36 תשובות
אין קשר.
אנשים בכללי אוהבים אנשים טובים עם אופי טוב ולא ההפך-.-
שואל השאלה:
אם זה היה ככה אז לפי ההיגיון הן היו אמורות לאהוב אותי.. אבל כמעט כל מי שאני מכיר שנמצא בזוגיות הוא סנוב מגעיל וקרו מקרים שהתנהגו אליי באלימות וצחקו עלי בגלל שאין לי ידידות ואפילו איימו עלי ברצח...
שואל השאלה:
אני אמנע מלהגיב כי כבר נחסמתי
אבל דווחת ואתה חוצפן בטירוף
בתכלס, מגיע לך להיחסם. אתה שולל כל דבר ודבר תגיד תודה שעוזרים לך פה אתה בן אדם עצלן ורדוד שצריף דחוף אישפוז..
אל תכליל את כולן. ואין קשר לזה שהוא ערס, או בן אדם רע. אם הבחורה אוהבת אותו היא תהיה איתו. לא משנה איזה כינוי מדביקים לו
אולי הטעם שלך הוא טעם מאוד ספציפי שכן נמשך בעיקר לערסים.
אני בטוחה שקיימות בעולם הזה בנות שהן כן הטעם שלך ולא יוצאות עם ערסים וגם לא מעוניינות לצאת עם ערסים. פשוט לא מצאת עדיין או לא שמת לב.
אני ממש לא מאמינה ב"Nice guys finish last". אם אתה תבוא בגישה של "אין לי סיכוי אף אחת לא תרצה אותי" ירגישו את זה, כי יראו שאתה חסר בטחון וזה יוריד לך את הסיכויים למצוא מישהי. פשוט תבוא, תחייך, תהיה חברותי ותפגין ביטחון.
אנונימי
אני מצדיקה את האנונימי חלקית, אני לא חושבת ש*כל הבנות* נמשכות לערסים וכו' מנסים לעזור לך כאן ואתה לא כל כך מקבל את זה אומרים לך מלא, שלא כולם כאלו שתתפוס את עצמך בידים אני רואה מלא שאלות שלך פה.
ואתה מתנהג כאילו אתה יותר טוב מכולם תסתכל ל עצמך עד כמה שאתה מחפש להראות את עצמך כתור המסכן. אני לא אומרת שזה בסדר שתיחסם או כל דבר אחר אני לא מצדיקה את זה כן? אבל ביחיאת.. תסתכל מה גרמת לעצמך.
אישית כתור בחורה אני רואה אותך כתור עצלן וממורמר.. במקום שתהיה גבר! גבר! ותתפוס את עצמך בידים ותעשה משהו איתך אתה עושה ההפך אתה בן אדם יחסית בוגר וגם כשעוזרים לך אתה דוחף אתה חייב ללכת להסתכלות כבר כזה זה לא נורמלי. תסלח לי על צורת ההתבטאות שלי כן אבל זה מה אני רואה.
אנונימית
שואל השאלה:
אפשר להתייעץ בפרטי עם מישהו שמבין..? אני לא יודע מה לעשות...
להתייעץ אבל אחי אתה במלא לא מקשיב למה שאומרים לך ושולל כל דבר אז איך אתה רוצה שיעזרו לך בדיוק?!
אנונימית
גם כשעוזרים לך אתה שולל אז מה זה שווה ב לעזור לך? עצה שלי לך להסתכלות.. או שעד שלא תתפוס את עצמך ותאמין בעצמך הכל יראה אחרת..
אנונימית
שואל השאלה:
מה קשור אחי?
והסתכלות בשביל מה? לא הבנתי...
הא אני זוכרת אותך משאלות קודמות
לא אמרת שאתה רוצה לעבור לאירופה? מה אכפת לך איזה סוג בנות ישראליות מעדיפות?
אנונימית
בשביל לראות מה עובר על המוח שלך כי שעוזרים לך לא טוב לך כל דבר אתה מקטר כמו אישה בת 80 שכואב לה וכואב לה שזה לא טוב וזה לא טוב אתה פשוט מראה אותך כתור המסכן..
אנונימית
אפשר לשאול מאיפה הבאת את הסטטיסטיקה המעניינת הזאת?
דיי לשאול שאלות של צומי
אנונימי
למה אתם נטפלים אליו ככה?
שואל השאלה:
באירופה הבנות חרא בדיוק כמו בישראל.. וארצה בעתיד לגור שם.. בשביל לימודים כנראה
אני חושבת שהבעיה היא בך ולא בבנות
"בנות חרא"? מה זה נקרא בשבילה בת טובה? אחת שמבשלת לך, מכבסת, מנקה, משרתת, ורוחצת לך את הנעלים כל בוקר?
אנונימית
אני חיה באירופה ואני לא חושבת שכולם חראות ולא ידעתי שאני חרא אני בן אדם שכל הזמן עוזר, נותן הכל מהכל אם כבר יש בך את הבעיה כי אתה בן אדם ממורמר..
אנונימית
בואנהה אל תקרא לכל הבנות בארץ חראא אהה
אנונימית
שואל השאלה:
לא, אני לא צריך מישהי שתכבס לי אוכל כי אני גר לבד ואני עושה הכל בכוחות עצמי, אבל תודה רבה שאת שופטת אותי מבלי להכיר אותי ומתייחסת אליי כמו לחרא.
שואל השאלה:
אפילו בן אדם אחד לא היה נחמד אליי ולא רצה לעזור. חוץ מזלזול והתנשאות מצד הגולשים לא קיבלתי שום עצה מועילה או תגובה נורמאלית.
מעניין אותי אם אתה מכיר 99% מהבנות כדי להסיק דבר שכזה
גם כשניסו לעזור לך אתה עדיין מחפש תשומת לב וזה מגיע למצב כזה שוואלה כבר לא רוצים לעזור לך כי כל שאלה שלך היא מגיעה למצב שאתה נואש לא טוב לך עם בנות נסה להתחיל עם בנים במקום לשבת ולרחם על עצמך ולשאול מה עשית לא בסדר או לשאול אנשים בסטיפס שאלות כאלו רדודות שיש מלא בנות שהן בכלל לא כאלו חשבת לעצמך שאולי באמת אתה הבעיה? עם כל הקיטורים שלך! תתבגר!
אז אל תקרא לבנות חרא..!
אנונימית
שואל השאלה:
דיווחתי על רוב התשובות בפוסט, אני לא אתייחס לזלול ולהתנשאות שלכם. מי שרוצה לעזור שיעזור, מי שלא שלא יגיב. תודה.
מראש מתנצלת אם יהיה בדברים כאן משום העלבה או פגיעה, אבל בכנות גמורה, באובייקטיביות, ללא שיפוט, אומר לך
אנחנו לרוב לא רואים את החסרונות שלנו, קשה לנו לבקר את עצמנו, כי אנו אוהבים את עצמנו וחוששים להיות במצב עצוב כבוי וכו'.. וזה מצויין וטבעי לגמרי, אבל מה?
בעוד אנחנו 'רוחצים בנקיון'... אחרים רואים היטב את אותם חסרונות (לפחות בעיניהם, מה תעשה) ובעוד אנחנו מושלמים וסלחנים בעיני עצמנו, אנחנו אפילו לא חושבים רגע, שיש מה לתקן, ויוצא ככה, שאולי אני ''מושלם'' אבל אני לבד~~ אז מאי נפקא מינה? (מה התועלת)
אולי תנסה שוב, הפעם נסיון אמיתי שיכלול שיחות רבות עם איש מקצוע, או לפחות עם אדם חכם בעל נסיון עשיר ביחסי אנוש, מוסמך ומוסכם לפחות בעיני הסביבה הקרובה, שישמע את כל החוויות שלך אבל גם יבין את הרקע, את ההסטוריה את המגבלות, את הקשיים, וידע לכוון אותך לעבר פתרון, שהוא להיות אדם מפוכח, מציאותי, שלם עם עצמך ועם המצב. וזה מצד אחד.
מצד שני תמיד תוכל ''לחפש'' במקומות אחרים, בסביבה מותאמת יותר לך אישית, או להעזר בשידוך עם משרד מוכר, שבו יעשו לך מבחן אישיות אופי עיסוק אהבות תחביבים וכיוב' וידעו להתאים לך בת זוג על פי שקלול תכונותיך
הזוגיות אינה ''ה'' מטרה כאן, אלא התוצאה, הסוכריה, פועל יוצא, תולדה של התיקון שתעשה, זה גם יכול בהחלט לגרום לכך שתעסוק במקצוע או בתחביבים שלך בעבודה מכניסה ועיסוק בריא, ותשב בחברת אנשים שיתאימו לך, לדעותיך לאופייך.
אתה עדיין צעיר, אין מה להתעצל ויפה שעה אחת קודם, אל תחפש זוגיות תחפש שקט נפשי, שבא מתוך השלמה בגרות נפשית התפכחות ובדיקת הבעיה מהשורש, בדיקת הגורמים שהביאו לכך.
כי תבין, אם אנחנו כאן, הצלחנו לגבש סוג של ''דעה'' (על פי מה שנכתב כאן) על ההתנהגות שלך והאופי בערך.. הרי אין ספק שבמציאות זה בא לידי ביטוי בעוצמה רבה יותר, הנה כמה טעויות שאולי נעשות על ידך, ועל פי ''הקונצנזוס'' מה שמפריע לבחורות אצלך לדעתי:
,1. העיסוק הבלתי פוסק שלך בעצמך, ב''אכלו לי שתו לי ''
2. רחמים עצמיים, חשיבות יתרה לרגשות וחוסר יכולת להתקדם הלאה
3. אתה מחסל כל סיכוי לפגישה פוטנציאלית, או עם סיכוי הצלחה כלשהוא,,''אני מופסד מראש והעולם רע אלי'' זה ניכר, גלוי ושקוף.
4. אתה מחצין את הרגש השלילי, עוד לפני שמתחיל קשר עין!
5. אשה אינה העתק של רעותה, כל אחת מחפשת משהו אחר לגמרי
6. אישה אינה מחפשת ''לב טוב'' אלא מי שטוב אליה, וטוב לה אתו.
7. נשים רוצות שיכירו בבעיותיהן בעיניהן, לגבר שלהן עליו הן נשענות, לא אמורה להיות בעיית בכיינות, קיטורים ובכי.
8. אתה מרבה להתרשם מה''אריזה'' והתוכן יותר חשוב.
9. אינטיליגנטיות-היא פרשנות שלך, על פי המדד שאתה מכיר, נסה להתפשר על 'תמימה' 'צנועה' 'כנה'
לחפש דוקא ''יפות ואנטילגנטיות'' עלול להיות לרעתך ביום מן הימים, קח בחשבון.
אם היו מתקיימים כאן כל אלה, עדיין זו לא ערובה שיקפצו עליך כל הפנויות,
כל זה נכתב בידידות ברצון כן לעזור,
באופן כללי, בכל זוגיות, לא רק בשלך, האשה תרבה בדיבור להג פטפטנות (שכוללים בכיינות והתפנקות לעיתים) והגבר שלוקח את התפקיד הזה לעצמו, לא מהווה אטרקציה כל כך. גם אישה שתגזים עם מוחצנות שלילית ובכיינות וראיית העולם מהצד ''הקרבני'' תרחיק מעליה כל אחד, אפילו אם יש שם אהבה!
אלה אינן תכונות שמישהו נורמטיבי אוהב, או סובל.
מאחלת לך בהצלחה, עבור הלאה התקדם לעשות תיקון המצב ולא שוב ושוב תחזור ותתמה ''איך''
על פי מחקר שנעשה ע''י הד'ר ג'ון גריי


אני לא מעדיפה כאלו הם פשוט נוראים
שואל השאלה:
תודה רבה על התשובה טלי, סוף סןף תשובה נורמאלית והגיונית שאני יכול להתייחס אליה ברצינות ובכובד ראש.
רוב מה שרשמת נכון - אבל תסכימי לי רק לתקן אותך במשהו קטן, אני דווקא כן מתייחס לתוכן של הבן אדם ואני בחיים לא אצא עם מישהי מעשנת או שהיא לא מנומסת ולא תרבותית... אבל עם השאר אני מסכים לחלוטין.

ואני אשמח מאוד אם תוכלי להגיד לי איפה אפשר לעשות מבחן אישיות, אני חושב שזה יפתור לי לפחות חצי מהבעיה
הי, נסה לחפש בגוגל משרד שידוכים, מוכר ומצליח, אל תסתכן עם אנונימיים שקול היטב אחוזי הצלחה ברזומה שלהם, עלויות, ומה הם מבטיחים לך בחוזה, הם כבר יתאמו לך מועד לכל התהליך.
שואל השאלה:
אני לא מעוניין בשידוך ולא מאמין בזה
מעוניין רק באבחון נטו
אז ישנן מעל 100.000 תוצאות בגוגל, על פי המילים 'מבחני אישיות'
שמע, אני לא נראת טוב/אינטיליגנטית, אבל עד היום בחיים לא יצאתי עם ערס/סנוב (ולא מתכננת לצאת עם כאלה)
אני מתאהבת בבן זוג לפי האישיות. אם אני לא מתחברת לאישיות זה לא יעבוד.
ואני בטוחה שיש עוד מלא בנות כמוני, פשוט כנראה שאתה צריך לחפש יותר.
בעיקרון רוב הבנות נמשכות לאנשים עם ביטחון עצמי גבוה (לרוב, "ערסים וסנובים") בגלל שהם משדרים יותר חיוביות בדרך כלל.
כן, אני יודעת שזה נשמע רע, אבל להיות רגיש לא נחשב גברי, גם היום ב2018, והרבה בנות כן רוצות את ה"גבר" הזה שיגן עליהן, ולא אחד שהיא תצטרך להגן עליו.
לפי איך שזה נשמע גם, אתה לא ממש סומך על עצמך, דבר שאוטומטית מרחיק. אתה מגיע בראש של "אני לא אצליח, זה לא יעבוד", ולכן האישה תגיב זהה- זה לא יעבוד. כדי שקשר יחזיק בכל זאת צריך ששני הצדדים יאמינו בזה.
רושם ראשוני הוא גם גורם מאוד משפיע, והרבה פעמים ערסים וסנובים כמו שאתה מכנה אותם, יודעים לתת רושם ראשוני טוב ולגרום לאנשים לחבב אותם.
בנוסף, כן, יש הרבה בנות שיטחיות (לא כולן מן הסתם!) שרוצות את הפופולריות שמגיעה ביחד עם הבן זוג, ולרוב, הבנים הפופולריים הם שוב, "ערסים וסנובים".

חייבת להוסיף שקראתי את התגובות שלך, ואתה לא משדר את האופי הכי "צנוע" שיש, או במילים אחרות, יוצא קצת סנוב. "אני בנאדם טוב, הן צריכות לצאת איתי ולא עם אחרים".
לקרוא לכל הבנות הישראליות והארופאיות "חרא", לא רק שזו הכללה, אלא גם על רקע מוצא, שזה די גזעני, לא יעזור לך למצוא בת זוג. אתה זה שפוסל את כולן, לו דווקא הן אותך.
שואל השאלה:
ואיך אני יכול להפסיק להיות רגיש לגמרי ונחמד? ולהיות יותר גברי?
למה להפסיק להיות רגיש ונחמד?