65 תשובות
דבר ראשון תדברי עם הבן זוג. תחליטו ביחד עם לעשות הפלה או לא. אני הייתי מערבת את ההורים ויולדת את התינוק. לא הייתי יכולה לחיות אם הייתי יודעת שהרגתי את התינוק שלי. אבל זה רק הדעה שלי.. תחשבו על זה ביחד... בהצלחות!
מזל טוב
תחשבי טוב טוב לפני שאת עושה טעות!
כמושאמרו תתייעצי עם הבן זוג שלך, תחליטי בישוב דעת מה לעשות.
בת כמה את?

בבקשה אל תפילי. זה הילד שלך, תחשבי עוד כמה חודשים תינוק שהוא מיני את מיני הבן זוג שלך, אל אל אל תזרקי את הילד שלך!
שואל השאלה:
ואי מזה התגובות האלה, לא שאלתי את דעתכם אם להפיל או לא. אני צעירה ואני מפילה אותו זה בטוח, שאלתי רק למי לפנות וכמה עולה וכאלה, אשמח למי שכן יוכל לענות לי עלזה בלי לשפוט את ההחלטה, תודה לעונים!
אנונימית
ממש אבל מה זה התגובות האלה? אתם מכירים אותה שאתם מחליטים לנסות להשפיע עליה ככה? זאת חוצפה ממש חוצפנים.
תפני ל"דלת פתוחה".
אנונימית
די כבר עם ההגזמות האלה אנשים, "לרצוח תינוק" אחרי חודש זה לא תינוק, זה במקסימום בגודל של אפון, וגם זה בלחץ. זה כמו שתגידי שכל פעם שאני מאונן והזרע הולך לפח אני רוצח מיליארד ילדים פוטנציאליים, זה לא עובד ככה. היא נערה, ולהביא את התינוק הזה (כרגע!) פשוט יהרוס לה את החיים, לא יהיה לה זמן לעצמה, ללימודים, לחופשות, כל מה שהיא תעשה יהיה לטפל בו, ותכלס, אף נערה לא באמת רוצה את זה. תקשיבי לי טוב, אל תשימי אל מה שאומרים לך, אני חושב כמוך שלהפיל זאת ההחלטה הנכונה. יהיו לך ילדים, והם יהיו מקסימים, אבל זה עוד לא הזמן, בהצלחה!
אנונימי
תפני ל"דלת פתוחה", הם עושים הפלות ללא ידיעת ההורים.
החוצפנים זה אתם. התינוק לא אשם שהיא צעירה ולא אחראית. לא משנה באיזה שלב זה כבר אמור להתפתח לילד והיא מונעת את זה אז כן זה להרוג תתינוק, אין לה את הזכות לקחת לו את החיים.

תפני לדלת פתוחה.
שואל השאלה:
וואלה ישלי, וזה גם מה שאני יעשה, איך אני?!
ותודה לכל העוזרים באמת
אנונימית
שואל השאלה:
אפשר לחשוב מינימום לקחתי אקדח יריתי בו
אנונימית
תעשי, את זאת שתחיה עם המצפון על זה שהיא רצחה את הילד שלה לא אני, תהני חמודה
ואם התינוק היה נוצר מאונס? אז היה מותר להפיל?^
אנונימי
דיי עם לנסות להסיט אותה להרוס לעצמה את החיים! עזבי אותם תפני לדלת פתוחה ותעשי הפלה. ואם זה עוזר זה ממש לא לרצוח את הבן שלה כי הבן שלה עוד לא קיים, עוד אין לו דופק ומי שאין לו דופק לא חי ואי אפשר לרצוח את מי שלא חי
אונס זה מקרה אחר, אל תערב נושאים לא קשורים. כשמדובר בילדה קטנה חסרת אחריות שלא מבינה בכלל את המשמעות של מה שהיא עושה ואז ישר הולכת להפלה כאילו זה כלום ושום דבר אז כן זאת חוצפה וזה דוחה
מי שהרסה לעצמה את החיים זאת היא לא התינוק, וכן זה לרצוח כי היא מונעת ממנו לחיות לא משנה כמה תייפו את זה.
תפילי בלי לחשוב פעמיים
שואלת השאלה, את מגעילה.
ולא, אני לא מדברת כרגע על ההפלה, תראי איך את מדברת לאנשים שרק ניסו לעזור לך!
לא אהבת את התשובה? את יכולה למחוק אותה ולומר בצורה נעימה שהתשובה לא עזרה לך. ועוד להתייחס להפלה כאל משהו מובן מאליו, וואלה מי ישמע? כאילו את עושה הפלות כל חודש. את, לא אחראית. לפני שאת מזדיינת בלי קונדום תחשבי על זה רגע, תחשבי רק כמה שניות, האם אני רוצה להרוס לעצמי את החיים? ואז אל תבואי בתלונות לאנשים שמבינים מה זה תינוק, בין אם יש לו דופק ובין אם אין לו. הוא חלק ממך. וכשהוא יגדל הוא יצייר לך ציורים בגן, ויספר לך שהוא רוצה להיות אסטרונאוט, תהיה לו בת זוג, הוא יעשה בעיות מן הסתם.
תעשי הפלה, לא מגיעה לו אמא כמוך.
אני מתחננת, תעשי את ההפלה כמה שיותר מהר לפני שהוא ירגיש את זה ולפני שיהרסו לך החיים, את לא רוצה בעיות. את צריכה ללמוד ולמצוא עבודה.
ולכל אלו שמנסים להסיט אותה מזה, תחשבו רגע, באילו תנאים יחיה הילד? האם מגיעים לו חיים כאלו? תנו לבחורה לגדול ולהבין בעצמה מה היא רוצה מעצמה. מאחלת לך להתבגר, ולחשוב קצת למען השם.
תפני לדלת פתוחה.
נ. ב
שמה פס על כל המינוסים.
איך אפשר לרצוח משהו שהוא לא חי? תקשיבי אני מצטער אבל יש לך בעיה קשה אחותי, וגם מאיפה לך שהיא מתייחסת לזה כאילו זה כלום ושום דבר, היא עשתה את השיקולים שלה, והיא הגיעה למסקנה שזו ההחלטה הנכונה בשבילה, ולא את, ולא אף מתיפייפת אחרת יכולים לשפוט אותה מהסיבה הפשוטה שאת לא חווית את זה, ולדבר בתיאוריה זה יפה והכול אבל את לא יכולה לדעת בוודאות מה היית עושה אם זה היה קורה לך (ואל תתווכחי כי את לא חוזה את העתיד), ודי לחזור שוב ושוב על המשפט שהיא הורסת לעצמה את החיים שהיא רוצחת את התינוק שלה, דבר ראשון היא מצילה לעצמה את החיים כי היא לא תיחיה את החיים שלה אם יוולד לה תינוק, היא תיחייה את החיים שלו. ודבר שני זה עוד לא פאקינג תינוק את לא רואה שכולם פה מנסים להסביר לך את זה? אם היה לך מושג, ולו קלוש, בחודשי ההריון של האישה היית מבינה כמה שה"תינוק" הזה הוא לא תינוק, פשוט גוש של תאים, אין לגוש הזה תחושה לכאב/רגשות, מחשבות או מוח אפילו. אז פשוט תפסיקי ותני לה לחיות את החיים שלה עם הבחירות שלה.
אנונימי
זה מה שפאקינג אמרתי, שתעשה הפלה אחרת זה יהרוס לה את החיים.
ואמרתי לה שתמהר לפני שהעובר יוכל להרגיש.
שואלת השאלה - סקירה קטנה של השאלות כאן בנושא הפלות תחשוף בפנייך את העובדה שקיימים כאן המון אנשים פרימיטיביים, ללא מושג בנושא הריון, עובר והפלות. עובר בשלב ההריון שלך אינו תינוק, והפלתו אינה הריגת ילד. הוא אינו חש כאב, ואינו בעל מודעות. הרבה יותר גרוע להביא לעולם ילד ללא האחריות הנדרשת או האמצעים, ואת אלו משיגים לרוב רק בהמשך החיים. אז להגיד ה"תינוק לא אשם" זו טעות, ו"העובר לא אשם" יהיה מונח מדויק יותר, וגם נכון - העובר לא אשם שהוא נוצר בטעות, והוריו (אם בכלל יש מישהו שני בתמונה) לא תכננו מראש את התנאים לגידולו. לא מכיר את התנאים הספצפיים שלך, אבל ישנם מקרים שלהפיל יהיה הדבר הנכון גם עבור העובר שכמו כולנו לא מקבל בחירה אם להגיע לעולם, ולכן גם לא מקבל את הבחירה שלא. להביא ילד היא החלטה של הורה/ים בלבד, וכשתהיי מוכנה תוכלי לבחור להוליד ילד, ולגדל אותו כפי שאת מאמינה שצריך, ולא בכח רק כי נכנסת להריון.
לגבי השאלות הפרקטיות שלך - ניתן לברר פרטים לגבי הפלות בקלות, מומלצים האתרים של קופות החולים כללית ומכבי, האתר של ארגון הרפואה הישראלי, אינפומד. כן, אפשר לעשות הפלה אחרי חודש וגם יותר. זה עולה כ-4000 ש"ח, תלוי איפה את עושה ובאיזו קופ"ח את חברה (אבל ביננו זה לא ממש משנה). התהליך כולל מספר שלבים, כשהראשון הוא וועדה לאישור ההפלה. בישראל כל הפלה עוברת אישור של וועדה, שמתקיימת בבית החולים הקרוב למגורייך (אבל לא ממליץ על בתי החולים לניאדו ומעייני הישועה, עקב גישתם הדתית שמראש פחות פתוחה להפלות). אם את צעירה מאוד ו/או לא נשואה, לא אמורה להיות בעיה לקבל את האישור להפלה, והשלב הבא יהיה לקבוע תור בבית החולים להפלה עצמה, והמשך התהליך בהתאם לסוג ההפלה. תקראי על הנושא ותביני אותו. אם יש בן זוג, תשתפי גם אותו, תתייעצו ביחד, ותקבלו החלטה משותפת. אתם יכולים גם לקבל ייעוץ מקצועי יותר בגופים השונים הקיימים, אך גם בבית החולים עצמו, ע"י עובדת סוציאלית, והשיחה עמה מומלצת מאוד.
בכל מקרה, שיהיה בצלחה!
לכל אלו שאומרים תפילי אגב זה יותר גרוע מרצח את רוצחת את הילד שלך תחשבי לך איך במו ידייך את חותכת אותו לגזרים זה ממש ככה תראי סרטונים על זה כולכם רוצחים כל מי שאמר תפילי חבל שלא הפילו אתכם אין לכם ערך לחיי אדם אתם תינוקות בעצמכם נכנסת להריון בדיוק כמו בתגובות הראשונות אני מסכים קחי אחריות על המעשים שלך מה זה לרצוח נשמה אל תגידי את צעירה מדי זה לא תירוץ לרצח קחי אחריות על מעשייך חוץ מזה ישנו גם סיכון שבעקבות הפלה לא תוכלי להיכנס בעתיד שוב להריון ויש עוד מלא סיכונים שאני נמנע להסביר אותם כאן מלהפחיד אותך אולי את עכשיו קצת נלחצת ורוצה לעשות הפלה ישר אל תסכני את העתיד שלך לא כל אחת שעשתה הפלה יצאה מזה בשלום הרי בעתיד תרצי ילדים עד כאן תגובתי חומר למחשבה אל תהיי קלת דעת ותהרסי את עתידך
אנונימי
All that matters
אין לך שום זכות לומר לה שהיא רוצחת ילד כי בסופו של דבר הילד הזה ידפוק לה את החיים!
היא זאת שנותנת לילד את החיים והיא, ורק היא, רשאית להחליט את גורלו!
עאלק נאמנת סטיפס!!! תלמדי מה זה עובר ואז תחזרי אלינו
Shash התגובה שלי לא הייתה אלייך, היא הייתה ל-All that's matter, אבל כן נתתי לתגובה שלך מינוס רק בגלל המשפט ש"לא מגיע לו אמא כמוך", את אפילו לא מכירה אותה. תפסיקו לשפוט אנשים כבר, אנשים חיים את החיים שלהם עם הבחירות שלהם, ואת יודעת מה אני גם הייתי מתייחס ככה לאנשים שענו לי שמה אתה עושה, ואתה רוצח את הילד שלך, כי אף אחד לא שאל את דעתם, ובלי להעליב פה אף אחד, הידע שלהם באנטומיה ובתהליכי גוף האדם לא נראים בשמיים. אז בואו פשוט נירגע כולנו, ותנו לה לעשות את ההחלטה הנכונה בשבילה, זאת שהיא בוחרת לעשות.
אנונימי
לכל מי שאמר שהיא נותנת לו את החיים וזה לא רצח אתם טיפשים ואווילים שזה לא יאמן ה' נותן לנו את הנשמה האבא והאמא את הגוף אתם בני עשרה כאן ואין לכם מושג מה אתם מייעצים לה עדיף שתשתקו ולא תטעו אותה כאן אם היא עושה הפלה אז באמת יהרסו לה החיים מי שלא מבין ולא עבר את זה שלא יגיב
אנונימי
אחי, תחשוב אבל מה יקרה לעובר אחרי שהוא יוולד, לא צריך להפעיל יותר מידי את הדמיון כדי להבין שהחיים שלו יהיה בזבל.
מה, עדיף שהוא יוולד אבל יחיה חרא? אני לא חושבת. גם ההורים שלי לא היו מוכנים לילדה אבל זה מה שקרה אחי, והרגע אני נמצאת בפנימייה בגלל שהם לא יכלו תגדל אותי כמו שצריך, ילד לא צריך להבין שהוא הרס להורים שלו את החיים ולהיוולד למשפחה מפורקת.
עם כמה שילדים זה שמחה, וההורים שלי שמחים שנולדתי למרות הכל והם תמיד אומרים שאני המתנה שלהם, אני יודעת בתוך תוכי שאני עצרתי אותם מלהתקדם.
את יכולה לפנות לאיזשהו מקום שכרגע שכחתי את שמו נדמה לי "דלת פתוחה" הם יכולים לעשות לך את ההפלה בחינם ובלי שההורים ידעו.. אני חושבת שאת צריכה להגיד לבן הזוג שלך שתדעו להזהר יותר
אנונימית
סבבה עכשיו הכול ברור, "ה' נותן לכם את הנשמה ואמא ואבא", היית יכול פשוט להתחיל מהמשפט והייתי יודע להתעלם מהתגובה שלך, אני לא מאמין ב-ה', לא מאמין ביהוה, לא מאמין באלוהים, לא מאמין באללה, ולא מאמין בישו. עכשיו מותר לי לעשות הפלה?
פשוט בור, אין לי מילה אחרת, תתקדם אנחנו ב-2018, אלוהים זה כל כך פאסה.
אנונימי
וואו אתם אומרים לה פה דברים ממש קשים, תחשבו לפני שאתם כותבים.
היא לא הורגת את הילד שלה, כי אין לה ילד, יש לה עובר חסר מודעות בגודל של זית. היא החליטה לעשות הפלה כי להביא ילד בגיל צעיר מדי ובלי אמצעים לגדל אותו זה אפילו יותר לא אחראי מאשר להיכנס להריון בטעות. להגיד לה שהיא רוצחת את הילד שלה סתם מלחיץ אותה, לא נכון בכלל וגורם לה להרגיש רע למרות שהיא עושה את ההחלטה הנכונה בשבילה. תפסיקו לרדת עליה כבר מפגרים.
תפני לדלת פתוחה
אנונימית
נכון היא עשתה טעות אבל זה אחריות אין דבר כזה לרצוח חייבים להוליד הכי קל זה לעשות הפלה דבר שיתברר כטעות בעתיד הוא לא יכול להרוס לה אתם החיים אז היא תלך לצבא ותהיה אמא תלמד באוניברסיטה ותהיה אמא נו אז מה יש מלא כאלו מה זה לרצוח מה זה האכזריות הזאת שאומרים לה כאן הוא אפון עד כמה טיפשים המשתמשים כאן אפון או גרגר זה כבר לא משנה כי עתיד הוא להיות ילד וכבר עכשיו נשמה בתוך הגוף שלה קחי אחריות הילד הזה יהפוך אותה לבוגרת יותר ועצמאית וגם בעלת אחריות
אנונימי
"תתקדם אנחנו ב2018" מה את אומרת ירוצחת תינוקות תתבישי לך מה את מבינה בכלל עברת פעם הפלה שאת מדברת אני ההיתי שם אחרי שבחורה עשתה את זה לעצמה והרסה לה את החיים מה עברת בכלל בטח עוד ילדה בת 14 שבי בשקט הבורה היחידה ככן זאת את וכל הקלי דעת שאומרים לה תעשי הפלה אוי איזה טיפשות שלא ברא השטן
אנונימי
שואל השאלה:
Shash הגבתי תודה רבה למי שכן עזר ומי שענה לי על השאלה לעומת אנשים כמוך שהחליטו להגיב רק בלשפוט אותי, דוחה.. ושוב חברים תודה רבה על התגובות
