15 תשובות
הכי כדאי גבוה ברגליים שם לא רואים, וחשוב עם משהו די סטרילי ונקי
אנונימי
את סתם מנסה להכניס את עצמך לשטויות תתמודדי עם בעיות אל תברחי מהם
אם את צריכה לדבר אגב, אני כאן בצ'אט
מה אכפת לך? אתה רוצה לחתוך את עצמך כמו טממבל נו בחיאת.
שואל השאלה:
לאנונימי תודה:)
ולדובי אין לך אפילו מושג על מה אתה מדבר זה לא בעיות שאפר להתמודד אתם זה בעיות שירדפו אותי כל החיים עד שאני יפסיק להיות תינוקת פחדנית ויתאבד..
אנונימי
שואל השאלה:
אעלק טמבל תפסיקו לשפוט אנשים!
אנונימי
דברי איתי... אני אימואית וזה מינהג..
חמודה גם אני הייתי ככה אז אל תבואי ללמד אותי איך להתמודד עם בעיות! מכל בעיה אפשר לצאת תלוי עד כמה את רוצה לצאת ממנה אם את חושבת שלחתוך ורידים זה מה שיפתור לך את הבעיה אז בהצלחה! חבל שאת אל יודעת שזה יזיק לך
שואל השאלה:
אה כן?! אז תגידי לי איך אפשר לצאת מזה שאחי הגדול אנס אותי, אבא שלי נפטר ואמא שלי קבצנית?! או שאולי יש לך עוד כמה פניני חוכמה לספר לי? לא מכל צרה אפשר לצאת!
אנונימי
תתפלאי לשמוע אבל כן אפשר לצאת מזה! את פשוט שקועה יותר מידי בבעיות האלה שאת לא רואה שאפשר לצאת מזה תלכי לבנאדם אחראי ומבוגר שיעזור לך אפשר לצאת מהכול רק אם רוצים לברוח מבעיות זה לא פתרון - הנה עוד דבר חוכמה חמודה (:
אני לא עברתי את מה שעברת אז אני גם לא אוכל להבין, אבל אני יודעת שיש פתרונות אחרים ושאם תתחילי לחתוך זו רק התמכרות שתזיק לך יותר.
קודם כל חשוב לפתוח את זה. יש בלוג בשם "גיבורים" שבנות שנאנסו מספרות שם מה קרה להן. אין הרבה קוראים ויש תגובות מאוד תומכות ועוזרות.
לגבי הקטע הכלכלי, יש עבודות שבהן אפשר להרוויח הרבה כסף (אני לא מדברת על זנות!) כמו בייביסטר ושיעורים פרטיים. אני מלמדת ילדים בכתות א' אנגלית (ממש בסיסי, צבעים, חיות, חדרים בבית, כל מיני כאלה) והמטרה העיקרית היא לגרום להם לא לפחד מאנגלית, ובשעה של שיעור אני מרוויחה 50 שקל. זו עבודה קבועה שיכולה להיות טובה. בבייביסטר תוכלי להרוויח בסביבות ה-25 ש"ח בשעה, ויש גם הורים שמחפשים בייביסטר באופן קבוע. את יכולה לתלות מודעות בגני ילדים ויחזרו אלייך, גם עכשיו בתקופה של החופש הגדול.
תמיד יש דברים אחרים לעשות. לחתוך את עצמך זה רק לפגוע בעצמך יותר...
שואל השאלה:
וואו זה בלוג מדהים תודה:)
ואני מנסה למצוא עבודה אבל לא ממש מצליחה.. לפעמים מציעים לי עבודות זמניות של 20 ש"ח לשעה וזה טוב אבל לא מספיק: (
ואני יודעת שזה יפגע בי אבל אני כל כך עמוק בדיכאון שזה לא אכפת לי כבר..
אנונימית
בכיף מקסימה! אני מקווה שהוא יעזור לך ♥
פה בדיוק יש לך נקודה של אור (: כתבת שלפעמים מציעים לך עבודות, ויש לך כאן הזדמנות לשנות גישה. תתחילי את להציע את עצמך לעבודה. כשהמודעות שאני תליתי לגבי בייביסטר לא השתלמו, באתי להתנדב פעם אחת בגן ילדים ובסוף היום השארתי לכל ילד פתק עם מדבקה של סמיילי ועם הטלפון שלי. כבר באותו יום התקשרו אליי שישה הורים שהילדים שלהם רצו שאני אפגש איתם גם אחרי הצהריים, אז ההורים ניצלו את ההזדמנות והזמינו אותי לבייביסיטר (: היה לי מזל ששישה באו בבת אחת, אבל גם אם יתקשר אלייך מישהו אחד שירצה משהו קבוע, זו התחלה מעולה!
וגם פה את יכולה לשנות גישה.. אל תקבעי לעצמך שאת בדיכאון, למרות שזה נורא קשה. תקבעי שאת בתקופה עצובה או בתקופה מדכאת. ההבדל הוא שלתקופות יש סוף. בסוף התקופה הזאת את תתאוששי. ברגע שתזכרי כל הזמן שזה זמני, תוכלי לחשוב הלאה ולראות איך בתקופה הבאה שלך, שתהיה יותר טובה, תגיעי עם כמה שפחות פגיעות כדי שתוכלי באמת ליהנות ממנה, עד התקופה הבאה... (:
שואל השאלה:
יאא זה רעיון מעוולה תודה!! אני יבדוק איזה גנים צריכים התנדבות:) (ניסיתי לחפש עבודה בכל הגנים ביישוב שלי ולא הלך אולי התנדבות כן ירצו)
ואת צודקת ככה הייתה הגישה שלי בהתחלה שזה רק תקופה ויעבור אבל זה רק מתגבר ונהיה תקופה קשה יותר..
אנונימית
בכיף! אפילו תלכי לגן שהיית בו כדי לומר שלום לגננת, ותישארי ליום שלם, רק תזכרי להשאיר פתקים בסוף (:
וגם התקופות הכי קשות עוברות בסוף ♥