19 תשובות
לא הייתה לי כזאת פנטזייה אבל אולי יש עוד בנות שהיו להן פנטזייה כזאת
זה הפחד שלי:(
אנונימית
לא את רצינית? יש נשים שהתאבדו בגלל שאנסו אותן ואת הולכת ומדמיינת לך שיאנסו אותך מרצונך? ואו.
אנונימית
יצא לי לאחרונה לשמוע על בנות שרוצות את זה. וזה ממש הפתיע אותי (למי שזה לא היה מובן לו, הן רוצות 'לביים' את זה. כמובן עם בן זוג שיודע גבולות ומילות הסכמה) אז את לא היחידה.
אני ממש לא רוצה את זה, זה נשמע נוראי בעיני
איך את יכולה לפנטז על זה?
אונס זה הדבר הכי קשה שיש פשוט תגידי תודה שזה לא קרה לך.
מנסיון את לא רוצה לעבור את זה בחיים
MCR
יש גברים עם פנטזיה כזאת שמיהי תאנוס אותם
אנונימי
ברור שיש נשים עם פנטזיות כאלה, כנ"ל לגברים.
אל תשפטו אותה כי היא בחרה את המילים הלא נכונות.
היא נמשכת לזה שגבר מפעיל עליה כוח, וכשהיא אומרת שהיא רוצה שיאנסו אותה זה כבר לא אונס, זה פשוט שהיא נמשכת למשהו יותר אלים ויש המונים כאלה.
היא לא אוהבת אונס היא פשוט אוהבת את הכוח שהגבר מפעיל עליה, ובאונס האלמנטים ההתנגדות והדחף מצד הגבר, ה"אונס" שהיא אמרה, זה לא אומר שהיא רוצה לשכב עם מישהו בגלל שהיא לא רוצה לשכב איתו (אם הבנתם אותי) היא רוצה לשכב עם מישהו שכביכול ישלוט.
ואונס זה משהו מזעזע מבחינתי אבל אני יכולה להבין למה היא מתכוונת כשהיא מדברת עלזה, שוב, אני מבהירה את הנקודה שלי, היא אוהבת את האלימות והכוח שהגבר מפעיל עליה בעוד שהיא חסרת אונים והגבר משחק בה, אם זה בסדר או לא? אתם לא תשפטו..
גם אני חיכיתי שבנות יחטפו ויתעללו בי אותי אבל זה לא קרה ):
אנונימי
שואל השאלה:
לא התכוונתי לזה ברטע של שליטה.
זה יותר עמוק מזה
רציתי שממש יאנסו אותי כדי שאני אפגע שארצה להתאבד שתיהיה לי סיבה לכל הכאב הזה שאני מרגישה
לא רציתי סאדו ולא רציתי להנות מרציתי שיעשו משהו בניגוד לרצוני שיחללו את גופי
אנונימי
שואל השאלה:
ותודה על חוסר ההבנה רק גורם לי עוד יותר רצון להעלם מהעולם הזה
מה אני מפגרת אני יודעת שנשים התאבדו אחר כך גם אני רוצה להפגע כמוהן שתיהיה לי אחלה סיבה להתאבדות
כולם חרא נמאס לי כבר בא לי לישון ולא להתעורר אף פעם
אנונימי
וואוו.. כמה עצוב לשמוע שכול כך רע לך.

אז תשמעי, אין לי הרבה מה להגיד, חוץ מאשר שהעולם לא רק שחור ולבן, יש גם מלא מלא מלא אפור, ולדעתי גם הרבה יותר לבן משחור.
אנונימי
לא השתנת אף פעם, אה?
פנטזיית אונס? על ידי מישהו זקן שאונס אותי בכוח שיכול להיות סבא שלי? ממש לא, זה גם הפחד שלי ושל עוד המון בנות.
אונס זה בכפייה זה מה שהיית רוצה?
אני בטוחה אבל שאת מתכוונת שהיית רוצה שמישהו חתיך יאנוס אותך ואם זה בהסכמת שניכם זה לא נקרא אונס זה יותר משחק כזה, סאדו מאזו.
אנונימית
לא הייתה לי כזאת פנטזיה וזה מגיע ממניע רגשי לא חיובי כנראה. אני לא שמעתי על זה אבל כן שמעתי על אנשים שקיוו שיקרה להם משהו ויאשפזו אותם בבי"ח וזה בדרך כלל המשיך ב"ואז כולם ירחמו עלי ויתנו לי תשומת לב" אחרת לא מוצאת סיבה אחרת שאדם ירצה שיזיקו לו כל כך.

