11 תשובות
לדעתי לחכות, אני הייתי מחכה שנתיים - שלוש אם הייתי במקומך.
העולם שאת תראי הדברים שתראי בעיניים יעלמו ומה שנשאר זה רק זיכרון
Vאושר האמיתי מגיע מהזדמנויות טובות שצצות לך לחיים שיעשו אותך באמת מאושרת והבסיס הזה הוא זוגיות טובה
את אומרת שיש לך כאן אופציה טובה - 'לראות עולם' עדיף לך משידוך עם אדם שאת אומרת שהוא שידוך טוב?
per
אני חושבת שאישית לא הייתי רוצה להתחתן בגיל 18 ולהתחיל את החיים שלי כל כך מוקדם אבל אם את דלוקה עליו הרבה זמן והוא יכול להיות השידוך שהכי יתאים לך לדעתך את יכולה לנסות להיפגש איתו ולראות מה מתקדם.. תמיד את יכולה להגיד לא.
מפחיד הגיל הזה הא?

תקשיבי את צריכה לחשוב טוב טוב טובב מאד לפני שאת מתחתנת, קודם כל שיהיה לך בהצלחה בפגישה, במידה והוא מוצא חן בעינייך ואתחושבת שאת רוצה לבנות איתו בית ולגדל את הילדים שלו, עזבי חושבת ברגע שאת *בטוחה* כמעט באלף אחוז רק אז תעשי את זה.

ואני חושבת שיש אפשרות לחכות עם ילדים אבל אני לא בטוחה בזה.
לכי תדעי אולי זה האחד שלך.
ותמיד תוכלי להסתובב בעולם עם בעלך.
בהצלחה ענקיתת!
למה שלא תראי עולם עם בעלך? אם הוא יביא אותך לראות עולם אז הוא מדהים.
קודם כל ממש בהצלחה!
מניחה שזה ממש מרגש ומפחיד..
לגבי ילדים, אני לא חושבת שזה מפריע לחלומות.. אני מאמינה בגישה שאומרת שזה שאת אמא זה לא עוצר אותך או את החיים שלך. אני מאמינה שגם אמא צריכה לםנק את עצמה ולשים את עצמך גם בראש הרשימה, בנוסף לילדים שלה, ולא להזניח את עצמה (דבר שכיח).
אדרבה לגבי חלומות ורצונות. אני קוראתוממש מתרגשת בשבילך כי נשמע שהתמונה מאוד מאוד בהירה ויפה והמצב טוב ובעז"ה שגם יהיה טוב..
וגם כשאוהבים מישהו אז זה כאילו אתם אחד. אומרים שאנחנו עכשיו חצאים של משהו שהיה שלם פעם. כשתמצאי את החצי שלך, הנשמה התאומה, אני בטוחה שגם תרצי את זה ותעשי מאהבה כך צעד וצעד.. אם את מרגישה שאת צריכה לחשוב כל 'אם את רוצה חתונהו מהקשר הזה' ולא סגורה, תבקשי מהבחור שיבין אותך ושאת צריכה לחשוב על זה, או שבפגישה הבאהתבחני דברים שלא ברורים לך וכו'..
תאמיני שהכל טוב ויהיה טוב (:

אני קוראת את ההתייעצות שלך והלב שלי מתמלא פרפרים ורודים.. ממש מתרגשת בשבילך! מרגישה אחרי ההתייעצות הזאת כמו חברה טובה שלך.. מבינה מאוד לליבך, כי אני גם פחות או יותר בעולם שלך (דתייה)
מזדהה מאוד עם ההתלבטות שלך, גם אני מבית חרדי ואוטוטו מגיעה לשלב הזה, כמוך..
אני לא יודעת מה הסגנון שלך ושל הבית שלך, עד כמה לוחצים וזה, אבל אגיד לך מה הייתי עושה במצב שלך. אני חושבת שהייתי נפגשת איתו בשביל לראות מיהו, לשמוע ממנו- מה ההשקפות שלו, עד כמה הוא עם ראש פתוח (בנאדם שיבין אותך, שאת רוצה לחוות את החיים, ושתוכלו אפילו להנות ביחד)
אם את רואה שיש הבנה, כימיה, מבינים אחד את השני והוא בחור שווה בעיניך- ממליצה לך ללכת על זה. הכי טוב (וזה גם אחד החלומות הגדולים שלי) למצוא בן זוג שיבין ויכבד ויזרום איתך (גם אם יצטרף ילד או שניים בשנים הבאות) להתחתן מוקדם ולבלות ביחד.. זה מושלם בעיני.
*אבל* אם הוא טיפוס שלא בראש שלך, אל תעשי את הטעות הזאת להתחתן, כי את תרגישי כלואה וחסומה, הוא לא יבין מה רע לך בחיים הרגילים שצפויים לכם כזוג חרדי נשוי, ויהיה לא פשוט.. ושוב, זה מנקודת מבט שלי, תחשבי על זה ואל תעשי החלטות אימפולסיביות.
בהצלחה, והמון מזל טוב במידה וילך!
נשמע שאת ממש לא בטוחה בעצמך שאת הולכת לעשות את זה. בגלל שכבר הסכמת להפגש את לא יכולה ככ לבטל אז תלכי אבל תחשבי על זה אחרי הפגישה ומקסימום תגידי שאת לא בעניין
idont believe תיארת פחות או יותר באמת זוגיות רגילה שבני זוג יכולים להנות ולבלות ביחד במיוחד כשיש להם זוגיות טובה ואם הוא באמת הרי מציאה אז זה שווה את זה והם יכולים לחוות ביחד כמו שאמרת
per
במקרה שאת מתארת לדעתי תלכי על זה לאחר מערכת יחסים לא ארוכה, אבל לרוב לדעתי כדאי לחכות