5 תשובות
לי למשל יש את המתקן ופחית של שעווה קרה, עוד לא יצא לי להוריד שיער מהבטן אבל עם זה אני אעשה. לוקחת מקל, שמה שעווה ומורחת על הבטן רק איפה שיש שיער בולט (לא על כל הבטן!) מורחת עם כיוון השיער ואז מורידה נגד כיוון השיער.
שואל השאלה:
יכול להיות עשו / עושים לייזר
אנונימית
וואי גם לי יש אוף
וכל פעם שאני איחשהו מנסה להוריד זה יותר גרוע ועכשיו זה בולט ואני לא יודעת מה לעשות
כי אם נגיד אני יוריד מהאמצע עדיין יש שיערות בכל שאר הגוף שבעצם הם ביחד והם שפשוט באמצע של הבטן לא יהיה שיער ובכל שאר הגוף כן זה די מוזר..
הקיצר נידפקנו
אפילו לבנים מהכיתה שלי יש בטן חלקה ואני עם פאקיג שיערות בולטות -_-
אנונימית
קראתי "איך להסיר חלק מהבטן בשעווה מעצמי?" ולא הבנתי אמאא
רציתי לענות לך בבוקר אבל ממש מיהרתי לבית ספר אז לא היה לי זמן.
להמון בנות יש שיערות בבטן, את לא צריכה להרגיש חריגה! זה דבר טבעי לחלוטין, כמו שיש שיערות ברגליים ובבית שחי, יש בנות שיש להן שיערות בבטן, בגב, או בפנים אפילו. גם לי יש שיערות בבטן, והרבה. ולמדתי הרבה על כל הנושא של שעוות מכל הניסיון שיש לי.
תקני שעווה נוזלית מסופר פארם, את לא צריכה משהו יקר מידי, שעווה רגילה, של חברת orna19 או התפוח, או הדבש. משהו כזה. בדים את יכולה לקנות מביוטיקר וזה עולה 11.9 לחבילה של 50 בדים ענקיים. תגזרי את הבדים לחצאים. כדי להוציא שיערות באמצעות שעווה, יש למרוח את השעווה עם כיוון צמיחת השיער, ולהסיר אותה נגד כיוון צמיחת השיער. גם בבטן זה ככה. אם יש לך שיערות בבטן רק באמצע (פס הכבוד), אז תמרחי שם שעווה. מהפופיק ולמטה מורחים את השעווה מלמטה ללמעלה. ומהפופיק ולמעלה מורחים את השעווה מלמעלה ללמטה. כיוון השיערות משתנה באיזורים השונים.
אחרי שאת מורחת, תסירי את הבד בכיוון ההפוך למריחה.
מורחים את השעווה על העור, לאחר מכן מניחים את הבד, ותולשים אותו ככה שהוא נדבק לשעווה והשעווה נדבקת לשיערות וככה הן יורדות.
אם יש לך שיערות בכל הבטן (גם לי יש), מה שאני ממליצה לך זה פשוט לחמצן את השיערות בכל הבטן, מלבד "פס הכבוד", שם תורידי בשעווה כמו שהסברתי למעלה. זה מה שאני עושה. ערכת חימצון יש בביוטיקר מעולה ממש ועולה 12 שח, יותר טובה מהחברה היקרה שמורחים בסופר פארם, מניסיון. יש על הערכה הוראות פשוטות וזה קל לשימוש.
לגבי השעווה, צריך להכניס אותה למיקרוגל לבערך 40 שניות או יותר, עד שתראי שהיא נוזלית. את יכולה למרוח את השעווה על האיזור המבוקש בעזרת סכין מריחה או מקלונים מעץ (כמו של הארטיק) שאפשר לקנות בביוטיקר ב2.9 שח.
מקווה שעזרתי ואם את צריכה עזרה בעוד דבר, אני יכולה לעזור לך בפרטי