11 תשובות
אם אתה רוצה לשתף אני פה
כן זהו אני לא פסיכולוגית אבל אם אתה רוצה לדבר או לפרוק או משהו כזה אז בכיף
אתה תמיד יכול לדבר איתי על הכל בקשר לזה או לא אני תמיד כאן בשבילך, אני בטוחה שתצא מזה כמו גדול ויהיה בסדר.
שואל השאלה:
אני לא יוצא מזה... זאת בעיה שפשוט אין לה שום פתרון... אני מרגיש שהכל מנוכר ואין שום דבר שאפשר לעשות.. אני חושב שעשיתי הכל בסדר ואני באמת לא מנסה לפגוע באף אחד או לשנוא אף אחד... אני עשיתי מה שהייתי יכול..
שואל השאלה:
כל מה שאני אעשה אני תמיד לא אהיה מספיק טוב ואהיה לבד... אני לא יודע מה לעשות... אני מרגיש שאני לא יכול להתמודד יותר... אני מרגיש תחושת ניכור מהחיים...
שואל השאלה:
אני לא יודע מה לעשות...
הי הי אל תחשוב ככה אני בטוחה שאנשים אוהבים אותך ורואים שאתה עושה טוב לאחרים..
אתה בתקופה רעה, עוברים עליך דברים אני מבינה אותך זה הרגשה רעה שאתה חושב לעצמך שאין סיבה לחיות ולמה אנשים כל כך רעים ולמה אתה אף פעם לא מספיק בשביל אף אחד ולמה כולם לוקחים את מה שאתה עושה מובן מאליו, אני מבינה אותך זה מה שהיה לי.
הצטערתי כל כך שהייתי בדאון כזה כל התקופה ובזבזתי לעצמי המון ימים ושובועות על התקופה הזאת אחר כך בכיתי כמה ימים על כל הזמן שבזבזתי שהייתי מפגרת, אל תיהיה כמוני תנצל כל דקה שיש לך ותחייך תראה את כל הצדדים הטובים בעולם הזה פשוט נהדר נכון שיש מלחמות, רעב, שנאה, עוני אבל יש בו המון דברים טובים ככה תסתכל על כל סיטואציה שקרתה לך שהביאה אותך למצב הזה, אני תמיד עושה לעצמי בראש טבלה משווה בין הטוב לרעה ותמיד תמיד תמיד יש הרבה יותר טוב. למדתי להיות אופטימית לכל דבר גם אם הוא ממש גרוע, אתה אף פעם לא לבד תמיד יש איתך מישהו אתה תמיד חשוב למישהו גם אם אתה לא מרגיש את זה.
אז חמוד תרים את הראש ותיהיה גאה בעצמך תיהיה מאושר שאתה זה אתה שיש לך חיים כאלה אל תסתכל על חיים של אחרים הדברים שעוברים עליך הם לא הכי גרועים יש הרבה יותר גרועים תיהיה שמח שיש לך מה לאכול, שאתה בריא, שיש לך משפחה.
אל תשבר, אל תשבר עכשיו יש לפניך עוד חיים ארוכים אל תראה לאחרים שהם חזקים, אל תיפול למחשבות ולרגשות אתה הרבה יותר חזק, אני רק מקווה שתבין.. הכל יהיה בסדר תחשוב טוב ויהיה טוב, באמת.:)
שואל השאלה:
אני לא יודע מנ לעשות...
הייתי עונה לך בכיף אבל אין לי עדיין עשר פרחים..
תמיד יהיה הבן אדם האחד שאתה כן מרגיש בטוח לדבר איתו שאתה מרגיש שמבין אותך. אני בדיכאון תקופה ארוכה מאוד יש לי בערך חבר אחד שאני מדברת איתו על הכל ולאחרונה כמה אנשים כולל החבר הכי טוב שלי אמרו לי שכדאי לי ללכת לפסיכולוגית כי אני כבר לא במצב שפוי ואני מפחדת ללכת. תחפש את מי שאתה סומך עליו מי שנמצא שם בשבילך. ואם באלך לדבר תכתוב לי בפרטי
אני מבינה אותך
באותו הנושא: