8 תשובות
את לא אמורה.
אנונימית
שואל השאלה:
איך אפשר להיות בקשר כשאנחנו לא יכולים להתנשק?
אנונימית
קשר לא מתבסס רק על נשיקות את יודעת..
אנונימית
את באמת רוצה להדביק אותו? אל תיהי כזו, תספרי לו על זה ואל תתנשקי איתו.
למה לדפוק לבן אדם את החיים? זה די אנוכי..
שואלת השאלה אם את חושבת שהקשר שלכם זה רק נשיקות ומגע ולא מעבר לזה אז המחשבה שלך שגויה, אם הדבר היחידי שמבדיל לך בין זוגיות לידידים זה נשיקות אז חבר שלך זה לא חבר אמיתי.
חבר אמיתי זה מישהו שאת כנה איתו קודם כל ומספרת לו הכל והוא צריך לתמוך בך ולאהוב אותך ולחכות עד שיעבור לך שתוכלו להתנשק, אפשר לעשות הרבה דברים רומנטיים אחרים ביחד בלי להתנשק ואפשר גם סתם לדבר על דברים כיפיים ולהרגיש איך האהבה מציפה אתכם.
אנונימית
שואל השאלה:
מי אמר שאני חושבת שקשר מתבסס רק על נשיקות? איך הסקתם בכלל מה אני חושבת לפי משפט אחד שכתבתי? אני ממש לא חושבת ככה אבל בזוגיות חייב להיות מגע ונשיקות, זה לא הכל כמובן אבל חייב.
אנונימית
א. לא חייב אל תכלילי, יש זוגות שגם לא נוגעים ב. זוג כמוכם מן הסתם שיצטרך מגע ויהיה חייב מגע אז אף אחד פה לא אמר לך אל תתנשקי איתו בחיים.. פשוט כרגע במצב שלך את לא יכולה להתנשק איתו, מריך להיות לך יותר חשוב מהבריאות של חבר שלך מאשר מהרצון שלך לנשק אותו.

והסקתי את זה לפי השאלה שלך "איך אפשר להיות בקשר כשאנחנו לא יכולים להתנשק?" שמראה שאת חושבת שאי אפשר להיות בקשר זוגי עם בן אדם אם לא מתנשקים במשך תקופה קצרה.
אנונימית
אל תעשי את אותה טעות כמוני את מזה תתחרטי. היה לי הפרס ולא סיפרתי לחבר שלי כלום ועכשיו הוא נדבק. ותאמיני לי אחרי שהוא ידבק את ממש תתחרטי על זה. אז פשוט תגידי לו את האמת וזהו..
אנונימית
באותו הנושא: