7 תשובות
יש לי המון עגילים באוזניים והם לא כואבים לי אבל ההליקס שעשיתי לא החלים לי שנה ומשהו, תמיד כאב ויצא לי גולה כזאת של זיהום אז הורדתי אותו... וטיפלתי בו כמו שאמרו לי
משתנה בין אדם לאדם, לי זה די כאב אבל רק בזמן שהוא החדיר את המחט. פשוט צריך להשתדל לנקות אותו כמו שצריך כל יום ולחטא ותוך חודש-חודשיים יעבור לך (:
תלוי יש לי 2 אליקסים הם לא כואבים אבל כשעשיתי לא כאב אלא הציק במשך כמה חודשים וכאב בשינה כשישנתי על הצד הזה
החלמה של הליקס נחשבת לדי קשה וארוכה, אבל אם את אחראית ומטפלת בו כמו שצריך, הכל יהיה בסדר.
לגבי החירור עצמו - משתנה מאדם לאדם, אני אישית לא הרגשתי כשהמחט נכנסה וגם עוד מישהי שאני מכירה אמרה את אותו הדבר, אבל באותה המידה היו אנשים שהכאב אצלם היה מורגש וקריטי.
מה שחשוב - תעשי עם מחט.
הcartilage (הסחוס שמחוררים בו) הוא מאוד רגיש ואקדח יכול רק להרוס את המצב (לפגוע ברקמות, לגרום לטראומה, שלא נדבר על זה שהוא לא מחוטא ויש סיכוי גבוה לאינפקציה), ברגע שעושים עם מחט היא נכנסת באיטיות ובהדרגה ולכן אמור לכאוב פחות ולהיות פחות מורגש.
Aro
עשיתי הליקס לפני בערך 6 חודשים משהו כזה... הוא כאב לי מהרגע הראשון ולא יכלתי לישון על הצד שהוא נמצא (כשעושים אותו זה בדיוק כמו עגיל רגיל לא כזה נורא) ואז גיליתי לפני שבוע שיש לי כנראה ממש זיהום שם... בסוף הורדתי אותו התפתח לי שם ממש גולה.. מתי עשית עגיל שני? אם זה היה לפני זמו קצר אני ממליצה לחכות לפחות חודשיים שזה יחלים לגמרי. בהצלחה!
עריכה: ותעשי עם מחט! אני עשיתי עם אקדח, אז לפי מה שהבנתי כנראה שזה גרם למה שציינתי למעלה..: (
עשיתי עם מחט והכל טוב
תקפידי ללכת למקום טוב ותעשי עם מחט
למי שיש גולה הוא פשוט לא שמר על האוזן טוב
יש לי 5 הליקסים (סהכ ב2 האוזניים) וזה ממש לא כאב ולי אישית זה אפיתו כאב פחות מהעגילים הרגילים שעשיתי.. אין לזה ממש זמן החלה בעקרון אצלי זה פשוט היה חודש עד שאפשר להחליף עגיל ולדאוג לחטא כל יום
אנונימית