8 תשובות
לא זה לא, הנאצים רצחו אותנו בצורה שיטתית. אנחנו לא עושים את זה. זה רק דוגמה אחת, יש עוד מיליון דוגמאות למה זה לא אותו דבר *בכלל*. תלמד היסטוריה לפני שאתה אומר שטויות באינטרנט.
שואל השאלה:
מי אמר שהם יכולים לצאת משם?
אנונימי
שואל השאלה:
אז אתה מודע לכך שאין לך זכות להגיד לי שאני לא יודע היסטוריה אם אתה בעצמך אומר שטויות?
אנונימי
שואל השאלה:
מי אמר שאנחנו לא רוצחים אותם? כל כמה ימים יש פלסטינים שנהרגים בגלל אש צה"ל
אנונימי
אל תבלבל את המוח ותגן עליהם כי הם לא אוהבים אותך, אנחנו לא רוצחים אותם ולא כלום הם לא היו מוכנים לקבל את החלוקה של המדינה ורצו את כל המדינה שלנו, איפה אנחנו נהיה בדיוק? תחשוב לפני שאתה מוציא שטויות מהפה
אחי, אנחנו מספקים להם מים וחשמל.
אנונימית
זה די אירוני שבעוד שהם קוראים למותנו בצעקות חד-משמעיות של איטבח אל יהוד ורוצחים בדם קר יהודים חפים מפשע ברחובות, את משווה אותנו לנאצים.

זאת בייחוד כאשר המנהיגים שלהם אנטישמים בעצמם, כמו החמאס שבמצעו הרשמי הוא מפרסם דברי שטנה נגד יהודים ממקורות מוסלמיים, והרש"פ שהיו"ר שלו עשה עבודת דוקטורט שלמה על הכחשת השואה והאשמת התנועה הציונית בזיופה.

והמסורת האדוקה הזאת הולכת אחורה עד לבין המנהיגים הראשונים בדיעבד של הפלשתינאים, (בדיעבד כי העם שלהם הומצא רק שנים רבות לאחר מכן), חאג' אמין אל-חוסייני, שם רשעים יירקב, אנטישמי מובהק ואהוד ע"י הערבים האנטי-ציונים בארץ, שבנוסף לתקיפות האכזריות שהוא הוביל נגד היישוב היהודי הוא גם שיתף פעולה עם גרמניה הנאצית והקים יחידת מתנדבים מוסלמית באס אס.

ואם את חושבת שאין הם מייצגים את בוחריהם הפלשתינאים אז טעות חמורה נמצאת בידך, שעוד ב-2012 טיפס מיין קאמפף למקום השישי והמכובד ברשימת הספרים הכי נמכרים בשטחי הרש"פ, ואני אפילו לא רוצה לחשוב אילו ספרים נמצאים בחמישייה הפותחת.

וככה גם הערבים שתמכו באל-חוסייני, הלא הם הערבים שמכנים עצמם פלשתינאים כיום, הם אותם ערבים שבתקופת 200 ימי החרדה של היישוב היהודי בארץ הביעו תמיכה בגרמניה הנאצית וייחלו לבואו של הצבא הגרמני של היטלר, אותו הם כינו בחיבה אבו עלי.

היהודים החדשים הם הציונים ולפיכך גם האנטישמיות החדשה היא האנטי-ציונות, מה שאומר שהנאצים החדשים הם לא אחרים מאשר הפלשתינאים.
אולי צריך לשאול את השאלה אחרת, מה ההבדל בין מה שהם עושים לנו למה שהנאצים עשו?