2 תשובות
אמא שלי עושה בנייה וכל זה ואני די מבינה יודעת מה המחירים... זה בערך 200 שקל לבנייה ראשונה ו100 שקל לחידוש (כל אחד משהו אחר) זה לבנייה רגילה
ועם לק ג'ל זה תוספת של 100 שקל (אני די בטוחה) וחייב לחדש את שניהם כל חודש
שואל השאלה:
אז זה כל חודש בערך 200 שקל?
בניה ולק גל?
אנונימית