8 תשובות
משעמם.
ומאולץ.
מדהים
אנונימי
הרעיון ממש מגניב ויפה. את יכולה להוסיף יותר תיאורי נוף ופרטים מהרחוב שהלכת בו למשל. ולא לא ת'תרסיס אלא את התרסיס. וחוץ מזה מממממשש טוב
שואל השאלה:
למה משעמם? מה היית משנה?
פחות אהבתי, את לא ממש יודעת לכתוב ועוד מונולוג
אבל לא בקטע רע, את יכולה להתאמן ולהשתפר (:
אנונימית
לא כל כך אהבתי
שואל השאלה:
כן.. יותר פשוט לי לרשום מונולוג שהוא אישי ואמיתי
שואל השאלה:
סבתא? סבתא? סבתא? איך שם למעלה קר? חם? פושר? סבתא? זה נכון שהנשמה שלך רואה אותי? זה נכון שהנשמה זוכרת?
סבתא את וסבא התאחדתם? אני יודעת שהוא לא הכיר אותי.. אבל בכל זאת ספרי לי עליו. אני רוצה לדעת.
לדעת איך הוא, מי הוא. כן אבא סיפר לי שהוא היה בן אדם עם לב רחב, שבשואה הוא נתן תאוכל שלו לחתולים, שהוא ראה איך אבא שלו נרצח מול העיינים.. ולמרות הכל הוא הצליח בחיים, למד, עבד, היה הסבא הכי טוב שאפשר לבקש.

סבתא את זוכרת שבראש השנה באתי אלייך נכנסתי לחדר שבו שכבת בספה ולידך הייתה כורסה מלאה בבובות שהיית מביאה לי כל פעם? ורק אותי זיהית לא את הבן שלך, לא את אישתו, לא את מאי וגל רק אותי דיברתי אלייך וחייכת אליי. למרות שחלית באלציימהר כשהייתי בת 3 אני מקווה שאת גאה בי, על מי שאני, למקום שהגעתי.

זוכרת את היום ההוא שישבנו בשולחן העגול והתעסקת שם עם כל מיני דפים? ודף אחד נפל לריצפה ואמרת "ינעל אבוק" אחרי שהרמתי את הדף התחלנו לצחוק ביחד על מה שיצא לך מהפה בטעות.

סוכר קנדל נשמע לך מוכר? היית כל פעם מביאה לי. בגללך אני מכורה לזה, אני חושבת עליך כל הזמן שאני קונה את זה. את חסרה לי, אני לא אשקר אבל את תמיד איתי בלב, בזיכרון ואני גאה על זה שיש סבתא כמוך! את המודל לחיקוי שלי ואני אוהבת אותך.

זה מונולוג אמיתי מהחיים שלי..
באותו הנושא: