14 תשובות
זה בסדר לא להיות אובססיבית.
לא
בדיוק באותו מצב כמו שלך..
אנונימית
שואל השאלה:
כאילו אני לא רואה את בעייתי גם הוא אוהב אותי וטוב לנו ביחד אבל אף פעם לא הייתי מאוהבת כל כך
אנונימית
אני חושבת שזה גם בסדר וגם לא,
לא להיות אובססיבית למישהו זה מעולה. כלומר להתעסק בעוד דברים בחיים כי זה לא הכל הזוגיות. אבל מצד שני לאהוב אותו אהבה רגילה זה גם לא משהו שהייתי רוצה שחבר שלי ירגיש כלפיי. הייתי רוצה שירגיש כלפיי משהו מיוחד ושיחשוב עלי באופן שונה.
לדעתי זה לא נחשב שאת אוהבת אותו וזה גם לא בסדר ממש.. אבל זה תלוי ברצונות שלכם אחר מהשני, אם המצב הזה הדדי אולי זה מה שמתאים לשניכם.
אני חושבת שלשניכם פשוט כיף להיות בזוגיות, ולא מעבר
זאת מערכת יחסים שלך אם שכחת, את לא צריכה להקשיב למה שאנשים מגדירים פה בשבילך, אם מרגיש לך נכון להיות איתו, אז תשארי איתו. יכול להיות שתהיו מספיק זמן ביחד ותתאהבו, הכל בחיים יכול להיות
שואל השאלה:
אנחנו אוהבים אחד את השני אהבה גדולה אבל לא מאוהבים אחד בשני לא נותנים לזה להשפיע על חיי היום יום שלנו.. אנחנו לא מדברים כל יום כל היום בגלל שלא תמיד יש זמן אבל כן נפגשים מדברים בטלפון מדי פעם לכל אחד עדיין יש את הפרטיות שלו והחיים הפרטיים שלו. הוא משהו מאוד מיוחד עבורי כי אני מרגישה איתו "בבית" ואני יכולה לדבר איתו על הכל הוא גם מרגיש ככה לגבי. אני לא חושבת שזה בעייתי אנחנו פשוט לא into u בתוך הקשר כי יש לנו חיים אחרים חוץ מזה
אנונימית
לא זה ליטרלי לא בסדר
הוא חבר שלך
אמלה תהי בריאה
לאהוב אפשר כל אחד אבל להתאהב זה משהו מיוחד לגמרי.
לדעתי זה לא בסדר
זה תלוי את מי את שואלת.
לדעתי זה בסדר.
לגיטימי. אפשר לאהוב בלי אובססיה ובלי להפגש כל יום כל היום.
בת כמה את והוא? כמה זמן אתם יחד? והאם הרגשת התאהבות אמיתית בעבר?

אני חושבת שאם הרגשת התאהבות בעבר ואת עדיין מרוצה מהקשר איתו אז שיהיה לכם לבריאות. אבל אם לא הרגשת אף פעם התאהבות של ממש אז אני חושבת שזה לא הכי בסדר... רוב הסיכויים שתביני את זה כשתרגישי התאהבות אמיתית ותראי שסתם קשר של מישהו שכיף לך איתו זה כנראה לא מה שאת מחפשת בבן זוג. הבעייתיות היא ברגע שנוצר קשר מיני- אדם שפשוט כיף איתו יש נטייה לתפוס אותו כסוג של אח כזה ואז קשר מיני מביך ומגעיל ולא נעים איתו ועלול להיווצר מצב שהוא ירצה קשר מיני ואת לא אבל לא תרצי לפגוע בקשר אז תשתפי פעולה עם זה וזה עלול להיות אירוע טראומטי עבורך כי זה די אונס ו... לא נעים. לעומת זאת אם אתם עדיין קטנים ולא מחפשים שום קשר מיני אז אולי זה לא כל כך משנה ואפשר לחכות עד שתהיה לזה איזושהי משמעות..
אז פשוט תהיו החברים הכי טובים