אנונימית
דבר ראשון אני בן. דבר שני אני בן 18. דבר שלישי המשפט של התתקדם אנחנו ב-2018 היה מיועד למשפט המטומטם להחריד של האנונימי שהתירוץ שלו ללמה לא לעשות הפלה זה אלוהים, ואם אלוהים יבוא לך בחלום ויגיד לך לעשות הפלה? מה אז? אתה תקשיב לו או לעצמך? חלאס כבר, אלוהים לא מחליט מהסיבה הפשוטה שהוא לא קיים. אתם יכולים להתווכח, ולטעון טענות ולהביא נימוקים, אבל תכלס, אין שום עדות לשום ישות אלוהית בעולם שלנו, אלוהים הוא פשוט מקור לתקווה ואמונה שבני האדם יצרו כדי שיהיה להם יותר קל להתמודד עם המציאות. ולא התנך לא נחשב הוכחה כי אף אחד לא יודע מי כתב אותו, ככה שזה יכול להיות סתם סיפור אגדות. בכל מקרה אני לא אגלוש מהנושא ולזו שהעירה לי, קצת יותר הבנת הנקרא בפעם הבאה בסדר מתוקה?
אנונימי
זה לא נקרא לשפוט זה קצת להעיר אותך ילדה מה את מעדיפה שילחשו לך הנה אוטובוס תזהרי ואז האוטובוס יהרוג אותך או שפשוט יצרחו עליך אם כמה שזה נשמע פוגע ולשפוט אבל יצילו לך את החיים את ילדה את. לא מבינה כלום תעשי מה שבא לך אני ההיתי רוצה שתישארי בחיים מאושרת בהצלחה לא מגיב יותר אמרתי די והותר
אנונימי
כן לא קיים וכל הקיום שלך כבן אדם והגאונות שלך נוצרה מפיצוץ איזה יופי עזוב את תורת האמת אפילו איינשטין הגאון שבאדם טען שיש מי אתה בדיוק?
אנונימי
אני לא רוצה לפתוח פה דיון על דת, כדי לא להציק לשואלת השאלה. פשוט עזוב, תן לה לעשות את הבחירות שלה, (נכונות או לא נכונות ככל שיהיו), האמת היא שלא דעתך ולא דעתי משנות פה, מה שחשוב זאת דעתה, כי זה התא ביצית שלה והיא תחליט מה היא עושה איתו. זהו בוא נסיים את הדיון החסר תועלת הזה כבר.
אנונימי
לא נראה לי שזה מענין לך אבל אני אענה על שאלות שעלו פה- גם ילדה בת 12 שחס וחלילה לא עלינו נאנסה, אסור לה להפיל. מותר להפיל רק אם ההריון מסכן את חייה של האמא. אז נכון, לילד יהיו חיים קשים יותר. זה אחת מאלף הסיבות למה לא מקיימים יחסים לפני חתונה.
אנונימית
תחשבי שהקב"ה הביא לך כוחות מיוחדים ליצור משהו חיי ואת זורקת אותו לפח.
אנונימית
את צודקת זה באמת לא מעניין לי. ותתקני את מה שרשמת, זה לא שלאישה שנאנסה אסור לעשות הפלה, אלא ש*את* חושבת שלאישה שנאנסה אסור לעשות הפלה. כל עוד אין חוק נגד זה (ולא חוקים של התורה לא נחשבים), זה מותר. אפשר להפסיק את הדיון על זה סוף סוף?
אנונימי
שואל השאלה:
"אסור לעשות הפלה"
"לא מקיימים יחסים לפני החתונה" אולי אצלך,
איש איש באמונתו יחיה את חייו.. וזהו היה דיון מעניין נגמר כל אחד והדעות שלו ושוב תודה לעונים אמאלה לאן נכנסתי
אנונימית
אתם רציניים? למה שמישהי צעירה תסתובב עם בטן הריונית ודאגות על הראש לתינוק שלה? הפלה זו הדרך הטובה ביותר. תפני לדלת פתוחה
"אסור" לה להפיל? מי אתם שתגידו לה מה מותר לה ומה אסור לה חצופים? אולי היא לא מאמינה כמוכם? דיי לנסות להשפיע לפי הדת שלכם שכל אחד יעשה מה שבראש שלו ממש לא שאלו את דעתכם.
