10 תשובות
JoJo's Bizarre Adventure?
שואל השאלה:
על מה זה מסופר?
יש כמה חלקים. כל אחד על מישהו אחר ממשפחת Joestar והיריב העל טבעי שלו, ויש כל מיני סוגים של כוחות על ממש מעניינים וכאלה, וגם הומור טוב.
שואל השאלה:
תודה אני אראה אותה
ודאי שאת מתחילה מהחלק הראשון (זה שפשוט JoJo's Bizarre Adventure. החלק השני הוא פשוט בהמשך של זה, החלק השלישי זה Stardust Crusaders, והרביעי Diamond is Unbreakable).
Boku No Hero Academia (אקדמייה לגיבורים בעולם שבו ל 80% מהאוכלוסייה יש כוחות על, ילד בשם מידוריה 'דקו' שנולד בלי כל כח חולם להיות הגיבור הכי חזק)

Owari no Seraph (עולם מוצף בערפדים בו חבורת ילדים מנסים לשרוד ולהילחם כשהערפדים לקחו אותם והשתמשו בהם כמו חיות שמייצרות דם)

Ao No Exorcist (הבן של השטן מצטרף לבית ספר לגירוש שדים על מנת להצליח להביס את השטן ולהציל אנשים, תוך כדי שמירת הסוד שלו מחבריו לכיתה)

Bongou Stray Dogs (גם אנשים עם כוחות שנלחמים זה בזה בכנופיות וקבוצות שונות)

D Gray man (די ארוך, אנשים שקרובים שלהם מתו קיבלו עצה מיצור שנתן להם הזדמנות לקרוא לאהובים שלהם חזרה, אלו שנקראו נכבלו לעולם החיים והפכו לשדים שפוגעים באנשים. נער בשם אלן רוצה להצטרף לקבוצה שמשחררת את הנשמות הכלאות חזרה להיכן שהיו אמורות להגיע, ולהציל את האנשים מהן)

Death Parade (מי שמת מגיע למקום בזוגות בו הם נשפטים דרך משחקים שונים במטרה לחשוף את האמת בתוכם ולהחליט מי ראוי להיוולד מחדש ומי ישלח לעינויים נצחיים)

Madoka Magica (זו סדרה אחת האהובות עלי שלקחו נושא תמים לילדים שאלו ילדות קסומות כמו סיילור מון וכאלו, אבל מאדוקה עשתה לנושא היפוך של 180 והפכה את הקונספט התמים לסדרה אפלה, עם הרבה סבל ומוות)

Gakkou Gurashi (סדרת אימה שהדמויות הראשיות כולן די loli. שווה לראות את הפרק הראשון בלי לקרוא את התקציר)

Osomatsu San (סדרה מלאה בדיחות שמבוססת על סדרת אנימה די ישנה ומנסה לשחזר אותה בצורה שתתאים יותר לאנימה של היום לכבוד יום זכרו של היוצר המקורי)
אורנג
יו יו הקושו
או עלובי החיים - האנימה

שתיהן טובות רצח
כמה אנימות לא מוכרות שאני מכירה
בורכים הבאים לאולם הנשפים
מצור הדמים
הלסינג
הסיפור שלי
תיכון המתים
גיבורי ששת הפרחים
יש את Devilman Crybaby
שזה חדש של נטפליקס אבל יש בה תוכן ממד אלים ופורנוגרפי אז... לשיקול דעתך..
אנונימי