8 תשובות
תשלחי לי ואני אגיד לך אם זה טוב
אני בטוחה במאה אחוז שאת תצליחי להוציא תעודת בגרות. ואני חושבת שגם יש סיכוי טוב שתצליחי לא לקבל נכשלים השנה:)


וזה נשמע פשוט כאילו את יכולה להשקיע יותר, והציונים שלך טובים יחסית לאדם שלא משקיע הרבה.

דרך אגב אם את כן משקיעה הרבה, אבל לא מצליחה להכין עבודות/ להביא את עצמך לשבת להכין עבודות או להתכונן למבחנים וזה, תנסי לקחת ריטלין גם אחרי בית ספר (מניסיון), ואם את עושה את זה והדבר האחרון שכתבתי מיותר אז סורי מראש, פשוט את נשמעת אנטי ריטלין אז הנחתי שאת לא לוקחת אותו כשאת לא בבית הספר.
שואל השאלה:
אני שונאת לקחת אותו כי הוא גורם לי ממש לעייפות בגלל שאני בנאדם מאוד מאוד היפראקטיבי לכן הכמות שאני לוקחת גדולה מאוד.. אחהצ כמו שכתבתי אני בדרכ עסוקה ואם לא אז קשה לי לשבת ללמוד ותמיד יש לי הסחות דעת או שאני לא מבינה משהו וצתפרקת ולא מנסה יותר שזה אירוני בטירוף כי זה מה שאני מטיפה לתלמידים שלי לא לעשות חחח אני מלמדת 6 ילדים ממש מקסימים וגאונים ומילדים מופרעים עם חרא ציונים עזרתי להם להתקדם ולהיות חרשנים משהו מפחיד חחח והפחד הכי גדול שלי ששנה הבאה או עוד שנתיים הם כבר יהיו יותר חכמים ממני וכבר לא אוכל ללמד אותם שזה ממש מבאס:( בכל מקרה תודה רבה.
שוב חח מניסיון, גם אני סופר היפראקטיבית ולקחתי שנה שעברה ולפני זה ריטלין שפשוט עשה אותי עייפה, לא היפראקטיבית בשיט, לא מגיבה, לא שמחה לרוב וצוחקת קצת ועוד מלא פאקים היו איתו.
שנמאס בטירוף (רק סוף שנה שעברה), הלכתי לרופאה שלי והיא שינתה לי לריטלין שנותן לי להישאר (חלקית) היפראקטיבית, ולא עושה את כל תופעות הלוואי שחפרתי למעלה יותר.


איזה מגניב מה שאת עושה עם הילדים האלה, הלוואי עלי לעשות דברים כאלה חחח.
שואל השאלה:
וואי שלא תדעי כמה סוגים ניסיתי חחח שום דבר לא עוזר מה שאני איתו עכשיו זה קונצרטה שגם אבא שלי לוקח אותה וזה הכי עזר לי עד היום..
חחח אני עכשיו בסוג הרביעי שלי, ועוד שבוע בערך שוב הולכת להחליף או להגדיל מינון, כי הוא גם לא משהו, (אפילו שהוא שיפור ענק ביחס לקודמים).
שואל השאלה:
וואיי בהצלחה!
באותו הנושא: