20 תשובות
די כבר! אם אבא שלך היה מת, היית מתה ללכת איתו לקמפינג תפסיקי כבר להתבכיין על כל דבר קטן! מה עובר על האנשים פה? כל אחד עושה סרט מכלום! אני עברתי הרבה ואני לא מתבכיינית ככה! את צריכה להרגיש איך זה לאבד מישהו בשביל לבכות והלוואי שצעברי כל כך הרבה דברים שתראי שהצרות האלה הם כלום ותפסיקו לבכות מכל דבר!
אנונימית
שואל השאלה:
רוצה להגזים עוד קצת? כולה לא בא לי ללכת לקמפינג את אפילו לא מכירה אותי את לא יודעת מה עברתי ומה לא עברתי אז סתמי ת'פה! אם לא מתאים לך מה ששאלתי אז תתעלמי.
אנונימית
דבר ראשון אל תדברי אלי ככה, אמרתי את דעתי!
דבר שני לא עברת חצי ממה שעברתי ואני לא באה להשוות אבל די הוא בסך הכל רוצה שיהיה לך כיף, את מפונקת למות!
אנונימית
לא אנונימית את חיה בסרט את את לא יכולה לדבר בצורה מכבדת אל תעני בכלל על השאלה. במקרה הזה הדעה שלך מיותרת. זכותה המלאה לא לרצות לצאת לקמפינג, את זו שעושה סרט מכלום. זה לא משנה מה את עברת לעומת מה היא עברה, אל תפילי עליה את התסכול שלך!

לשאלתך, אני חושבת שכדאי שתשבי איתו ותדברי איתו בצורה נעימה, תגידי לו שכן חשוב לך לצאת איתו למקומות ולהנות ביחד אבל את יודעת שאת לא תהני בקמפינג ושאין שום דבר לא בסדר בזה שלא בא לך ללכת.
אממ את יכולה להגיד לו שאת צריכה להתכונן למבחן או משהו...
איזה תסכול? זה שהיא מפונקת לא כולם צריכים לראות שאלות כאלה מפגרות מה כבר יכולים לעזור לה? זה מעצבן שהיא כותבת שהיא שונאת במיוחד עם אבא שלה, לי אין אבא וזה מעצבן אותי לראות משהו כזה. אוקיי? זה עדיין טרי אצלי ואני שונאת שמדברים בזלזול כזה אל הורים.
אנונימית
שואל השאלה:
הוא יגיד לי להביא את זה איתי כדי להתאמן שם..
אנונימית
מובן לגמרי שזה מתסכל אותך חוסר ההערכה להורים, אבל לצאת עליה ככה לא יוביל לשום דבר. מפריע לך? תכתבי לה שתבלע את הרוק ותצא, שהיא תראה במהלך הקמפינג שמזל שהיא החליטה לצאת ושתבלה זמן איכות עם אבא שלה. גם תצייני שזמן איכות עם ההורים זה חשוב, ושמי כמוך יודעת.
אבל מעבר לזה את לא יכולה לצאת עליה ככה, זה לא מתאים
תנסי ליהנות שם פשוט, ולמה את לא רוצה לצאת איתו לקמפינג?
שואל השאלה:
כי אני שאנת את זה והוא יודע את זה גם ביום שישי אני אוהבת לנוח ולא לקום מוקדם וכל זה... גם יש לי השבוע מלא מבחנים ואני רוצה לנוח בשישי שבת...
אנונימית
לא יודעת מי זאת אבל האנונימית הזאת הגזימה בטירוףף
כולה קמפינג ויש דרכים הביע דעה!
טוב שלא יצאה עליך איזה פגה
תקשיבי אפילו שאת לא ממש רוצה
אני באמת חושבת שכדאי לך להקשיב לו.
אני לא חושבת שהאנונימית התכוונה להוציא עליך את כל זה אבל היא באמת צודקת. אני גם מסכימה עם חושן.

את צריכה לשמוח ממה שיש לך ומההזדמנות הזאת (למרות שזה לא נוח לך) ולהקשיב לאבא שלך.
בכל מקרה תצאי להנות
הלוואי עלי שאוכל לצאת במקומך.
שואלת השאלה, את יצאת ממש מגעילה ופגעת יותר ממה שהיא פגעה את לא מכירה אותה עובר עליה הרבה אני יודע מה עובר עליה את לא היית מצליחה לעבור את זה ולא אף אחד אחר היא כן יצאה עליך מול כולם, אבל את לא היית חייבת לענות בצורה כזאת ועוד אחרי שראית שאנשים מתערבים. אבא שלה נפטר לא מזמן והיא הייתה קשורה אליו מאוד וזה קרה בתקופה ממש רעה שעברה עליה אני הבנתי אותה לגמרי שהיא סיפרה לי לפני כמה זמן ודיבר היא מתה מקודם ובגלל זה הגעתי לכאן.
אנונימי
זה כזה שקוף שהאנונימי זה האנונימית ששינתה את השם לאנונימי.. איך אתה יודע שעבר עלי הרבה אם היא אנונימית? ואנונימית את יכולה לצאת מהשאלה אם לא נאה לך מה שכתוב פה.
רגע והחלק האחרון שכתבת^ מה
באת במקומה כי... מה?
כבר כתבתי שהיא סיפרה לי כל מה שקרה לה כבר מזמן שדיברנו ושדיברנו מקודם שזה קרה והיא סיפרה לי שהיא רבה בשאלה הזאת על שטויות והיא נפגעה ממש אז הייתי חייב להתערב.
אנונימי
וואו אנשים מה יש לכם 0-0
היא בסך הכל לא רוצה ללכת לקמפינג, מה אתם רוצים שהיא תסבול?
בכיף הייתי הולכת במקומך.
תגידי לו שאי אפשר להכריח ילדים לעשות משהו שהם לא אוהבים.
אני חושבת שתלכי אולי הוא מנסה להתחבר אליך:)
לא תפסידי מזה כלום..
אבל אם ממש לא בא לך פשוט תשחקי אותה חולה באותו יום
שואל השאלה:
לאנונימית- אני נורא מצטערת שפגעתי בך אני דיברתי מתוך כעס כי את דיברת אלי ממש לא יפה. אבל את חייבת להבין שלא לכולם יש קשר טוב עם ההורים שלהם. אבא שלי מתנהג אלי ממש לא יפה ותמיד אנחנו רבים כשאנחנו ביחד... בגלל זה לא מתאים לי להיות איתו כל כך הרבה זמן בלי שאני יכולה להיות לבד בחדר וכל זה... אני באמת מצטערת שפגעתי בך! אבל באמת שכולה שאלתי שאלה. רציתי להתייעץ עם מישהו, בשביל זה יש את סטיפס...
אנונימית
אוקיי אני מבינה אותך, אני גם מצטערת.
אנונימי