אלא אם כן כמו שכתבו מעליי את פשוט אוהבת כח, וזה כבר יותר נשמע ריאלי ויש הרבה בנות כאלה. זאת גם לא בושה להגיד לגבר שאיתו את שוכבת שיהיה אגרסיבי ושאת אוהבת כח.
אני לא עברתי את זה על בשרי אבל יש לי טראומה מהנושא הזה, מעדיפה לא להתקרב לנושא אז אני אישית לא מפנטזת על זה אבל מין הסתם שיש כאלה שכן גם גברים גם נשים.
ברור שהיה לי, וגם למלא חברות שלי
אנונימית
אמאלה לא..
חח אני מנחשת שרק אני קראתי את מה שהיא כתבה..
הילדה רוצה להתאבד וכתבה את זה בפירוש ואתם מדברים איתה כאילו היא רוצה את זה מינית כs.m או כיחסי שליטה אז לא, ממש לא,
הילדה רוצה שיאנסו אותה באמת, לא בקטע של שליטה ולא בקטע של סאדו מאזו אלא שממש יאנסו אותה ויפגעו בה ( למרות שמי שחושק באונס הוא לא יאנס כי זה יהיה מרצונו להאנס), היא רוצה שיאנסו אותה בשביל שזה יהיה הסיבה לכל הדברים הרעים שקורים בחייה שזה דבר מאוד טיפשי לפנטז ולרצות אותו.
את יודעת מזה אונס? מזה הטרדה מינית פיזית ומילולית? את בחיים לא תרצי דבר כזה, זה משאיר דבר כל כך עמוק בחיים כחור עמוק ושחור בנפש שחוסם אותך מדברים כאלה ואחרים כי זה גורם לחומה נפשית, זה מזעזע לרצות את זה ולחשוב על זה כשיש אנשים שבאמת מתאבדים בגלל שאנסו אותם כנגד רצונם להפך ממך שאת רוצה להתאבד כי קצת רע לך בחיים.
מה קרה לך בחיים שאת רוצה להתאבד? את חולת סרטן? חולה סופנית? יש לך איברים בגוף שלא מתפקדים? לא, החיים שלך תותים לעומת האנשים שבאמת רוצים לחיות אבל נמאס להם להשאר בחיין כי הם עוברים כל רגע ניתוח ועירויים וכד' מה שבמילא מקצר את החיים שלהם.
גם אני רציתי להתאבד וחתכתי ואני מאובחנת בדיכאון קליני שנמצא איתי כבר 10 שנים, אבל לפני כמה שנים בערך 3 שנים או שנתיים הבנתי שיש לי חיים טובים ויש לי משפחה שדואגת לי למרות שחשבתי שלא והחלטתי לשנות את נקודת המבט שלי על העולם הזה וזה בדיוק מה שאת צריכה לעשות עכשיו ואולי "לנקות" קצת את עדשת העין כח כנראה היא לא את לא מצליחה לראות דרכה את החיים כמו שהם אלא את רואה אותם בצבע שחור ואפל.

ובקיצור אחרי כל החפירה הזו, תעיפי את הפנטזיה הזו מהראש שלך ופטנזי על משהו בר השגה ומשהו טוב ותתחילי לשנות את ההסתכלות שלך על העולם.
חייבת להגיד שכן זה קורה לי עכשיו אני פשוט מרגישה שאני חייבת את זה כל כך ..
את הכאב, החוסר ודאות והחוסר שליטה אבל הכי את הפחד..
את נורמלית לגמרי
באותו הנושא: