8 תשובות
שואל השאלה:
כן זה כמו נקודה שחורה ובולטת ליד השפתיים ואל תגידו שזה יפה כי אני שונאת את זה! אז הדבר האחרון שמעניין אותי שלמרלין פאקינג מונרו היה את זה! ושתבין מילא זה היה אחד אבל יש לי 2 וזה פשוט מוזר ודוחה!
אנונימית
אם את מדברת על מה שהיה למרלין מונרו על הפנים אז את מדברת על נקודת חן...

תהיי בת 18 ותסירי לבד אם כל כך דחוף לך..
לדעתי צריכה לקבל את הדעה של ההורים שלך ובטח לא לדבר עליהם ככה, תראי קצת בגרות.
N/A
שואל השאלה:
אז וואלה אני סובלת מזה כל החיים! אז אם כל הכבוד אני לא אחכה עד גיל 18 ולא שאלתי אותך אז אל תענה לי על שאלות שלא שאלתי
אנונימית
צמחה לי נקודת חן ממש שחורה על העור ביד לפני שנתיים. היא צמחה ונהייתה כהה אבל לא יחסתי לה כל כך הרבה משמעות, ואז אחרי שנה זה היה נראה לי כבר ממש כהה אז אמרתי להורים שנראלי שצריך ללכת לרופא הם גם אמרו בהתחלה שזה סתם שטויות וזה אבל אמרתי להם שאני באמת רוצה שיבדוק את זה רופא כי נקודת חן לא צומחת ככה סתם פתאום. אז הלכתי לרופא והוא אמר שיש חשד שזה גידול ממאיר (סרטני) אבל יש אחוזים נמוכים אז הוא עשה לי מעיין ניתוח קטן והסיר אותה ושלח אותה למעבדה. למזלי הכל בסדר ולא קרה כלום. אבל אני ממש ממליצה לך בחום אם קרה לך מקרה דומה לשלי שתשכנעי את ההורים שלך רק לבדוק מה זה. אל תגידי להם שאת רוצה להסיר את זה רק תגידי שאת רוצה להבדק אצל רופא עור. אני לא כותבת את זה במטרה להלחיץ אותך, הכל טוב.
בת כמה את?
שואל השאלה:
לא אצלי זה לידה! בת 14 ובינינו יש הבדל בין שזה נמצא במרכז הפנים במקום הכי בולט לזה שזה נמצא ביד... נשארה צלקת?
אנונימית
בטח שתישאר לך צלקת... זה ניתוח לכל דבר.
אגב, עצה לחיים, אל תתעצבני אנשים באתר מנסים לעזור לך ואת מתעצבנת. מתעצבנת גם על ההורים שלך, על מה? על זה שהם דואגים לך? שהם לא רוצים שתהיה לך צלקת בפנים? שלא תחווי את הסיכונים? שהם דואגים שאם זה יפגע באיזה משהו בפנים והניתוח יכשל ואת תיראי יותר רע ממה שנדמה לך? קחי בפרופורציות. הם ההורים שלך והם דואגים לך.
שואל השאלה:
לידיעתך אני רוצה לבדוק אפשרות להוריד בלי צלקת ואל תגידי אם יש או אין כי את לא רופא ובינינו אני בטוחה ב 80% שחייבת להיות אפשרות.. אה ולא ביקשתי עצה לחיים אז אל תעני לי!?
אנונימית
עם הגישה הזאת שיהיה לך בכיף. כמו שאמרת, אף אחד פה לא רופא. את מוזמנת ללכת לרופא ולהבדק. מה השאלה שלך בכלל? את בת 14 את לא יכולה לעשות כלום בלי אישור הורים.