15 תשובות
חחח תגידי לו שאין מה לפחד ודווקא הם נחמדים יותר אלינו משאר המדינות. תמיד כשאני טס אני מתיידד עם גרמנים.
יש האמת אנטישמיות אבל יותר כרגע מצד המוסלמים שם מאשר הגרמנים עצמם... והאמת אולי גם יחסית מגרמנים כי הרבה מהמוסלמים והתקשורת מספרת שקרים על מה שקורה פה אז נוצר להם שנאה לא מוצדקת כלפי יהודים
per
תגידי לו שהם השתנו. אני הייתי שם והיה לי סבבה.
אם עדיין לא הזמנתם כרטיסים אפשר שתטוסו למקום אחר
דווקא בגלל הרגשות אשם הם ממש נחמדים ליהודים עכשיו, אז זה בטוח מאוד יש שם דווקא הרבה ישראלים יחסית ממה שראיתי
MCR
הייתי בגרמניה, הם ממש אחלה. ברור שעדיף לא לצעוק ברחבי העולם שאתה יהודי אבל באמת שהכל בסדר שם, זה לא שיבואו לך משום מקום ויעשו לך מעשה אנטישמי.
דווקא שמעתי שבגרמניה אוהבים יהודים והם אחלה לגמרי. ואם כבר אנטישמיות... כבר בכל מקום יש את זה. אבל גם יש הרבה מקומות שאוהבים יהודים / ישראלים.. זה לא משנה לאן הוא יטוס. אבל שפציפית לגרמניה בגלל הנאצים, אין צורך להתפס בזה.. זה ירד והרבה! ברור שיש עוד כמה שעדיין בתוך כל החלק הזה... אבל הם מעטים מאוד! דווקא הרוב מאוד בסדר איתנו! שאחותי טסה לפני שנתיים הם רק שמעו שהיא מישראל הם שמחו ממש... וכל מיני כאלה... יש כאלה מאוד אוהבים יהודים..
אי אפשר להגיד שכולם. אבל הרבה מהם.
גרמניה מדהימה
והגרמנים של היום חמודים ונחמדים
כיום יש יותר נאצים בצרפת אבל בגרמניה אין
אנונימי
אם הוא לא רוצה שלא יבןא איתך אל תכריחי אותו
אנונימי
זה נכון.. צרפת ספציפית מבחינת הנוצרים הצאצים כרגע יותר גרועה ונראה לי אפילו אמריקה יותר מגרמניה (מדבר על הנוצרים.. מוסלמים כרגע תוקפים יהודים בהרבה מקומות באירופה רק אתמול הייתה פה שאלה של יהודים ששיתפו חוויות מזה וזה ידוע.. זה עובדה)
per
היום לא קיימת אנטישמיות בגרמניה
אנונימי
ברור שקיימת, אנטישמיות קיימת בכל העולם אבל בגרמניה כיום כמעט ואין
אנונימי
באופן יחסי לא... שוב.. כמו כל אירופה גם אותם מאכילים בשקרים על מה שקורה פה אז יש כאלה שמושפעים למרות שהם המטראומה שמתקופת הנאצים מאוד מאוד נזהרים... עדיין יש את האנטישמיות או ה"אנטי יהודים" מצד מוסלמים ובגרמניה יש הרבה.. כנראה בערים המרכזיות פחות אבל יש
per
אני לא מאמינה שאתם אשכרה מאמינים לזה שאין היום כמעט אנטישמים שם
צאו מהסרט!

ותשאלי אותו אם יש מצב שתלכו למקום אחר זה ממש לא בסדר מצידו לבטל לך שניה לפני בלי קשר לשום דבר.
באותו הנושא: