7 תשובות
תשתפי את ההורים במה שאת מרגישה, יהיה בסדר:)
גם לי זה קרה לפני חודש וגם ההורים שלי טסו לשישה ימים להולנד ופשוט תחשבי כמה כיף יהיה לך בלעדיהם תאמיני לי שכשהם יחזרו את תתבאסי
מה לעשות.. אבא שלי טס כל חודש לשבוע-שבועיים לעסקים, אז צריך להתמודד עם זה
אל תדאגי! תחשבי שמגיעה להם חופשה, והם בטח לא רוצים שתבכי.
את נשארת עם אח שלך ואת הולכת לבית הספר כרגיל... זה יעבור מהר ותתני להורים שלך קצת ליהנות!
בזמן שהם יהיו בחופשה תעסיקי את עצמך כמה שיותר כדי לא להרגיש בודדה, לצאת עם חברים לסרט או לקניון ולהיפגש הרבה עם חברים אם זה יכול לעודד אותך.
אם יש לך דודים או קרובי משפחה, תוכלי אולי ללכת להיות אצלם או לבלות איתם, זה אולי ירגיש לך יותר שמח למשפחתי מאשר להיות עם חברים.
אל תדאגי! יהיה בסדר, אל תגידי להם שאת לא רוצה שהם ייסעו כי יהיה להם רגשות אשם אחר כך.
תתנחמי בזה שיביאו לך מלא מתנות
אל תבכי זה לא נורא זה הכי כיף אני מהיום שנולדתי ההורים שלי טסים כל פעם לחול בלעדיי לפחות איזה חמש פעמים בשנה פחות או יותר זה ממש כיף את עושה מה שבאלך סרטים טלוויזיה חברות וחוץ מזה זה רק שישה ימים שבסופם גם תקבלו מתנות ואת צריכה להתרגל להיות יותר חופשיה מההורים שלך כי בסוף את תישארי איתם עד איזה גיל 30 או 40 בבית וחוץ מזה עוד 4 שנים צבא מה תעשי? אני עזבתי בגיל 12 את ההורים לשבועיים למחנה קיץ בצפון שאני גרה במרכז ועכשיו בחופש הגדול אני אעזוב אותם לחודש לניו יורק וגם אני בת 14 אז אל תדאגי
אנונימית
אל תדאגי הכל יהיה בסדר, את יכולה להזמין אלייך חבורות או ללכת לחברות זה באמת לא כזה נורא מניסיון, ההורים שלי נסעו לבד הרבה פעמים. הם חזרו עם מתנות אז זה בכלל כיף:)
באותו הנושא: