתעסק בפוליטיקה - זה לא מעניין אותי
אני רק יודע שבשבעים שנה הספיקו להתקדם הרבה בכלכלה בביטחון בבריאות בחינוך ובהכל והצלחנו להגיע למעמד גבוה מאוד גם בחברה ביחס לשאר המדינות
אז לא יודע אם הוא מנהל את המדינה באופן טוב או לא אני רק חושה שעד עכשיו אנחנו במצב טוב מאוד ועדיף על פני אחרים
אנונימי
ביבי הוא הבן אדם היחיד בממשלה שבאמת יכול לנהל ולהנהיג את המדינה.. כל השאר שם זה רק דיבורים וארנב לא הייתי משאיר בידיים שלהם לדאוג לו במיוחד כל השמאלנים שם..
התקשורת שמאלנית שהיא משפיעה נורא על הילדים הקטנים! ביבי עושה עבודה מעולה!
אנונימית
מדהים כשיש פה שאלות על פוליטיקה האתר צף בשניה אחת חח
אנונימי
מסכים עם זה שכרגע בממשלה אין אף אחד שיותר טוב ממנו אבל זה לא הופך אותו לטוב זה פשוט אומר שהוא פחות גרוע מאחרים...
הוא מנהל את המדינה בצורה הכי גרועה שיכולה להיות.
לא יודע אם הוא יודע לנהל טוב אבל כל זמן שביבי מכהן אין שום שינוי בחיים שלנו. כל כמה זמן מבצע זה וזה, פיגועים, מצב הדירות, שום דבר לא זז לא לטוב או לרע (חס וחלילה). ביבי בנאדם חזק הוא משדר כוח וגורם לנו לחשוב שאין לו מחליף (ותכלס בממשלה הזאת..).
אני מקווה שאלה שאמרו שביבי לא יודע לנהל מדינה הם בני פחות מ 18 כדי שיהיה להם זמן להשכיל את הבחירות הבאות. בכל מקרה, משהייתי קטנה פוליטיקה זה הדבר שהכי מעניין אותי בעולם! אני ממש אוהבת את זה ולפי כל הדברים שאני יודעת היום ישראל היא מעצמה! אתם פשוט לא מבינים כמה שאנחנו קטנים מבחינת שטח אבל כל כך מדוברים... והמשפט הזה של כל העולם שונא אותנו זה כל כך לא נכון! מי ששונא אותנו אלו המדינות הירביות אבל למי איכפת מהם? ממתי למדינות דיקטטוריות יש זכות לשפוט? שפיטה צריכה להיעשות על ידי מישהו שתומך בצדק. ואיזה מדינות אוהבות אותנו ובעדנו? מדינות חזקות, דמוקרטיות, מפותחות, חזקות, משמעותיות. ונכון זה אולי לא בזכות ביבי הגענו למצב הזה אבל בזכות ביבי אנחנו נשארים בו וצומחים וצומחים ולפי דעתי והחלום שלי הוא שישראל תתעצם ותגיע רחוק הרבה יותר. אם אתם רוצים מי שמעוניין אחד מהתחביבים שלי הוא לאסוף עובדות על ישראל שנאמרות במדינות אחרות בעולם בכל מיני אתרי חדשות שונים או פורומים למיניהם ואז אני פשוט מתרגמת בגוגל טרנסלייט ומתמלאת גאווה. כי בעיקרון לפי מה שאספתי עד היום העולם חושב על ישראל כמה דברים:
יש את האנשים שממש לא מודעים לעולם ובטוחים שישראל זאת מדינה של חרדים מדינה ענייה מדינת עולם שלישי. ויש את האנשים שיותר מודעים למצב הקיים שבתכלס רק אותם צריך לקחת ברצינות והם חושבים: מדינת ישראל זאת מדינה חזקה מרשימה מפותחת ושהצבא שלה הוא בין החזקים בעולם, מדינה של יהודים מה שאני רוצה גם להוסיף בעניין הוא שבכל העולם יהודים נחשבים להכי חכמים מצליחים ועשירים ככה שיש המון אנשים ואני מדברת עם כמה כאלה שמעריצים את ישראל כי הם בטוחים שכולם פה גיאונים כי הרוב פה יהודים. אבל זה כבר בלי קשר לביבי המקסים זה פשוט עובדות שאני אוהבת להוסיף
לדעתי הוא יודע אני בעד ביבי קודם כל אני לא מבינה מה הקשר למה שאשתו והילדים שלו עושים לבין תפקידו כראש ממשלה למה כל דברים שהמשפחה שלו עושים צריך לחפור על זה בתקשורת?!
2- הוא ראש הממשלה היחידי שהצליח לשחרר חייל מהשבי

3- אין כרגע מעמדים יותר טובים ממנו לראש הממשלה

בטח שהוא לא יודע לנהל מדינה כמו שצריך
מעבר למה שהוא נלחם עכשיו כדי להוכיח את חפותו
הוא אדם עם המון תאוות וזה בא על חשבון החלשים
יש עובדות ומספרים והמצב בארץ רע ביותר, מדינה מערבית שמתפקדת כמדינת עולם שלישי
היחס לבני אדם בין הגרועים בעולם
ביבי מה שהוא עשה בעצם זה פגע בשכבות החלשות כדי לקחת לעצמו ולמי שמקושר אליו, וחיזק את מי שכבר יש להם הרבה כסף וכוח
הוא לא יודע אבל הוא היחיד שיכול בינתיים להיות ראש ממשלה כי אף אחד אחר לא מתאים
מי שאומר שהוא לא יודע לנהל מדינה הם שמאלנים או אנשים טיפשים שמושפעים יותר מדי מהתקשורת. ישראל צמחה מאוד בתקופת הכהונה שלו.
חיזקנו קשרים עם המון מדינות בעולם, ורק לאחרונה התחזק הקשר שלנו עם הודו. שזה קשר מאוד חשוב. הוא עשה המון למען המדינה.
וכל הכפויי טובה והשמאלנים למיניהם אוהבים לדחוף את הקלטת של שרה ואת מה שהבן שלו אמר במועדון כאילו זה קשור ישירות אל הכהונה שלו.
אנונימית
עובד על כולם בעיניים, הבן אדם הכי נחש בכל תולדות מדינת ישראל
שישב בכלא ויקח איתו את כל אוכלי החינם החרדים, שדרעי יעשה לו סיור בתא הוא כבר נחשב שם כותיק, נ. ב גם שרה הפסיכולוגית.BA. MA לא תלית שכולה תכלת

דרך אגב אני לא שמאלני אני לא משייך את עצמי לשום צד אני לא סובל פוליטיקה ואחרי שקראתי קצת מהתשובות צר לי לראות אנשים עיוורים שהוא הצליח לשטוף להם את המוח עם כל השקרים שלו
הוא מנהל את המדינה מצוין.
הענין הוא, שהוא עושה את זה טוב מידי, ולכן לא מצליחים להביס ולהחליף אתו, ולכן מחפשים דרך אחרת שאינה בקלפי, ובאמצעות התקשורת.
כמובן, שיש גם את הענין שכול מיני נצלנים נדבקו אליו ומנצלים/ניצלו את הכוח שיש לכול מי שקשור אליו, לדאוג לעצמם להטבות, ועכשיו כול הליכלוך שליכלכו נדבק בו כאילו הוא שלח אותם.
הוא יודע לנהל מצויין, למעשה זה כל מה שהוא יודע, אבל אני לא רוצה מנהל בבלפור, אני רוצה מנהיג.

כשאזרחי בריטניה היו במצוקה כלכלית אנושה, ווינסטון צ'רצ'יל נהג לעשן סיגרים בשרשרת בפרהסיה, עשרות מונים גרוע יותר ממה שנתניהו עשה, אבל אף אחד אפילו לא פצה את פיו נגדו, כי הם ידעו שהאיש הזה הוא מנהיג.

כך גם בתקופתה הסוציאליסטית של ישראל, כשאנשים גוועו לאכול, מפגינים צעקו לעבר בן גוריון "מנהיג, תן לחם!", ולא הייתה תקופה בישראל בה היה אפשר לעשות פוטש אמיתי לראש הממשלה ולהפיל אותו בכוח כמו התקופה ההיא, אבל בן גוריון נשאר איתן והשיב להם בכנות "לחם אין לי, חזון יש לי", והם בחרו בו שוב ושוב, כי הם ידעו שהאיש הזה הוא מנהיג.

אף אחד בכלל לא היה מתעסק בסיגרים ובשמפניות אילו היינו יודעים שיש עוד למתרחש מניהול פשוט, אבל אין. אין חזון, ובאין חזון ייפרע עם.

בתום מלחמת ששת הימים לוי אשכול אמר "עברו עלינו 20 שנים עם שלוש מלחמות, ויכולות לעבור עוד 20 שנה ללא הכרעה."

אבל הוא מעולם לא דמיין שגם 50 אח"כ לא ננצח במלחמה הזאת, שיעברו 50 שנים ללא הכרעה, מתוכם שנים רבות בראשות נתניהו שפשוט העדיף לנהל. וכך הוא גם ייזכר בכל דבר, בין עם הערבים ובין עם החרדים, לא האיש שהיה מנהיג והוביל את העם בחזונו לאנשהו, אלא איש הסטטוס קוו, ובגלל זה צריך להחליף אותו, הרבה מעבר לכל הסיגרים והשמפניות.