דיי כבר עם האלוהים שלכם. לא כולם מאמינים בו ושכנועים לא יעזרו אז סתמו תפה ותפסיקו לנסות להשפיע.
אנונימי יקר. ההודעה לא הייתה מופנת אלייך, אני לא בקטע לפגוע באף אחד אז בבקשה דיי עם הדיבור המזלזל. וחוקים של התורה לא נחשבים? הצחקת אותי. אם תרצה אני יכולה להסביר לך בפרטי:)
שואלת השאלה. אנשים פה ניסו לעזור לך, גם את לא חושבת כמוהם זו לא סיבה לצאת עליהם.
אנונימית
ראית בכלל מה היא ביקשה? היא שאלה לאן לפנות. לא אם אונס זה רעיון טוב. גם אני במקומה הייתי יוצאת עליכם חצופים. אל תתערבו לה בחיים.
את יודעת מה? סליחה שעניתי בצורה שיפוטית.
אבל התוקפנות שלך, לא במקום. להתייחס לדבר כזה כאילו כלום, ולהתעלם מחוסר האחריות שלך כלפי דברים, בעיני את צריכה לעבוד על זה.
אני חושבת שאם את מתחת לגיל 18 או 17 משהו כזה אז זה לא אמור לעלות לך כסף (או שזה רק במקומות מסויימים, הכי טוב להתייעץ עם "דלת פתוחה")
שואל השאלה:
לא יצאתי על אפחד חוץ מעל מי שהעז לשפוט אותי כי לא זכור לי ששאלתי בשאלה אם להפיל או לא, למה נראה אתכם במקום שלי יאללה טמבלים גם כן הshash הזה מי אתה בכלל?
אנונימית
לכל אלה שאומרים שהיא רוצחת יצור חי, בחודש הראשון הוא לא חי! הוא סתם משהו בגודל אפונה, הוא עדיין לא קיבל חיים אז יוצא שהיא "רוצחת' משהו שהוא לא חי.
אנונימי
וואו. באמת שאין לי מילים. שנייה לפני שכל אחד פה מגיב ואומר מה דעתו, אל תשכחו שיושבת מישהי מאחורי המסך וארוכה את מה שאתם כותבים. תחשבו על התגובות שלכם לפני שאתם עושים אתזה ומגיבים כמו משוגעים ומגזימים. לזכרו שיש פה שני אנשים ושזה מחלחל אליה.
ובקשר לשאלה, תפני לארגון דלת פתוחה... פה אם תצטרכי...
אני קוראת פה את התגובות ואני בשוק. מי אתם בכלל שתגידו לה מה לעשות? מי אתם שתגידו לה איך לנהל את החיים שלה? אם היא רוצה להפיל שתפיל ואם היא לא רוצה שלא תפיל. שתעשה מה שהיא רוצה. סטיפס זה אתר שעוזרים לאנשים לא שמטיפים לאנשים רגשות אשמה ואומרים להם מה לעשות. לכל אחד דעה שונה, מקובל. אז שכל אחד יעשה עם החיים שלו מה שהוא רוצה. מה נטפלתם אליה? יש לכם מושג בכלל כמה נערות ונשים עושות הפלה? תעזבו אותה בשקט. ולשואלת השאלה. תלכי לדלת פתוחה. בהצלחה.
הפלה לא מסכנת אותך ואלא אם כן את מעל ל3 חודשים
זה תלוי בגיל שלך, אם את מתחת ל19 ההפלה בחינם. אם באלך תתקשרי ל"דלת פתוחה" או שתלכי לסניף שלהם שהכי קרוב אלייך (תבדקי באתר) הם כבר יעזרו לך ויסבירו לך על האופציות שיש לך וכל מה שתצטרכי והכל יהיה אנונימי ולא יגידו להורים שלך ולא כלום. ותעזבו אותה זאת החלטה שלה היא לא צריכה לדפוק לה ולתינוק את החיים. חוץ מזה שזה אפילו לא תינוק כי היא בהריון רק חודש שזה אומר שהוא עוד לא התפתח בגלל זה זה חוקי לעשות הפלה עד שבוע 24 ואחר כך אי אפשר כי הוא כבר מפותח מידי. לדעתי עדיף לך הפלה בכדורים זה פחות מלחיץ מגרידה, מותר בכדורים עד שבוע 7 והגג זה שבוע 9 ואם לא את תצטרכי גרידה אז תנסי כמה שיותר מהר להתחיל את הטיפול. בהצלחה 3>
תפני לדלת פתוחה.
בכל אופן, אני לא חושבת שיש לאף אחד מאיתנו זכות לבחור בשבילה אם להפיל או לא.
בחינם תלכי לדלת פתוחה ותפילי בלי לחשוב פעמיים
אבל שמעי פעם הבאה תיזהרי יותר מה.. או שתשימו קונדום או שתיקחי גלולות
אנונימית
קודם כל תריגעי אל תיכנסי לפאניקה כי זה לא עוזר במצבים כאלה.
שנית,
את עדיין לא מוכנה לתינוק, מכל הבחינות.
תינוק זה נורא קשה ומעייף ומי שהגיב לה שזאת טעות להפיל תינוק אז תחשבו שהיא לא תוכל לשלב הכל ביחד, לימודים, משפחה, חברים, עבודה.
תתחשבו בדעתה ואל תנסו לשכנע אותה לעשות אחרת, היא כבר בחרה.
אז תענו בהתאם למה שהיא שואלת בלי בלבולי שכל מיותרים.
תפני לדלת פתוחה.
להבא תשמשי בקונדומים או שאם נסחפתם תשמשי בגלולות היום שאחרי ישר אחרי הקיום יחסי מין אבל תשתדלי להיות כמה שיותר מוגנת.

אחרי הפלה יכולים להיות הרבה סיבוכים אני מזהירה אותך מראש.

אחרי הפלה אל תחזרי לעשות כושר.
ותנוחי הרבה.

בהצלחה, ותהיה זהירה.

אתם רציניים? מה אתם אומרים לה לשמור את הילד? שזה יהרוס לה את החיים?

למה שיהיה לה מצפון על משהו שעוד לא חי? אין לו אפילו דופק עדיין.

לכי לדלת פתוחה.
אתם דוחים אותי! לרצוח את הילד? אתם לא מתביישים? היא לא הראשונה ולא האחרונה שנכנסת להריון בטעות ומעדיפה להפיל. אין פה שום רצח, אחרת זה כבר מזמן לא היה חוקי. מי אתם בכלל שתעבירו לה שיעור במוסריות, אתם נתקלתם בסיטואציה הזאת? מה עדיף שהיא תלד ילד בשלב הזה של החיים שלה ותדפוק לעצמה תחיים כי זה דופק תחיים משמעותית או שהיא תפיל ותלד ילד מכוונה מלאה? התשובה ברורה.

ענו לך פה כבר אז מיותר לענות שוב. בהצלחה :)
גם אם היא תלד אותו, וגם אם תתן לו את כל האהבה בעולם. זה לא מספיק. בשביל לגדל ילד צריך להיות מוכנים. צריך כסף והרבה, צריך סבלנות אין סופית, צריך לדעת לחנך, צריך לקחת בחשבון ילד עם צרכים מיוחדים ולהתכונן נפשית גם לזה, צריך שני הורים ואנשים לשים אצלם את הילד במקרה ותהיו עסוקים.

זה ילד, פאקינג ילד. עדיף לעשות הפלה מלגדל ילד לא נכון. זה לא צעצוע שאפשר לזרוק או דג שאפשר למסור לאימוץ. עשיתם ילד? ילדתם אותו? תדאגו לו.

חלאס, אנשים, היא לא רוצה את הילד הזה. כבר מפה אפשר לראות שהיא לא תהיה אמא מספיק טובה בשבילו. ילד צריך לרצות. אי אפשר לעשות סתם ככה ילד ולגדל אותו בלי שום תכנון.
רוצים את טובת הילד? אל תדאגו רק שיגיע ללידה ותשכחו ממנו. תחשבו על העתיד שלו, החינוך שלו, הצלקות שיקבל ממשפחה שלא מקבלת אותו.
יהיו לה ילדים, אם תרצה. אבל רק כשהיא מוכנה ורוצה. בשום אופן לא לפני.
מה אכפת לכם שתעשה מה שבא לה זה תינוק שלה אז שהיא תחליט אם הןא היה שלכם אתן מוזמנים לא "להרוג" אותו.
ראיתי שכתבת שאת קטנה אז עוד יותר תפילי מה אתם רוצים שזה יהרוס לה את כל הלימודים?
תינוק תינוק אבל זה אומר שבאיזה גיל 16 בערך לא יודעת בת כמה את.. היא תצטרך להסתובב עם בטן או בכלל לא לצאת מהבית ולהוליד בגיל כזה יכול להיות טראומה לפחות אצלי אז מה אתם שופטים היא צודקת מאה אחוז
אגב נראה לי ששמעתי שלא חוקי/ אין אפשרות להפלות בישראל רק אם זה אצל עוברים על החוק
לשפוט או לא מי לעזעאזל נכנס להריון בגיל 17 איזה דןר אבודד צודקים כל מי שאמרו לך שלרצוח זה רצח פשוט תתמודדי ותתנו מינוסים דווקא כל המינוסים מראה כמה צדקו אנשים כאן הכי קל לברוח מאחריות
אנונימית
יקירה, בלי לחץ, זה לא טוב ומועיל לך
ולשאלתך, אני לא נכנסת לנקודה של "להפיל ילד זה רצח" כי לא על זה התבקשתי לענות..
תפני ל"דלת פתוחה" הם עושים הפלות ללא ידיעת ההורים. צרי עימם קשר בהקדם וקחי איתך את בן זוגך כשתלכי לעשות את ההפלה. ולפעם הבאה, מציעה לך לחשוב קצת יותר על אמצעי מניעה בטוחים יותר שלא יקרה מצב כזה שוב. בהצלחה לך יקרה!!
אלוהים ישמור, הפלה חוקית בהחלט בישראל. ואם את מתחת ל18 זה אפילו בחינם.
אל תמציאו שטויות.
בסדר התבלבלתי למה להתנפל וואו תרגעי
כתבתי נראה לי
אני פשוט לא מאמינה שככה אתם אומרים
אז מה אם בשבלב הזה העובר בגודל של תינוק? אז מה?!
הוא יגדל תוך 9 חןדשים יש ילדד
פאקינג אדם וכן כן זה בדיוק! כמו לרצוח אוצו עם אקדח ואפילו יותר גרוע כי האמא בעצמה הורגת אותו
איכס לכו תתבגרו ואז תבינו כמה בנות שהפילו נכנסות לדיכאון מזה ולא מסוגלות להמשיך את החיים
משהו דפוק לכם בראש.
אני מבינה שיש אנשים שרואים את זה ככה, אבל אם תראי כמה עמוסים בתי יתומים בעולם, תראי כמה ילדים ללא הורים, או ילדים עם חרא הורים שלא מסוגלים לטפל בהם, או ילדים מורעבים ברחובות, ילדים שאין מי שיטפל בהם... אם רק תראי את הדברים האלה, את המצב הנורא הזה שילדים נמצאים בו, את תביני שצריך להיות ריאליים.
נכון שזה ילד, ונכון שחבל וכואב עליו. אבל כשילד לא רצוי, כשהוא נולד ואין לו דורש, אין לדעת לאן יגיע.
הדבר הכי גרוע בשביל ילד זה להכנס לחסות המדינה. כי הם פשוט נופלים שם. אין טיפול של ממש לכל ילד, יש יותר מידי ילדים לדאוג להם ולטפל בהם בשביל אשכרה לשבת עם כל ילד ולטפל בצרכים הרגשיים שלו. אלו ילדים שגדלים תמיד בתחושה איומה שהם לא רצויים, שהם לא אהובים, שהם נטושים, שהם טעות. אף ילד לא צריך להרגיש ככה. אף אדם לא צריך להרגיש ככה. אף יצור חי לא צריך להרגיש ככה.

אמרתי כבר ואומרת שוב, תחשבי מעבר ללידה של הילד. המטרה בלגדל ילד היא להביא אותו לבגרות בצורה הכי בריאה בשבילו. אם היא לא רוצה לשמור אותו, וגם האבא לא רוצה אותו. מה יהיה איתו? לאן ילך? את יודעת כמה ילדים מצליחים למצוא בית מאמץ? לא מספיק. יש יותר מדיי ילדים ללא משפחה. וזה הנתון היחיד שאני רואה מול העינים בנושא הפלות.