6 תשובות
לא כי לא תקראי צמחונית אבל לבחירתך מה לעשות
אנונימית
לא, זה מוצר מהחי.
Aro
כן.. למה אתם אומרים לא? דגים זה נחשב לטבעונים והיא ציינה שהיא צמחונית
אנונימית
כן
אם היית טבעונית אז לא
צמחונית= לא אוכלת בשר עוף ודגים
או שאת מהצמחונים שכן אוכלים דגים ואז את יכולה לאכול את זה
את לא יכולה
אבל אם מדובר על מרשמלו, יש כאלה שמיוצרים ללא ג'לטין, צריך רק לבדוק על האריזה