27 תשובות
תחכי חצי שנה
לדעתי תעשי, גם לחכות ל-18 לא נורא
MCR
אם ההורים שלך רוצי שתכי עד גי 18 תחכי עד גיל 18 לדעית זה רק חצי שנה
תחכי עוד קצת
אפשר מגיל 16 לבד לא? ואם החצי שנה הזאת משנה להם פשוט תחכי אם זה מה שיעשה להם את זה יותר קל
אז ככה כומ שאמרת מה יתן לה חצי שנה בשביל לשמח אותם ולא לריב איתם כי זה זסתם יעשה לך רע תעשי קעקוע אבל בגיל 18 לא קרה כלום אם תחכי עוד חצי שנה זה עובר כמו טיל
סליחה מגיל 16 אפשר פירסינג לא משנה
שואל השאלה:
אבל זה כבר בוער בי. כבר שנתיים אני מחכה ומכבדת בסופו של דבר זה הגוף שלי ואני לא תינוקת.. חוץ מזה זה קעקוע קטן ומה איתן להם החצי שנה הזאת זה סתם אגו בעיני, גם שאני יהיה בת 30 הם לא ירצו שאני יעשה..
אנונימית
לא ממליץ לך בכלל זה סתם להשחית את הגוף היפה שלנו... אבל אם כבר את באמת סגורה על זה אז תחכי עוד חצי שנה צריך לכבד את ההורים כי הם יעשו הכל בשבילנו...
פשוט תכבדי אותם ותחכי לרגע שתהיי בבעלות על עצמך
אז תעשי. לא צריך אישור הורים.
מקסימום יצעקו עליך..
בכל מקרה אני במצב ממש דומה ומחכה ל-18 כי הם אמרו שאם אני אעשה הם יעיפו אותי מהבית
MCR
אל תעשי תכבדי את ההורים שלך שגידלו חינכו אותך עד היום והם מבקשים שכולה תחכי חצי שנה מה קרה. בנתיים תחקרי על מקומות תתעסקי בעיסוקים שלך תחשבי על הקעקועים. תתאפקי על תאכזבי אותם הורים שלך זה לפני כל קעקוע שולי, המינימום שביקשו זה לחכות. יש כאלה שגם לחכות לא מאפשרים להם.
אנונימית
שואל השאלה:
זה לא שהם ביקשו לחכות, אם זה היה מבחירתם אני לא הייתי עושה ביכלל קעקוע. פשוט עוד חצי שנה אני יהיה בת 18 ויענו אני יהיה חוקית.. אבל הלחכות זה לא האישו, הם בכללי לא רוצים שאני יעשה קעקוע זה לא שעוד חצי שנה הם יסכימו..
אנונימית
שואל השאלה:
כמו שהם מצפים ורוצים שאני יכבד אותם אני חושבת שגם לי מגיע שהם יכבדו או לפחות ינסו להבין את הצד שלי, בכל זאת כבר הרבה זמן אני רוצה את זה, זה לא אמור לפגוע בהם, זה לא שאני לא אוהבת אותם ומבינה מאיפה זה בא, אבל לפי דעתי גם הם צריכים לכבד את הרצון שלי וזה הגוף שלי בסופו של דבר.
אנונימית
קעקוע זה סתם מכוער ויראה מזעזע אחרי כמה שנים... לא כדאי לך לעשות בכלל
מבינה את ההורים שלך, הייתי פועלת כמותם (למרות שאני אתאיסטית).
אנונימית
תודיעי להם שאת רוצה את זה כבר המון במון זמן את תחסכי לזה ותעשי את זה בגיל 18
זה הכסף שלהם בסופו של דבר, הם עדיין אחראיים עליך (את לא בת 18 עדיין)

לפחות, אם את עושה קעקוע, תעשי את זה מכספך האישי.
אנונימית
שואל השאלה:
^מי אמר שאני לוקחת את הכסף של הקעקוע מהם? אני מתכוונת לשלם על הקעקוע מהכסף שלי בלבד.
אנונימית
כל שנה עד גיל 19 שיניתי קעקוע שרציתי, קחי את הקעקוע הזה שאת רוצה תחכי 3 שנים שתהיי אחרי צבא ותעשי אחד מחוץ לארץ האיכות יותר טובה. תהיי באמת סגורה עליו. בנוגע להורים תשימי אותם בצד שנייה, אמונה שלך הגוף שלך ומגיל 18 תעשי מה שבאלך.
אנונימית
מבינה אותך לחלוטין.
בעיניי, אם זה מה שיראה להם יותר "מכובד" למרות שזה מיותר לגמרי, תחכי עד 18. אם את ממש רוצה ואת יודעת שככה או ככה, הדעה שלהם לא תשתנה גם אם תחכי - לכי על זה.
שואל השאלה:
^כבר שנתיים האחרונות ועד עכשיו אני סגורה על אותו קעקוע ובטוחה עליו ב100% וחוץ מזה יש מספיק מקעקעים טובים בארץ בעיני.. אני לא חושבת שעוד שנה וגם לא שנתיים ירד לי מהקעקוע זה גם לא קעקוע ילדותי ויש לו משמעות עבורי..
אנונימית
זה כולה קעקוע מה הלחץ? תחכי חצי שנה לא יקרה כלום..
אנונימית
תנסי לדבר איתם, תסבירי להם שזה רק חצי שנה ושאת גם ככה מתכוונת לעשות את זה אז אין טעם לחכות עוד אחרי שחיכית לזה כל כך הרבה זמן.. תגידי להם שלא בא לך לאכזב אותם אבל את מאוד סגורה על זה. אם עדיין קשה להם עם זה אני מציעה לך לחכות לגיל 18 בשבילם כדי שירגישו קצת יותר טוב עם זה, בכל מקרה את תעשי את זה אז עוד חצי שנה לא תשנה כלום, הזמן טס..
ההלכה משתנת, היום יש טיפולים להסרת קעקועים והאסור קעקועים בתנך השתנה למותר, תעשי כשתהיי גוססת תורידי בלייזר כדי שיקברו אותך בבית קברות יהודי וזהו
אנונימית
תעשי מה שבא לך תאמת אני חושב שזה סקסי ברמות
די היתה לי את אותה בעיה אבל רק עם אבא שלי, הוא דיי אמר לי את אותו הדבר, אבל לאמא שלי היה פחות אכפת. הסברתי לו שזה לא משנה אותי כבן אדם ואני עדיין אותו הדבר ועדיין הבת שלו
אני לגמרי בעד שתעשי ואני לא אומרת שתשימי זין על ההורים שלך אבל את צודקת. בסופו של דבר זה הגוף שלך, את כבר מספיק בוגרת ואם זה במקום שהם לא רואים אז את גם לא חייבת לספר להם.
באותו הנושא: