11 תשובות
תנסי לדבר איתה ולהגיד לה שזה גילוי עריות ושזה לא נורמלי ושזה לא יכול לקרות, אם היא לא מקשיבה אז אין ברירה תספרי להורים כדי שירחיקו ביניהם
אם הוא בן דוד שלך זה בסדר וגם נורמטיבי הם שני בני אדם זה קורה זה אפילו וחקי. ואם הוא בן דודה שלך זה סיכוי טוב שיצאו להם ילדים עם אוטיזם, זה משהו מסובך בביולוגיה.
לספר להורים! אלוהים ישמור
https://www.haaretz.co.il/misc/1.784718
שואל השאלה:
הקשר המשפחתי די מורכב אז תנסו לעקוב. אמא שלו אחות של אבא שלי ואבא שלו בן דוד של אמא שלי. אני לא יודעת כמה זה חוקי או בריא אבל אחותי מעולם לא הייתה מאוהבת ככה והיא בטוח תזכור לי את זה
אנונימית
זה חוקי מבחינת חוק ואין עם זה שום בעיה, הבעיה היחידה היא שזה מוזר..
אם הם בני דודים זה בסדר ונורמלי לגמרי אין כאן שום גילוי עריות אצלי במשפחה גם שתי בני דודים התחתנו פעם בעבר ויש? להם ילדים נורמלים והכל בסדר אין עם זה גם שום בעיה מבחינת ההלכה מה שכן עושים זה בדיקת דם כדי לראות שהדם שלהם לא זהה כי ברגע שיש דם זה יכולים לצאת ילדים עם בעיות אבל כל עוד אין אותו סוג דם אין עם זה בעיה בכלל!..
אנונימי
אני בסה"כ אומר את האמת על מה המינוסים אבל סבבה אם זה עושה לכם טוב תמשיכו שיהיה לכם בכייף חח
אנונימי
זה לא נחשב לגילוי עריות, אבל לדעתי זה קשר לא בריא. וגם הוא ממש לא ייתקבל ע"י המשפחה והחברה. תנסי לדבר איתה בכנות, פתיחות, אכפתיות ובגרות. אל תספרי להורים, כי אז אחותך מאד תכעס עליך וזה לא יהיה יפה כלפיה.
תאמרי להם שזה יגמר בזה שהיא תבגוד בו עם דורון ושהוא ילקח לחקירה (לא רוצה לעשות ספוילרים על מה שקרה) ושבסוך הם ישנאו אחד את השנייה (מושפע מפאודה)
אנונימי
אין שום בעיה להתחתן בני דודים! זה לא גילוי עריות וזה לא בעיות ביולוגיות! אם הם אוהבים אס מה הבעיה?