12 תשובות
שואל השאלה:
איך נתתי לזה לקרות.
היית החבר הכי טוב שלי, אמנם לא הכרנו הרבה זמן אבל הפכת לאחי. לאח שמעולם לא היה לי.
הפכת לבן אדם הכי קרוב אליי, היינו קרובים ממש. קרובים כל כך שהתאהבנו אחד בשנייה..
ברגע הראשון שהתנשקנו ידעתי שזה זה, לא נתתי לשום דבר להפריד בינינו, הקרבתי הרבה בכדי להיות איתך. אתה הדבר שגרם לי להיות מאושרת, לחייך כל בוקר, לצחוק, לאהוב, ולדעת שאתה פה בשבילי כמו שאני פה בשבילך.
איך יכולת? נישקת אותי והלכת. השארת אותי עם צלקת. צלקת נפשית. כאב גדול, השארת את כל הזיכרונות שלנו ונעלמת. החלטת להעלם לי מהחיים ברגעים שהכי לא ציפיתי. ברגעים שהכי הייתי צריכה אותך, ברגעים ששיתפתי אותך שקרו לי בעבר ואתה גרמת לזה לקרות שוב.
איך יכולת? היית החבר הכי טוב שלי. היית הדבר הכי יקר לי בלב.
חשבתי שאתה לא מהסוג גברים האלה.. שמנשקים ובורחים.. חשבתי שאתה משהו מיוחד...
כנראה שטעיתי..
הרבה אנשים אמרו לי "להתגבר" או "תמשיכי הלאה", או "הוא לא מספיק ראוי לך". אמנם האמנתי להם ובאמת חשבתי לעצמי שאתה לא מתאים לי..
אבל הזיכרונות גדולים מידי, האלבום תמונות שלנו יחד מפוצץ מידי, הסירטונים שלנו מלאים מידי. והראש במחשבות עליך הכי עמוס מידי.
גרמת לי לבכות, לבכות כמו ילדה קטנה שאיבדה את ההורים שלה במקום כלשהו. גרמת לי להיות עצובה.. לחשוב שמשהו לא בסדר איתי. שאולי עשיתי משהו לא מספיק טוב והרסתי הכל. גרמת לי לחשוב שאני בן אדם רע, שלא יודע מה טוב בשבילו.
אמרת לי אחריי הנשיקה שנתת לי בפה.. בפעם הראשונה "אני אוהב אותך.. אבל אני צריך קצת זמן לחשוב על זה.. לא מזמן אני ו** נפרדנו". אני הבנתי אותך.. ואתה ככה באת וניצלת אותי.
שום דבר לא יכול לתאר את הכאב שגרמת לי. את הצלקת הענקית שיש לי ממך. את הבכי בלילות ממך שהלכת.
אתה יודע איך אני נקשרת לאנשים בקלות, אתה זוכר את הלילה שבכיתי המון? שאמרת לי שאתה פה בשבילי ואתה לא תיתן לי לבכות מעולם?. איך נתת לי לבכות? הבטחת..
הבנתי אותך, אני לא כועסת עליך. אלא מאוכזבת. מאוכזבת מהבן אדם הזה שנישקתי.. מהבן אדם הזה שחשבתי שאני מכירה אבל הוא השתנה מהרגע שראה שאני אוהבת אותו וראה שאפשר לנצל אותי.
אתה השארת לי סימן בלב. פגעת כל כך קשה. אני בסופו של דבר אתגבר עליך. אבל לא אשכח את זה בחיים.
אחי היקר.. אין לי מילים לתאר את האהבה שלי אליך ואת העצב שגרמת לי להיות בו.
מקווה שיבוא יום ותבין שטעית, שתחזור לדבר איתי..
אוהבת אותך נורא.
אנונימית
זה אחלה
מי שלא מסכים שזה טוב שיעשה מינוס
אנונימית
אוי זה נוראי חחnnn
אנונימי איש החיל המדהים
שואל השאלה:
עד כדי כך נורא?..
אנונימית
וואו אנשים אתם רעים.
אני מבין שזו דעה וזה אבל אפשר קצת להיות פחות רעים..
אני אישית ממש אהבתי זה כתוב טוב ומובן. יש פה הרבה רגש.. אם אני לא טועה..?
דווקא מרגש ויפה אני אהבתי
שואל השאלה:
כתבתי את זה מבלי לחשוב
פשוט כתבתי את כל מה שאני מרגישה..
אנונימית
טוב מאוד שכתבת מבלי לחשוב-זה בדיוק מה שצריך לעשות!
אהבתי מאוד את הכתיבה למרות שהיא הייתה מבלבלת כשאמרת אחי היקר, אהבתי אותך (בכוונה לקטע רומנטי).. בכל מקרה למרות זאת אני חושבת שזה לא עד כדי כך מפריע בכתיבה.. רק הערה עקרונית.. אבל מה שקצת הרס לי את הכתיבה זה המשפט:"אני לא כועסת, אני מאוכזבת.." זה די קלישאתי בעניי ואני גם לא ממש מאמינה בו אז זה לי אישית זה טיפה הפריע...
ואם אתם רוצים לתת הערות בונות-אנחנו כאן כדי לשמוע, אבל אם סתם לרדת על אנשים עדיף שתשמרו את זה לעצמכם.. בסוף גם הרע שאתם מחלקים לאנשים יחזור אליכם ואז תקחו את המילים שלכם בחזרה..
קבלי את הקטע שלך מקוצר:)
איך זה קרה? החבר הכי טוב, הכרנו לא מזמן אבל הפכת לשותף, הבן אדם הכי קרוב אליי, בנשיקה הראשונה ישר ידעתי שזה זה, כלום לא הצליח להפריד בינינו, הקרבתי הכל כדי להיות איתך, הסיבה שלי לאושר, החיוך שלי בבוקר, אתה פה בשבילי פה בשבילך, פתאום הכל נגמר, השתמשת וזרקת, חרטת צלקת, הזכרונות שבלב שנשרפו נעלמת לי ברגע, לא ציפיתי, באמת שניסיתי להיות שם בשבילך
אבל זה נהרס והכל באשמתך