10 תשובות
מה אתה כועס?! אנשים שואלים, מתעניינים, ויש להם זכות לנעוץ ולשאול מה שהם רוצים! לא צריך כל הזמן להיות כאלה כבדים ולשאול רק שאלות ענייניות, זה לא מכללי האתר. אנשים עונים על שאלות שהם יודעים את התשובה אליהם וזה לא משנה כמה נועצים ועל מה כי בסופו של דבר השאלה נרשמת ברשימת שאלות שנמצאת בטלפון/ מחשב של כולם.

עולם חופשי מדינה חופשית חברים
אני לא מסכימה, אנשים לא תמיד יודעים איך לעזור לאנשים עם בעיות קשות, הם לא מבינים בתחום ולפעמים לקרוא כאלה שאלות רק ידכא אותם.
הרבה יותר קל לענות ל''מה אכלתם היום'', ''איזה מוזיקה אתם אוהבים'', ''הקראש הסתכל עלי הוא אוהב אותי'' כי אלו שאלות שלא צריך להשקיע בהן המון, וכל אחד יכול לענות עליהן.
ונכון, זה לא הדבר הכי נהדר, אבל אנשים לא תמיד יודעים איך לתרום מעצמם ואין מה לעשות עם זה.
שואל השאלה:
אני לא אומר שתפסיקו לשאול אני אומר שתתחילו לתת תשומת לב ברמה גבוהה יותר לשאלות שפחות מקבלות תשומת לב כי הן שאלות שלא מעניינות אתכם תכלס.

אוקיי אז לשאלות הקלות תענו אני מבין גם אני עונה לפעמים לשאלות שבאמת קשה לענות עליהן תנעצו כדי שיותר אנשים יראו אותם בסופו של יום.
לא בדויק, אני כן משתדלת לענות על דברים שקשורים לדיכאון/חרדה ובריאות הנפש בכללי אבל לא תמיד יש דרך שאפשר לעזור או שמפספסים שאלות. אני גם יכולה להצביע על מספר משתמשים שעונים על השאלות בתחום הזה באופן כמעט קבוע
כן כן וכן! כל מילה בסלע.
שתדע שהרוב חושבים כמוך.
לא שמת לב שריק כאן ממש לאחרונה?
מלא פרשו בגלל זה.
צודק ממש. מסכימה איתך!
לא ממש מסכים איתך
יש אנשים באתר שיכולים לענות על שאלות כאלו כי יש להם ידע וניסיון ויש אנשים כמוני שבאו לייעץ בתחומים שהם לא בריאות הנפש

נגיד... אני מיעץ להרבה אנשים כאן על בריאות הגוף ועד היום עזרתי למלא אנשים וניפצתי כמה מיתוסים כמו לשתות כמה שיותר מים זה יותר טוב (רק אתמול) ועל תחומים מדעיים כמו ביולוגיה וכימיה
אני עוזר במה שאני יכול ו... זהו
עדיף לעזוב תחום מסויים שאתה לא מכיר מאשר לעשות נזק בדרך ההשתתפות בו סעיקר כשזה תחום רגיש כמו נפש האדם
אני לא יודעת אם אנשים נועצים שאלות מטומטמות כמו שהם עושים פלוסים על התשובות לשאלות האלה ואז זה ננעץ באופן אוטומטי, כי התשובות לשאלות מטומטמות תמיד מצחיקות וציניות כאלה ומתוחכמות ואז יש להן מלא פלוסים ואז גם מלא נעיצות.
אנונימית
אתה צודק חלקית, לא לכולם יש מה לענות..
אבל אני כן חושבת שכל הספאמים באתר מאוד מיותרים, כי כשיש שאלה חשובה ובאים אנשים שרושמים ספאמים, אז השאלה החשובה נקברת מתחת לכל שאר השאלות ואף אחד לא רואה אותה.