5 תשובות
שואל השאלה:
ממליץ מניסיון?
שואל השאלה:
רק הספרים שלו מספיקים? הם גם באים עם סימולציות?
שואל השאלה:
תודה!
הספרים של קורס 800 מעולים. אני אישית למדתי ביואל גבע, אבל הבנתי מכתבות באינטרנט וביקורות אחרות שיש להם שיטת לימוד שמביאה להישגים ממש טובים בבחינה.
מעבר לזה - עצה אישית. הרבה אנשים שעושים פסיכומטרי הם לא רציניים, אנשים מרשים לעצמם לטוס לחו"ל פתאום לשבוע, ויום אחד הם מחליטים לעשות יום כיף. כמישהו שקיבל ציון מאוד גבוה (ואני אומר את זה לא כדי להשוויץ), הייתי מציע לך ללמוד כל יום, כל היום. לעשות לו"ז מאוד מסודר של מה אני הולך ללמוד כל יום, בעיקר כשאתה עושה את זה עצמאית. אם אתה רוצה לעשות כיף, אז רק בערב/לילה כשהלמידה בכל מקרה פחות יעילה כי אתה עייף. ללמוד את המילים כמו משוגע ולא לוותר על זה כי זה ממש הבסיס לכל האנלוגיות.
מה שעשיתי היה כל יום לשנן מילים באפליקציה, לעשות את המטלות שנתנו בכיתה. וברגע שסיימנו את כל החומר כל היום עשיתי סימולציות, ועשיתי באמת כמה שיכולתי. וההשקעה שלי באה לידי ביטוי בציון. עדיף "לשרוף" את הקיץ ולקבל ציון שיאפשר לך להתקבל ליותר דברים מאשר לכייף עכשיו ולהתבאס על הציון.
Que
יש להיי קיו קורס לימוד עצמי, הם ממש מנחים אותך לאן להכנס כל יום ומה ללמוד ומצמידים לך אפשרות ליצור קשר עם מורה פרטי, המערכת שעות מאוד גמישה.. זה מאוד מאוד נוח והצלחתי להוציא דרכם ציון מעולה אז ממליצה לך לבדוק לגבי זה