15 תשובות
מה קרה איתו
שואל השאלה:
הוא העלה סרטון שהוא נמצא ב"יער התאבדות" בטוקיו, וצילם גופה של בן אדם שתלה את עצמו והכניס כמה בדיחות תוך כדי
אנונימית
הוא מחק את הסרטון?
רצחו לו את האופי.
קת הגזימו הייתי אומרת
אנונימית
מזעזע
ראיתי את הסרטון המצונזר בטרנדי, לא ראיץי בגדיחות, ראיתי שהוא היה בשןק. אהל הוא ביקש סליחה (אולי זה מלחץ חברתי)
אני חושבת שהוא בן אדם מדהים ושהוא עשה טעות ותפסו על זה גל כדי לעשות לו רע
הוא לפחות ביקש סליחה לא כמו אנשים אחרים בעולם
אכפת לו
פשוט נוראי...
הוא יצא ממש דפוק זה לזלזל באיש המת, אני בטוחה שאיש לא היה רוצה שיראו אותו בכל העולם
הסליחה שעשה הייתה מזוייפת לגמרי הוא כמובן רצה את זה בשביל הצפיות בן אדם שפוי לא ילך ויצלם בן אדם שמת כל המטרה שלו הייתה למצוא בן אדם שהתאבד כל דרך החשיבה שלו הייתה שגוייה לגמרי זה לא כמו פליטת פה כמו שקרה לpewdiepie הוא ממש תיכנן את זה הרבה זמן וטס ובכלל לא עצר לשנייה לחשוב מה התוצאות והאם זה מוסרי, הקטע גם שהוא מתבדח וכו מראה כמו שהוא עצמו בתור בן אדם אינו אמור להיות דוגמא לאנשים אחרים ורק אחרי שמוכחים אותו הוא פותח תעניים, הוא כמובן תיכנן שזה יהיה בשביל צפיות אין פה סליחה אמיתית הוא ידע שזה יעשה רעש, מראה תגופה עוד בthumbnail פשוט זוועה של בן אדם בעניי.
^ צודק, אני מכירה יוטיובר שעוסק בדברים העל טבעיים ותמיד אמרו לו ללכת ליער הזה אבל הוא אמר שהוא לא רוצה שבמקרה יראו גופה או משהו ושצריך לכבד את כבוד המת.
אנונימית
מה שהוא עשה היה לא בסדר אבל השיימינג שעושים לו מטורף, הוא התנצל בכנות אמיתית ועדיין עושים ממנו מימים וכועסים עליו. אנשים עושים טעויות, וגם אם זו טעות גדולה מאוד, הוא הבין שהוא טעה, הוא התנצל, הוא הבטיח להשתפר, מה עוד רוצים ממנו?

עריכה:
ודרך אגב המון יוטיוברים הגיעו ליער הזה וחקרו אותו, הוא פשוט היחיד שמצא גופה. מה שהוא עשה היה ממש לא בסדר, אבל רואים שהוא כמעט בכה בסרטון התנצלות...
נכון, יש מלא שהולכים לחקור שם אבל איך את יודעת שרק הוא מצא? מתים שם מלא כל יום. זה שיוטיוברים לא מראים את זה במצלמה, זה לא אומר שהם לא ראו. אולי הם כן.
אנונימית
על מה מינוס זה באמת לזלזל באיש אמת
אני חושבת שכולם סתם נטפלים עליו.
לפי דעתי מה שהוא אמר היה עם מלא מסר, ומסר חשוב. במיוחד בדור שלנו.
נכון, אני חושבת שהקטע של הבדיחות שהוא זרק לא היו מתאימות ומזלזלות.
אבל בתאכלס זאת לא אשמתו שהוא מצא את הגופה הזאת. הוא לא תיכנן את זה.
ואני חושבת שגם אני הייתי מגיבה כמו שהוא הגיב. כמו שהוא אמר, זאת פעם ראשונה שהוא רואה אדם מת. אני לא יכולה לדמיין מה זה לראות אדם מת מול הפרצוף שלי. אתה לא יודע מה לחשוב, איך להגיב, מה להגיב וכמובן שהדבר הראשון שהוא עשה זה התקשר למשטרה וגם זרק בדיחות כי זה הדבר שהוא הכי טוב בו ואני בטוחה שעברו לו מלא דברים בראש בזמן הזה.
זה מצב מלחיץ ומפחיד.

ושלא נשכח שהוא דיבר בסוף על הדבר הזה של האתר דעת והעביר מסר חשוב. וגם אם המעריצים שלו קטנים אין מה לעשות. אלו החיים שלו ככה הם נראים. הוא שיקף את המציאות ואראה להם את התוצאות של דברים כאלו. וחוץ מסה הוא לא הראה את הבן אדם. הדבר היחיד שהוא הראה מהגוף שלו זה את הידיים שלו שאני בטוחה שההורים שלו לא ידעו שזה הוא לפי הידיים שלו.
אנונימית