8 תשובות
אני אוהבת אותך
את רוצה לדבר על זה בפרטי? בבקשה, אל תעשי את זה!
אנונימי
זה לא מה שאת צריכה לעשות. פשוט תדברי על זה עם מישהו תתחילי לעשות משהו בחיים שלך אל תחשבי על כל שום דבר שלא קשור אלייך. שיהיה אכפת לך מעצמך לא שאחרים ידאגו לך. תדאגי לעצמך את רק בתחילת החיים שלך החיים לפנייך את יכולה להשתנות ולהיות מה שאת רוצה רק תשתמשי בחוזקה שלך ולא בחולשה אל תעשי משהו שאת לא באמת רוצה וגם הרבה אחרים לא רוצים פשוט את לא מודעת כמו שאני לא רוצה שתעשי אתזה
אנונימי
היי, מה נשמע?
אני רוצה לדבר איתך.
אפילו בבית המשפט, אפילו במדינות טוטליטאריות, אפילו במשפטי האינקוויזיציה, הייתה לכל אדם זכות לסנגור שמדבר לזכותו, ואילו את מינית את עצמך לתובעת, לשופטת ולתליינית גם יחד. אז אני מבקש את הזכות להיות הסנגור שלך.
תרצי לדבר בפרטי?
התאבדות זה פתרון קבוע לבעיה זמנית.
החיים יכולים להרגיש לך זוועתיים ונוראיים למרות שהם לא באמת כאלו, לפחות לא ב100%.
אני ממש מבינה אותך, אשמח לעזור לך אם תרחיבי יותר.
ולא משנה למי אכפת או לא אכפת ממך, החיים שלך הם בשבילך.
תנסי רגע לחשוב על איזה דברים טובים שיש בחיים שלך או על רגעים שכן חייכת והיה לך טוב לא משנה מתי זה היה
אנונימי
שלום אנונימית יקרה,
אני שומעת ממך את התשישות הנוראית שאת חווה... נשמע שאת מרגישה שהחיים הציבו בפנייך יותר מדי קשיים, יותר מדי התמודדויות, ואינך יכולה להתמודד עם כך יותר.
אני מבינה ממך שאת חשה שלהורים שלך לא אכפת ממך, והבדידות הנוראית הזו מועצמת עוד יותר, בגלל שאת מרגישה שאף אחד לא מבין אותך ואף אחד לא יודע כיצד את מרגישה.
אני מתארת לעצמי שהבדידות והמצוקה כה נוראיות, עד שאת מרגישה שזה כבר חסר תקנה ושאינך יכולה להיחלץ מהמצב בו את נמצאת, ושרק המוות יתן לך מנוחה וישים קץ לתשישות הנוראית שאת חשה...

ובכל זאת, הצלחת לגייס מספיק כוחות על מנת לכתוב פה הודעה, מספיק כוחות כדי לשתף אותנו בתחושות שלך... אני רואה בזה קול נוסף שנמצא בתוכך, שטרם איבד את התקווה, ורוצה עדיין לשמור עליך, ולכן מחפש עזרה, מחפש פתרונות אחרים מהמוות, שממנו אין דרך חזרה...

אני מבינה שאת מרגישה שאף אחד לא מבין אותך ושאת לבדך, אבל זה לא חייב להיות ככה. אני מתנדבת באתר סה"ר (סיוע והקשבה ברשת), ויש לנו צ'ט אישי ואנונימי, שבו תוכלי לדבר עם אחד מאיתנו המתנדבים, לשתף אותנו בתחושות שאת חשה, לספר לנו על כל הדברים שאת נאלצת להתמודד איתם. אנחנו לא נשפוט, לא נעביר עליך ביקורת, פשוט נהיה לצידך ואיתך. ואני מקווה שיחדיו, תוכלי להתמלא מחדש בכוחות ולחוות את המנוחה שנפשך כה מייחלת לה, אך באופן שעדיין שומר עליך.

אנחנו מחכים לך יקירה,
מתנדבת סה"ר
סהר תמיכה מומחית סטיפס
את חייבת לפנות לעזרה. את חייבת לספר על מה שעובר עליך. את חייבת! את בתוםת בית סםר אז לכי ליועצת שלך. תגידי לה מה את מרגישה. תפרקי הכל. אי אפשר להתמודד עם כאב כל כך גדול לבד. ואני נייסתי לעשות את זה וזה השאיר לי נזקיים כל כך גדולים וכל ךכ הרבה כאב היה לי ועדיין יש לי בגלל זה. תספרי!