10 תשובות
אומיגד אתם כאלה חמודים! אל תדאגי, את תיפגשי איתו שוב (:
אתם מגזימים, זה לא שאתם הולכים להתחתן אחד עם השנייה. קחי את זה בפרופרציה אם תפרדו אני לא רוצה לחשוב מה יקרה לכם.
שואל השאלה:
מחר אני נפגשת איתו כנראה אבל אני לא מסוגלת להפסיק לחשוב על מה שקרה... יש עוד ככ הרבה קטעים כאלה שלנו שזה פשוט גורם לי לבכות כל פעם
אנונימית
אל תדאגי הכל בסדר. אתם אוהבים אחד את השניה מאוד.
שואל השאלה:
you are not alone אני איתו כבר חודשיים וזה משוגע עד כמה שאנחנו אוהבים אחד את השני ויפה שאת מאחלת לי שניפרד.
אנונימית
דבר ראשון אני בן, דבר שני ממש לא איחלתי לכם להיפרד! אל תקחי את מה שכתבתי, ותעשי איתו מה שבראש שלך. עוד משהו שמוכיח שאתם מגזימים זה שאתם כולה חודשיים ביחד, ואני התכוונתי שאתם לא הולכים להתחתן ביחד. ככל הנראה את בת 13-17.. מה שאומר שיש לך את כל החיים, ואמרתי את זה לטובתך אם ככה את בוכה מה יקרה אם תפרדו.
שואל השאלה:
אתה לא מכיר אותי. ואין לך שום זכות לשפוט. מאיפה אתה יודע שלא נתחתן? אולי הסיכוי קטן אבל אם אני אפול על הסיכוי הקטן הזה? חסר מקרים?
אנונימית
איפה ראית ששפטתי אותך, כתבתי עובדה עובדתית על פני השטח. לא חסר זוגות שהתחתנו, וגם לא חסר זוגות שנפרדו. וואלה הלוואי, ותתחתנו. אם תקראי שוב תראי שבאתי רק לטובתך! :) המשך חיים נפלאים.
היי אנונימית.. הלוואי שאני וחבר שלי היינו במצבך. הוא גר מרחק של 5 שעות טיסה ממני.
הייתי עושה הכל רק בשביל לראות אותו פעם בשבוע אפילו לדקה. לפני כמה שבועות הוא טס לפה ועשינו את כל הדברים שרצינו סוף סוף, הרגשה מטורפת ואני עדיין לא קולטת שזה קרה.. במיוחד הפרידה בנתב"ג, שראיתי אותו עם דמעות בעיניים ועד עכשיו זה כואב. הלוואי ויכולתי לעזור לך אבל הדבר היחיד שאני יכולה לעשות זה לספר על החוויה שלי, ומקווה שתמצאי סוג של נחמה לגבי החוויה שלך. מאחלת לכם את כל הטוב שבעולם
אנונימית
חחח אמאלה, איזו הגזמה.
כולה לא תיפגשו כמה שעות, מה הקשר טראומה פה..?