9 תשובות
בחיים לא. אבל אני הייתי מאוהבת בידיד שלי...
אנונימית
כן... הידיד הכי טוב שלי אמר לי למרות שניחשתי וגם ככה לא יכלנו להיות ביחד כי הוא אקס של חברה קרובה שלי ושהוא אמר לי מרוב המבוכה צחקתי קצת ואני מזה מצטערת על זה ומרגישה שפגעתי בו וגם אמרתי לו שאני ממש אוהבת את המצב שלנו כמו שהוא ולא רוצה לשנות את זה ושהידידות שלנו לא תפגע וזה. באמת חודש חודשיים זה החזיק ונשארנו חברים טובים אבל אחר כך זה התחיל להדרדר בגלל ריבים מטומטמים והיום שזה שנה וחצי אחר כך אנחנו בקושי מדברים כבר (שוב היו לזה עוד סיבות לא הסתדרנו)
אנונימית
כן עם אחד הקשר נשאר כמו שהוא.
ועם השני (הידיד הכי טוב שלי) התרחקנו קצת וכשהוא המשיך הלאה חזרנו להיות בקשר ממש טוב
3 פעמים
קרו לי שני מקרים כאלה. היו לי כל החיים שני חברים ממש טובים. אחד הכי הכי טוב, שאני מספרת לו הכל ונפגשים קבוע אחר הצהרים. ואחד אחר שכל הזמן בבית בפר אנחנו ביחד, ומדברים בווטסאפ המון.
זה של הבית ספר- אמר לי שהוא אוהב אותי. והוא אזר אומץ להגיד לי את זה רק אחרי איזה 5 שנים, וואו. זה היה ממש מביך ולא ידעתי מה להגיד לו, אמרתי לו שאני לא מרגישה ככה, והייתי הרבה מאוד זמן עצובה בגלל שהרגשתי שפגעתי בו. הוא החליט שהוא לא רוצה להיות איתי בקשר יותר והתרחק ממני בהדרגה.. האופי שלו השתנה ב180 מעלות והוא התחיל לזלזל בי ולהגיד לי דברים מזעזעים. הוא פשוט לא רצה איתי קשר בשום צורה, ולי נמאס כבר מהיחס שלו, אז התרחקתי גם. אני מרגישה שהוא חסר לי, אבל זה קשר שלעולם לא יחזור.. אנחנו עכשיו כמו זרים לגמרי.
השני- שהוא החבר הכי הכי טוב שלי, אמר לי שהוא מתחיל להרגיש אליי משהו, וזה היה הדדי. ואנחנו זוג כבר ארבעה חודשים.
כן, אמרתי לו שזה לא הדדי, הלך והפיץ ששיחקתי בו, ניתקנו קשר.
דיברנו בעיקר בוואצאפ ונפגשנו עם עוד כמה חברים פעם בכמה חודשים כי הם גרו רחוק (הכרנו אותם בוואצאפ). אז קיצר עם ילד מסויים דיברתי הכי הרבה ואז הוא אמר לי שהוא אוהב אותי בוואצאפ ולא ידעתי מה לעשות ממש כי לא רציתי לפגוע בו וגם זה בוואצאפ פור גאד סייק אז פשוט עשיתי כאילו חשבתי שהוא צוחק למרות שהוא הבין שסתם עשיתי, ופשוט התעלמתי והמשכתי איתו את השיחה כרגיל איזה נורא זה חחח חחח
היינו חברים הכי טובים. אמר לי שהוא אוהב אותי.. לא האמנתי לו כי לא אהבתי את עצמי באותה תקופה.. ברחתי בבכי מהבית שלו והשארתי את הגקט שלי שם (והוא עד היום שם).
יום למחרת הוא היה אצלי בארוחת צהרים כאילו כלום לא קרה..
כן
חבר טוב שלי אמר לי שהוא אוהב אותי לפני 3 שנים בערך ולא הרגשתי אותו הדבר והתרחקנו קצת באותה תקופה כי היה מביך ולא נעים והייתה תקופה שאני אהבתי אותו (והוא ידע) וזה לא היה הדדי ושוב התרחקנו טיפה ובשתי הפעמים הרגשנו שפגענו בשני ולא ידענו מה לעשות אבל דיברנו על הכל וחזרנו לקשר הדוק.
וכרגע אנחנו בקשר ממש טוב ושנינו אוהבים אחד את השנייה/אחת את השני ומתכוונים לעשות עם זה משהו