5 תשובות
אני חושבת שהם אומרים את זה לטובתך, שאת צריכה לרדת במשקל אבל מנסים לומר את זה בדרך שלא תפגע בך.. אבל אם זה הגיע למצב שהם צוחקים עליך זה כבר ממש לא בסדר. תציבי להם גבולות ותגידי להם את מה שרשמת פה.
ואת לא צריכה להשתנות בשביל אף אחד, רק בשביל עצמך.
אל תתייחסי.
אנונימית יקרה אני גם עברתי כאלו להגיד לך עצה תמיד אמרו לי ושאלתי למה הבטן לא יורדת לי אם אני עושה כושר והליכות ודיאטה ענו לי ככה זה לא יורד מהר הבטן זה לוקח זמן חודש אבל אם עושים כול יום כושר או הליכה ודיאטה לאכול דברים בריאים אז זה יקרה התוצאות וגם לנוח צריכים ולפנק יום אחד באוכל הלא בריא ואז לחזור לשגרת הכושר והדיאטה וככה יהיו התוצאות זה לוקח זמן אבל שווה ואם את רוצה יש יוטיוברית אחת שנותנת המון מוטיבציה ועושה איתנו כושר קוראים מאי מור באנגלית maymor ביוטיוב כמובן שהיא ישראלית ויש לה גם אתר כושר וכול זה אז שווה כמובן שאת חייבת לעשות כושר והליכות וכולי.. את בכול החיים (:
בתור אחת שסובלת מתת משקל גנטי וכל חיי קראו לי רוח וילדה מבחילה ובתור אחת שניסתה אינספור דיאטות השמנה וזה לא עזר אני מצליחה להבין תקשיבי מתוקה את יפה נקודה! את מלאה לא חייזר בלי לראות אותך אפילו אני יודעת שהמשקל שלך בסדר גמור ובתור ניסיון של 4 שנים של בריונות תדעי שתמיד יהיה לאנשים מה להגיד רע בין אם משקל מנת משכל או גובה ולי אומרים ואמרו רק אם היה לך חזה יותר גדול מכל החפירה הזו אני מנסה להגיד לך שימי פס ותקשיבי רק לדעות החיוביות שמעצימות אותך אל תשני בעצמך אף פעם משהו למישהו אחר רק למען עצמך!
אנונימית
לאנשים תמיד יהיה מה להגיד, אם תתייחסי לכל אחד שיגיד לך משהו זה רק יעשה לך רע, תתמקדי במה שאת חושבת על עצמך, ואם זה באמת מה שאת חושבת ולא בגלל שזה מה שאנשים הכניסו לך אז תתאמצי כדי לשנות את זה ותעשי מה שיגרום לך להרגיש טוב.
באותו הנושא: