4 תשובות
מאחורה כנראה שכתוב מרכיבים
בטח שיש מוצרים טבעוניים שאין עליהם סימון. ממליצה לבדוק בקבוצה בפייסבוק 'האם זה טבעוני?'
שואל השאלה:
אבל נניח כתוב פרווה- אין בשר ואין חלב
ולא כתוב באלרגנים ביצים
זה מספיק? מה עם דגים ועצמות דגים? איך לבדוק בעצמי?
אנונימית
תעברי על הרכיבים. בקשר לגלטין- לפעמים כתוב גלטין, לפעמים מייצב ולפעמים E441
באותו הנושא: